Súťaž s portálom Obedovat.sk o 15 poukážok do reštaurácií

Obedovat.sk, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Súťaž s portálom Obedovat.sk o 15 poukážok do reštaurácií

Obedovat.sk, Banská Bystrica Obedovat.sk, Banská Bystrica (mapa)

Ukončené 0,00 €

0,00 €

Bežná cena: 0,00 €

Zapojte sa do súťaže o 15 poukážok do banskobystrických reštaurácií: Pizzeria Alba, Angels, Aruba, Barbakan, Basket, Bašta, Don Papa´s Grill House (+ Pizza, Pasta & Kebab, Kolibka), Frais, Maxvel, Michelangelo, New Angus, Rusticana, Steak house.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 624 201 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Obedovat.sk

Zapojte sa do súťaže o 15 poukážok do banskobystrických reštaurácií: Pizzeria Alba, Angels, Aruba, Barbakan, Basket, Bašta, Don Papa´s Grill House (+ Pizza, Pasta & Kebab, Kolibka), Frais, Maxvel, Michelangelo, New Angus, Rusticana, Steak house.Obedovať.sk je najväčší a najnavštevovanejší gastronomický portál na Slovensku. Reštaurácie tu uverejňujú jedálne lístky, fotografie, denné menu, špeciálne akcie a novinky, články, a mnoho iného. Portál ľuďom uľahčuje vyhľadávanie ich obľúbených reštaurácií, kaviarní, jedál či nápojov, šetrí čas online donáškou, ukazuje atraktívne priestory reštaurácií prostredníctvom 3D virtuálnych prehliadok a tiež spolupracuje na zaujímavých gastro zľavách portálu ZľavaDňa.sk. Mnoho noviniek a informácií nájdete na banskobystrickej facebook stránke Obedovat.sk - Banská Bystrica. Pridajte sa na ňu aj vy a budete pravidelne informovaní o nových reštauráciách, zaujímavých článkoch, súťažiach či akciách!

Portál Obedovat.sk je tiež partnerom festivalu Grilliada 2012, ktorý sa koná počas víkendu od 18.- 20. mája 2012 v Banskej Bystrici.

Zapojte sa do súťaže s najobľúbenejším gastro portálom na Slovensku - OBEDOVAT.SK a vyhrajte 15 poukážok do nasledovných reštaurácií v Banskej Bystrici.


Alba pizzeria

Pizzeria Alba sa nachádza v centre Banskej Bystrice, na Hornej ulici. Ako prvá pizzeria v Banskej Bystrici a okolí sme pre vás pripravili ON-LINE objednávkový systém, cez ktorý si môžete objednať pizzu, minútkové jedlá, cestoviny a nápoje. Donáškovú službu môžete využiť denne v čase od 10:00 do 22:00. Okrem štandardnej pizze Vám ponúkame aj pizzu z celozrnnej múky.

Viac informácií o pizzerii ALBA nájdete na www.pizzaalba.obedovat.sk.Angels restaurant & bar

Kvalitný sortiment chutných jedál, nápadité menu, príjemný personál a estetické prostredie. Zamestnanci reštaurácie Angels na Skuteckého ulici v Banskej Bystrici z týchto ingrediencií namiešali koktail, ktorý im v roku 2009 priniesol prvenstvo v súťaži o najlepšiu reštauráciu v meste. Okrem toho sa pravidelne umiestňuje medzi TOP reštauráciami na Slovensku, nie len v rámci známej publikácie Trend TOP reštaurácie a hotely.

Viac informácií o Angels restaurant & bar nájdete na www.angels.obedovat.sk.Aruba Restaurant

Aruba je reštaurácia s dovolenkovým nádychom. U nás si môžete vychutnať tradičné aj exotické jedlá, jedlá z grilu, šaláty či pizzu. Ponúkame nádherné prostredie a perfektný servis. Naši barmani Vám radi pripravia niektorý z našich perfektných cocktailov alebo Vám poradia dobré víno nielen k Vášmu jedlu. Môžete si tu pochutiť na tých najlepších jedlách svetovej a domácej kuchyne. A práve tu sa podávajú štýlové a vždy chutné raňajky, ktoré sú typické čerstvým chlebom a pečivom z našej pekárne.

Viac informácií o Aruba Restaurant nájdete na www.aruba.obedovat.sk.
Barbakan Café & Restaurant


Bystrický Barbakan Vám ponúka reprezentatívne priestory v historickom centre Banskej Bystrice, a to priamo v pamiatkovej rezervácii. Súčasťou Barbakanu je letná terasa s prekrásnym výhľadom na námestie a okolie, štýlová reštaurácia a výnimočná kaviareň, ponúkame Vám príjemnú atmosféru a profesionálnu obsluhu. Celková kapacita Barbakanu je až 170 osôb vrátane terasy. Výber slovenskej i medzinárodnej kuchyne Vám pripraví slušný a školený personál. Týždenné obedové menu je dopĺňané akciovými ponukami a špeciálnymi spoločenskými a kultúrnymi akciami. Parkovanie je možné priamo na mestskom parkovisku pred Barbakanom.

Viac informácií o Barbakan Café & Restaurant nájdete na www.bystrickybarbakan.obedovat.sk.
Basket restaurant & bar

Dovoľujeme si Vás pozvať do znovuzrodenej reštaurácie BASKET RESTAURANT v Športovej hale DUKLA v Banskej Bystrici na Štiavničkách, ktorá má za cieľ pokračovať v budovaní dobrej tradície svojho dávnejšieho, veľmi obľúbeného predchodcu.
* športové prenosy na 3 veľkoplošných TV obrazovkách,
* výborná kuchyňa, príjemný personál, vynikajúca káva podľa Vašich predstáv a bezkonkurenčné ceny
* posedenia, oslavy, promócie
* bezplatné a kapacitne takmer neobmedzené parkovanie, aj autobusy
* WIFI zdarma
* len u nás široká ponuka raňajok až do 10,30 hod. a chutné obedové menu (od 3,20 €) podávané od pondelka do nedele.

Viac informácií o BASKET restaurant & bar nájdete na www.basketrestaurant.obedovat.sk.
Bašta - café - restaurant


Reštaurácia Bašta spája zážitok kulinárskeho umenia v zaujímavom kontraste historickej budovy s moderným interiérom. Reštaurácia sa nachádza len pár krokov od námestia SNP a je výborne dostupná autom rovnako ako chôdzou. V letnom období je k dispozícii príjemná terasa s výhľadom na mestský park, ktorá je počas chladnejších večerov vyhrievaná. Pre najmenších ponúkame veľký, zábavný detský kútik. Ak si chcete pochutnať v štýlových priestoroch alebo len zájsť na príjemnú kávičku na troch podlažiach reštaurácie si nájdete svoj vysnený kútik.

Viac informácií o Bašta - café - restaurant nájdete na www.bastabb.obedovat.sk.
Don Papa’s Grillhouse, Don Papa‘s Pizza & Kebab, Kolibka Europa SC

Don Papa‘s Grillhouse v Europa SC v Banskej Bystrici Vám naservíruje špeciality pripravované na grile, rôzne druhy steakov z kuracieho a hovädzieho mäsa, losos, grilované kurence či zeleninové šaláty s grilovaným mäsom. Don Papa‘s Pizza & Kebab v Europa SC v Banskej Bystrici ponúka originál americkú pizzu podľa pôvodnej receptúry a tradičné talianske cestoviny. Našou špecialitou je tiež pravý turecký kebab s jedinečným dressingom a s vlastným, vždy čerstvo upečeným, pečivom. V Kolibke nachádzajúcej sa v Europa SC v Banskej Bystrici spájame tradičné s moderným a rýchle s kvalitným. Inšpirovali sme sa kuchyňou, na ktorú ste zvyknutí a máte ju radi.

Viac informácií nájdete na www.donpapas.sk.
Frais – cafe, bar, restaurant

Frais. Gurmánska elegancia v srdci mesta. Moderný interiér, lahodná kuchyňa a svieži štýl priamo v srdci mesta Banská Bystrica, to je reštaurácia Frais. Na potulkách mestom môžete objaviť skutočný gurmánsky raj, čaká na Vás na ulici Dolná 42. Frais, to sú vône, ktorým sa nedá odolať. Byť kuchárom vo Frais znamená milovať svoje povolanie a prinášať hosťom vždy len to najlepšie. Na Váš tanier sa už teraz teší obľúbená talianska kuchyňa, pizza, pasta, steaky či rizoto, no nájdete u nás aj tradičné domáce jedlá či denné menu.

Viac informácií nájdete na www.fraisbb.obedovat.sk
Maxvel - café, restaurant

Reštaurácia Maxvel je príjemné miesto, kde sa nielen chutne najete, ale môžete si posedieť pri vynikajúcej kávičke - Rioba a pochutnať na výborných dezertoch, či múčnikoch. Vo vynovených priestoroch priamo v centre mesta sa o Vás postará milá a ústretová obsluha. Naše priestory sú ideálne pre usporiadanie firemných večierkov a osláv.

Viac informácií nájdete na www.maxvel.obedovat.skPizzeria Michelangelo

V Pizzerii Michelangelo vám pripravíme originálnu taliansku pizzu pečenú v klasickej peci na dreve, ale aj cestoviny, kompletné menu od predjedla, polievky, jedlá z bravčového a kuracieho mäsa, šaláty a dezerty. Všetky tieto skvelé pochúťky vám môžeme priniesť priamo do pohodlia vášho domova. Prípravu pizze je možné sledovať od stola, nakoľko priestor pri peci je otvorený.

Viac informácií nájdete na www.pizzeriamichelangelo.obedovat.sk
New Angus Steak Restaurant

Štýlový interiér, kvalitný dizajn a dobrý servis nehľadajte v Banskej Bystrici priamo v centre na námestí. Zájdite pár krokov východne a objavíte New Angus Steak Restaurant, kam miestni chodia na kvalitnú modernú kuchyňu. Angus sa sústredí hlavne na steaky, ktorých základom sú prvotriedne argentínske mäsá a na ľahké alternatívy v podobe šalátov a cestovín. Dobré a nevšedné polievky - napríklad Karotkový krém so zázvorom a limetkou doplníte pečivom, ktoré si reštaurácia pečie sama. Príjemné a svieže posedenie najmä v letných mesiacoch ponúka kaskádovitá terasa, ktorá nadväzuje z druhej strany reštaurácie priamo na parkovisko. Nájdete tam komfortné sedenie v tieni, množstvo zelene a detský kútik.

Viac informácií nájdete na www.newangus.obedovat.sk
Rusticana

Sieť reštaurácií Rusticana prináša najvyšší štandard z tradičnej talianskej ale aj slovenskej kuchyne. Pizzériu Rusticana nájdete v Banskej Bystrici a vo Zvolene, kde sa o Vás postará ústretový personál a poskytne vysoký štandard služieb a jedál pripravovaných z najkvalitnejších surovín. Pre slovenskú klasiku určite zájdite pár kilometrov od Banskej Bystrice smerom na Brezno, kde pri obci Nemecká je štýlová Koliba Rusticana. Nájdete tu špeciality slovenskej kuchyne pripravované podľa originálnych receptov našich starých mám a vždy čerstvých surovín priamo z pravých okolitých kolíb.

Viac informácií nájdete na www.rusticana-bb.obedovat.sk 
Steak House

Reštaurácia je situovaná v historickom centre mesta a ako vyplýva z jej názvu, môžete v nej ochutnať kvalitné steaky z Južnej Ameriky, ako aj jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Ján Zlúky - šéfkuchár reštaurácie Steak House Banská Bystrica a hotela Galileo na Donovaloch. Kuchársku prax získal vo viacerých reštauráciách a hoteloch na Slovensku, Švajčiarsku či Maďarsku. Sleduje nové gastronomické trendy a zúčastňuje sa mnohých odborných seminárov a kurzov. Je absolvenstom Yves Thuries Culinary Academy - odbornej školy pre profesionálnych kuchárov ocenený medzinárodným certifikátom.

Viac informácií nájdete na www.steakhouse-bb.obedovat.sk


Portál Obedovat.sk je partnerom gurmánskeho festivalu Grilliada 2012Mohlo by Vás zaujímať