Prišli ste neskoro, ponuka skončila 13.10.2014. Pozrite si aktuálnu ponuku tohto poskytovateľa:
Prestížny hotel Grand****Jasná s polpenziou a vstupom do wellness

Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná
Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh / Nizke Tatry - Jasná

Skipass a výpožička lyží v TOP stredisku Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Chopok Juh

Nizke Tatry - Jasná

29 km zjazdoviek zasnežovaných 5 mesiacov v roku a 3 požičovne lyží (Lúčky, Biela Púť a Hotel Grand). Celodenná lyžovačka na Chopku so zapožičaním lyží len za 14,90 € po zľave až 74% percent. Cenovo nenáročná lyžovačka pre náročných.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Zľava až 74% z bežnej ceny skipassu a požičania lyží
 • 29 km zjazdoviek zasnežovaných 5 mesiacov v roku
 • 3 požičovne lyží (Lúčky, Biela Púť a Hotel Grand)
 • Tatry Motion s požičovňou lyžiarskej výstroje a testovacím centrom najnovších modelov lyží
 • V ponuke máme aj skipass s vypožičaním lyží vo Vysokých Tatrách TU

Kupón zahŕňa:

 • Celodenný skipass Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever a Juh + výpožička lyží len za 14,90 € (pôvodná cena je 58 €, z toho 30 € celodenný skipass + 28 € výpožička)
 • Výpožička zahŕňa požičanie lyží, lyžiarok a palícAko využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 29.9.2014 do 20.5.2015
 • Kupón platí od začiatku lyžiarskej sezóny do 23.12.2014 a potom od 8.4.2015 do konca lyžiarskej sezóny
 • Trvanie lyžiarskej sezóny v závislosti od snehových podmienok, informácie na www.jasna.sk
 • Kupón je potrebné zameniť na pokladni horského strediska Jasná Nízke Tatry, Chopok Sever v Jasnej alebo v stredisku Chopok Juh za Key card (záloha za kartu je 2 €)
 • Výpožičku lyží je potrebné objednať aspoň 2 dni vopred na čísle +421 910 818 223 alebo mailom na mista@tmr.sk (Anton Mišta)
 • POZOR - výpožička lyží je garantovaná až po potvrdení objednávky (vzhľadom na obmedzenú kapacitu požičovne)
 • Výpožička zahŕňa požičanie lyží, lyžiarok a palíc
 • Akciu nie je možné kombinovať a kumulovať s inými akciami, ani žiadať o dodatočné zľavy z akciovej ceny napr. z dôvodu vlastnej lyžiarskej výbavy
 • Prípadná zmena je vyhradená
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia

Kontakt

STREDISKO JASNÁ NÍZKE TATRY

Demänovská Dolina 72

031 01 Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.


Sever 0907 886 644


STREDISKO JASNÁ NÍZKE TATRY

Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Tatranci pripravujú lyžovačku s ešte lepšími službami a väčšou zábavou. Po rokoch investícii do dopravných zariadení tentokrát investovali energiu najmä do pohodlia klientov - od príchodu do strediska, cez komplexnú starostlivosť až po užívanie si lyžovačky a pobytu v horách každým jedným členom rodiny.


Najlepšie lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, ktoré získalo v medzinárodnom Skiareateste 5 prestížnych ocenení kvality, ponúka lyžiarom v zimnej sezóne 2014/15 46 km zjazdoviek. Lyžovačku si tak užijú na viac ako 7 km čiernych náročných zjazdovkách, takmer 18 km stredne ťažkých červených a na viac ako 11 km ľahkých modrých tratiach. 9 km dlhé lyžiarske cesty (traverzy) vedú po oboch stranách Chopka.

29 km zjazdoviek je zasnežovaných 5 mesiacov v roku. V stredisku je spolu 30 lanoviek a vlekov, možnosť nočného lyžovania, 7 bezplatných parkovísk, lyžiarska škola, fun-zone, snowpark, 11 športových obchodov, 8 freeridových zón a kompletný servis ski in ski out hotelov.

Lyžiarsky výťah twinliner, lanovky funitel a 15 miestna gondola prepájajúce severnú a južnú stranu Chopka, poskytujú nadšencom lyžovačky maximálne pohodlie na ceste za zimnými zážitkami.

Nekonečné výhľady, nočnú romantiku, či ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami na druhom najvyššom vrchu Nízkych Tatier ponúka Rotunda. Panoramatická reštaurácia s dokončenými hotelovými službami a možnosťou ubytovať sa na Chopku vo výške 2 004 m.n.m, je novinkou nadchádzajúcej zimy.Požičovňa:

V lokalite Lúčky pribudne v zime trendový obchod Tatry Motion s požičovňou lyžiarskej výstroje a testovacím centrom najnovších modelov lyží. Novinkami blížiacej sa zimnej sezóny v segmente „služby a zábava“ sú obľúbené produkty ako denný aprés-ski program, večerná sánkovačka, Fresh track, Fun zone, snowpark a iné.Najlepšie vybavené požičovne v stredisku Jasná Nízke Tatry ponúkajú lyžiarsku, snowboardovú a bežeckú výstroj, prilby, korčule a doplnky pre dospelých aj deti. Každý rok obnovujeme inventár o 200 párov nových lyží značiek Salomon, Völkl, Elan a Nordica.Požičovne priamo na svahu pri nástupných staniciach ponúkajú kvalitu a komfort rýchle vybavenie a jednoduchý prístup v lyžiach priamo na svah. Široká ponuka top, race, freeride lyží, snowboardov a kompletný denný profesionálny servis nastavenia výstroje priamo na mieru.Slávnosť, ktorá spája regióny Liptova a Horehronia a rozžiari najvyššie položený vianočný stromček na Chopku, odštartuje zimu v stredisku Jasná Nízke Tatry 5. decembra 2014. Z ďalších stálych podujatí sa lyžiari môžu tešiť na Winter Music Opening, Sony Xperia Snowboard Fest, CGC Jasná Adrenalín (4* Big Mountain Race), Bikini skiing, ale aj módnu prehliadku spojenú s aprés-ski zábavou a iné.Top novinkou zimy za hotely, reštaurácie a bary TMR je zriadenie strediskového detského animačného centra v kongresovej sále Hotela Grand Jasná, ktoré nebude určené len pre hotelových hostí. Toto špecifické detské centrum poskytne rodičom možnosť, kedy bude o ich ratolesti dobre postarané a oni sa môžu bezstarostne vybrať lyžovať na svah.


Ukončené

Cena : 14,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky