Prišli ste neskoro, ponuka skončila 31.12.2014. Pozrite si aktuálnu ponuku tohto poskytovateľa:
Prestížny wellness hotel Grand****Jasná s polpenziou a vstupom do wellness

Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry
Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách / Vysoké a Nízke Tatry

Celodenný Skipass v Jasnej a vo Vysokých Tatrách

Vynikajúce

(34x)

4,74 / 5

5 * 30x

4 * 2x

3 * 0x

2 * 1x

1 * 1x

12 zákazníkov odporúča


Čistota a komfort 4,9

Prostredie prevádzky 4,7

Služby 4,75

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,6

Personál 4,3

Prejsť na hodnotenia (34)

Vysoké a Nízke Tatry

Január na lyžiach v našich veľhorách. Tatranci pripravili lyžovačku s ešte lepšími službami a väčšou zábavou. Najvychytenejšie zjazdovky Vysokých i Nízkych Tatier ponúkajú vyše 70 km tratí pre všetky úrovne lyžiarov a skvelý program po zdolaní svahu.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • 24 km zjazdových tratí vo Vysokých Tatrách
 • 46 km zjazdoviek v Nízkych Tatrách
 • Tatry Motion s požičovňou lyžiarskej výstroje a testovacím centrom najnovších modelov lyží

Kupón zahŕňa:

 • Celodenný skipass v SKI Jasná Chopok a vo Vysokých Tatrách platný od 7. do 17. januára 2015
 • Skipass môže byť využitý v strediskách: Jasná Chopok Sever a Juh, Tatranská Lomnica alebo Štrbské Pleso


Kontakty na strediská:

 • Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry
  • Infocentrum Chopok Sever: +421 907 88 66 44
  • Infocentrum Chopok Juh: +421 911 85 63 91
 • Lyžiarske stredisko Vysoké Tatry
  • Infocentrum Tatranská Lomnica: +421 903 11 22 00
  • Infocentrum Štrbské Pleso: +421 917 68 22 60

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 7.1.2015 do 17.1.2015
 • Kupón je potrebné zameniť za lístok - KEY CARDS na pokladni lyžiarskeho strediska v Jasnej (Chopok Sever a Chopok Juh), Tatranskej Lomnice alebo Štrbského Plesa.
 • Vratná záloha za KEY CARD je 2 €
 • Skipass je neprenosný
 • Prevádzka lanoviek a zjazdoviek je podmienená priaznivými poveternostnými a snehovými podmienkami
 • Zakúpením kupónov klient súhlasí s dodržiavaním VOP strediska 
  • VOP pre Vysoké Tatry TU
  • VOP pre Nízke Tatry TUKontakt

LYŽIARSKE STREDISKO JASNÁ NÍZKE TATRY

Tatry mountain resorts, a.s.Infocentrum Chopok Sever: +421 907 88 66 44

LYŽIARSKE STREDISKO VYSOKÉ TATRY

Tatry mountain resorts, a.s.


www.vt.sk


Infocentrum Tatranská Lomnica: +421 903 11 22 00
Infocentrum Štrbské Pleso: +421 917 68 22 60

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,74 / 5 (34x)

5 * 30x

4 * 2x

3 * 0x

2 * 1x

1 * 1x

12 zákazníkov odporúča


Čistota a komfort 4,9

Prostredie prevádzky 4,7

Služby 4,75

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,6

Personál 4,3

20.1.2017


Prosím nabudúce si dohodnite spôsob uplatnenia kupónu. Zľava dňa posiela maily s tým, že kupón si netlačte a potom pani na pokladni po 20 minútach čakania povie že ona bez vytlačenia kupón neakceptuje. Riadne ma to nahnevalo, lebo kupón nebol problém vyltačiť doma, no zháňať tlačiareň v Jasnej nie... (celé hodnotenie)

Martin hodnotil ponuku Celodenný Skipass platný v stredisku JASNÁ...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Podrobnosti o zľave

3 lyžiarske strediská Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Jasná vo Vysokých a Nízkych Tatrách prinášajú lyžiarom kvalitnú lyžovačku na vyše 70 km zjazdových tratí.


Aj túto zimu si milovníci zimných športov užijú vo Vysokých Tatrách 13 km ľahkých modrých zjazdoviek pre rodiny s deťmi, 10 km červených náročnejších tratí a 1,2 km dlhú najvyššie položenú čiernu zjazdovku z Lomnického sedla na Skalnaté pleso.

20 km technicky zasnežených zjazdoviek garantuje 5 mesačnú lyžovačku v roku. V lyžiarskych strediskách majú návštevníci aj túto zimu k dispozícii 20 lanoviek a vlekov, bezplatné parkovisko v Tatranskej Lomnici, najmodernejšiu 15 miestnu lanovku na Skalnaté pleso, 60 km bežeckých trás, lyžiarske školy Tatry Motion a 5 športových obchodov.Rozšírením a úpravou terasy, z ktorej je prekrásny výhľad na Lomnický štít, či zväčšením priestorov panoramatickej reštaurácie, presunutím pokladní a vytvorením krytého detského zábavného parku Kamzíkova, sa služby v našich veľhorách opäť posunuli na vyššiu úroveň. Celkové investičné náklady na spomínané úpravy v tatranských strediskách si vyžiadali 2 milióny eur.Novinkami blížiacej sa zimnej sezóny v segmente „služby a zábava“ sú obľúbené produkty ako denný aprés-ski program, večerná sánkovačka, Fun zone, snowpark a iné. Tatranci pripravujú bohatú eventovú nádielku a otvárajú zimnú sezónu už 30. novembra 2014 projektom Tatranského dómu na Hrebienku.Zimné večery si užijú aj nadšenci Tatranskej večere zážitkov, ktorá prichádza v úplne novom horskom štýle. Prostredníctvom konceptu „vintage style“ sa návštevníci Grandhotela v Starom Smokovci opäť prenesú v čase späť do histórie a do obdobia 1. Československej republiky. Novou atrakciou vychádzajúcou z konceptu „vintage“ bude aj korčuľovanie pri Grandhoteli v Starom Smokovci (klzisko bude otvorené v závislosti od poveternostných podmienok).


Tatranská Lomnica
Východiskový bod slnečnej lyžovačky v Lomnickom sedle začína v stredisku Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla 2 190 m n. m., uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. 1 300 metrové prevýšenie, 5-mesačná garancia snehu, najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky a rozšírené zjazdovky sú zárukou skvelého zážitku na prvotriednej carvingovej 6,5 kilometrovej trati so šírkou až do 60 m.

Vyhliadková veža na Skalnatom Plese vás ohúri výhľadom na druhý najvyšší štít na Slovensku (Lomnický štít dostupný lanovkou). Stredisko zároveň ponúka takmer 6 km menej náročných zjazdoviek, čo ocenia najmä rodiny s deťmi.

Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. yžiari si už túto zimnú sezónu vychutnajú viac ako 2 km nových zasnežovaných zjazdoviek, pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Určite nevynechajte príležitosť na nočnú lyžovačku. Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark.Jasná - Nízke Tatry

Najlepšie lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, ktoré získalo v medzinárodnom Skiareateste 5 prestížnych ocenení kvality, ponúka lyžiarom v zimnej sezóne 2014/15 46 km zjazdoviek. Lyžovačku si tak užijú na viac ako 7 km čiernych náročných zjazdovkách, takmer 18 km stredne ťažkých červených a na viac ako 11 km ľahkých modrých tratiach. 9 km dlhé lyžiarske cesty (traverzy) vedú po oboch stranách Chopka.

29 km zjazdoviek je zasnežovaných 5 mesiacov v roku. V stredisku je spolu 30 lanoviek a vlekov, možnosť nočného lyžovania, 7 bezplatných parkovísk, lyžiarska škola, fun-zone, snowpark, 11 športových obchodov, 8 freeridových zón a kompletný servis ski in ski out hotelov.

Lyžiarsky výťah twinliner, lanovky funitel a 15 miestna gondola prepájajúce severnú a južnú stranu Chopka, poskytujú nadšencom lyžovačky maximálne pohodlie na ceste za zimnými zážitkami.

Nekonečné výhľady, nočnú romantiku, či ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami na druhom najvyššom vrchu Nízkych Tatier ponúka Rotunda. Panoramatická reštaurácia s dokončenými hotelovými službami a možnosťou ubytovať sa na Chopku vo výške 2 004 m.n.m, je novinkou nadchádzajúcej zimy.Zo stálych podujatí sa lyžiari môžu tešiť na Winter Music Opening, Sony Xperia Snowboard Fest, CGC Jasná Adrenalín (4* Big Mountain Race), Bikini skiing, ale aj módnu prehliadku spojenú s aprés-ski zábavou a iné.Top novinkou zimy za hotely, reštaurácie a bary TMR je zriadenie strediskového detského animačného centra v kongresovej sále Hotela Grand Jasná, ktoré nebude určené len pre hotelových hostí. Toto špecifické detské centrum poskytne rodičom možnosť, kedy bude o ich ratolesti dobre postarané a oni sa môžu bezstarostne vybrať lyžovať na svah.
Ukončené

Cena : 14,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky