Súťaž s portálom Obedovat.sk o 15 poukážok do reštaurácií

Obedovat.sk, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Súťaž s portálom Obedovat.sk o 15 poukážok do reštaurácií

Obedovat.sk, Banská Bystrica Obedovat.sk, Banská Bystrica (mapa)

Ukončené 0,00 €

0,00 €

Bežná cena: 0,00 €

Zapojte sa do súťaže o 15 poukážok do banskobystrických reštaurácií: Pizzeria Alba, Angels, Aruba, Barbakan, Basket, Bašta, Don Papa´s Grill House (+ Pizza, Pasta & Kebab, Kolibka), Frais, Maxvel, Michelangelo, New Angus, Rusticana, Steak house.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 853 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Obedovat.sk

Zapojte sa do súťaže o 15 poukážok do banskobystrických reštaurácií: Pizzeria Alba, Angels, Aruba, Barbakan, Basket, Bašta, Don Papa´s Grill House (+ Pizza, Pasta & Kebab, Kolibka), Frais, Maxvel, Michelangelo, New Angus, Rusticana, Steak house.Obedovať.sk je najväčší a najnavštevovanejší gastronomický portál na Slovensku. Reštaurácie tu uverejňujú jedálne lístky, fotografie, denné menu, špeciálne akcie a novinky, články, a mnoho iného. Portál ľuďom uľahčuje vyhľadávanie ich obľúbených reštaurácií, kaviarní, jedál či nápojov, šetrí čas online donáškou, ukazuje atraktívne priestory reštaurácií prostredníctvom 3D virtuálnych prehliadok a tiež spolupracuje na zaujímavých gastro zľavách portálu ZľavaDňa.sk. Mnoho noviniek a informácií nájdete na banskobystrickej facebook stránke Obedovat.sk - Banská Bystrica. Pridajte sa na ňu aj vy a budete pravidelne informovaní o nových reštauráciách, zaujímavých článkoch, súťažiach či akciách!

Portál Obedovat.sk je tiež partnerom festivalu Grilliada 2012, ktorý sa koná počas víkendu od 18.- 20. mája 2012 v Banskej Bystrici.

Zapojte sa do súťaže s najobľúbenejším gastro portálom na Slovensku - OBEDOVAT.SK a vyhrajte 15 poukážok do nasledovných reštaurácií v Banskej Bystrici.


Alba pizzeria

Pizzeria Alba sa nachádza v centre Banskej Bystrice, na Hornej ulici. Ako prvá pizzeria v Banskej Bystrici a okolí sme pre vás pripravili ON-LINE objednávkový systém, cez ktorý si môžete objednať pizzu, minútkové jedlá, cestoviny a nápoje. Donáškovú službu môžete využiť denne v čase od 10:00 do 22:00. Okrem štandardnej pizze Vám ponúkame aj pizzu z celozrnnej múky.

Viac informácií o pizzerii ALBA nájdete na www.pizzaalba.obedovat.sk.Angels restaurant & bar

Kvalitný sortiment chutných jedál, nápadité menu, príjemný personál a estetické prostredie. Zamestnanci reštaurácie Angels na Skuteckého ulici v Banskej Bystrici z týchto ingrediencií namiešali koktail, ktorý im v roku 2009 priniesol prvenstvo v súťaži o najlepšiu reštauráciu v meste. Okrem toho sa pravidelne umiestňuje medzi TOP reštauráciami na Slovensku, nie len v rámci známej publikácie Trend TOP reštaurácie a hotely.

Viac informácií o Angels restaurant & bar nájdete na www.angels.obedovat.sk.Aruba Restaurant

Aruba je reštaurácia s dovolenkovým nádychom. U nás si môžete vychutnať tradičné aj exotické jedlá, jedlá z grilu, šaláty či pizzu. Ponúkame nádherné prostredie a perfektný servis. Naši barmani Vám radi pripravia niektorý z našich perfektných cocktailov alebo Vám poradia dobré víno nielen k Vášmu jedlu. Môžete si tu pochutiť na tých najlepších jedlách svetovej a domácej kuchyne. A práve tu sa podávajú štýlové a vždy chutné raňajky, ktoré sú typické čerstvým chlebom a pečivom z našej pekárne.

Viac informácií o Aruba Restaurant nájdete na www.aruba.obedovat.sk.
Barbakan Café & Restaurant


Bystrický Barbakan Vám ponúka reprezentatívne priestory v historickom centre Banskej Bystrice, a to priamo v pamiatkovej rezervácii. Súčasťou Barbakanu je letná terasa s prekrásnym výhľadom na námestie a okolie, štýlová reštaurácia a výnimočná kaviareň, ponúkame Vám príjemnú atmosféru a profesionálnu obsluhu. Celková kapacita Barbakanu je až 170 osôb vrátane terasy. Výber slovenskej i medzinárodnej kuchyne Vám pripraví slušný a školený personál. Týždenné obedové menu je dopĺňané akciovými ponukami a špeciálnymi spoločenskými a kultúrnymi akciami. Parkovanie je možné priamo na mestskom parkovisku pred Barbakanom.

Viac informácií o Barbakan Café & Restaurant nájdete na www.bystrickybarbakan.obedovat.sk.
Basket restaurant & bar

Dovoľujeme si Vás pozvať do znovuzrodenej reštaurácie BASKET RESTAURANT v Športovej hale DUKLA v Banskej Bystrici na Štiavničkách, ktorá má za cieľ pokračovať v budovaní dobrej tradície svojho dávnejšieho, veľmi obľúbeného predchodcu.
* športové prenosy na 3 veľkoplošných TV obrazovkách,
* výborná kuchyňa, príjemný personál, vynikajúca káva podľa Vašich predstáv a bezkonkurenčné ceny
* posedenia, oslavy, promócie
* bezplatné a kapacitne takmer neobmedzené parkovanie, aj autobusy
* WIFI zdarma
* len u nás široká ponuka raňajok až do 10,30 hod. a chutné obedové menu (od 3,20 €) podávané od pondelka do nedele.

Viac informácií o BASKET restaurant & bar nájdete na www.basketrestaurant.obedovat.sk.
Bašta - café - restaurant


Reštaurácia Bašta spája zážitok kulinárskeho umenia v zaujímavom kontraste historickej budovy s moderným interiérom. Reštaurácia sa nachádza len pár krokov od námestia SNP a je výborne dostupná autom rovnako ako chôdzou. V letnom období je k dispozícii príjemná terasa s výhľadom na mestský park, ktorá je počas chladnejších večerov vyhrievaná. Pre najmenších ponúkame veľký, zábavný detský kútik. Ak si chcete pochutnať v štýlových priestoroch alebo len zájsť na príjemnú kávičku na troch podlažiach reštaurácie si nájdete svoj vysnený kútik.

Viac informácií o Bašta - café - restaurant nájdete na www.bastabb.obedovat.sk.
Don Papa’s Grillhouse, Don Papa‘s Pizza & Kebab, Kolibka Europa SC

Don Papa‘s Grillhouse v Europa SC v Banskej Bystrici Vám naservíruje špeciality pripravované na grile, rôzne druhy steakov z kuracieho a hovädzieho mäsa, losos, grilované kurence či zeleninové šaláty s grilovaným mäsom. Don Papa‘s Pizza & Kebab v Europa SC v Banskej Bystrici ponúka originál americkú pizzu podľa pôvodnej receptúry a tradičné talianske cestoviny. Našou špecialitou je tiež pravý turecký kebab s jedinečným dressingom a s vlastným, vždy čerstvo upečeným, pečivom. V Kolibke nachádzajúcej sa v Europa SC v Banskej Bystrici spájame tradičné s moderným a rýchle s kvalitným. Inšpirovali sme sa kuchyňou, na ktorú ste zvyknutí a máte ju radi.

Viac informácií nájdete na www.donpapas.sk.
Frais – cafe, bar, restaurant

Frais. Gurmánska elegancia v srdci mesta. Moderný interiér, lahodná kuchyňa a svieži štýl priamo v srdci mesta Banská Bystrica, to je reštaurácia Frais. Na potulkách mestom môžete objaviť skutočný gurmánsky raj, čaká na Vás na ulici Dolná 42. Frais, to sú vône, ktorým sa nedá odolať. Byť kuchárom vo Frais znamená milovať svoje povolanie a prinášať hosťom vždy len to najlepšie. Na Váš tanier sa už teraz teší obľúbená talianska kuchyňa, pizza, pasta, steaky či rizoto, no nájdete u nás aj tradičné domáce jedlá či denné menu.

Viac informácií nájdete na www.fraisbb.obedovat.sk
Maxvel - café, restaurant

Reštaurácia Maxvel je príjemné miesto, kde sa nielen chutne najete, ale môžete si posedieť pri vynikajúcej kávičke - Rioba a pochutnať na výborných dezertoch, či múčnikoch. Vo vynovených priestoroch priamo v centre mesta sa o Vás postará milá a ústretová obsluha. Naše priestory sú ideálne pre usporiadanie firemných večierkov a osláv.

Viac informácií nájdete na www.maxvel.obedovat.skPizzeria Michelangelo

V Pizzerii Michelangelo vám pripravíme originálnu taliansku pizzu pečenú v klasickej peci na dreve, ale aj cestoviny, kompletné menu od predjedla, polievky, jedlá z bravčového a kuracieho mäsa, šaláty a dezerty. Všetky tieto skvelé pochúťky vám môžeme priniesť priamo do pohodlia vášho domova. Prípravu pizze je možné sledovať od stola, nakoľko priestor pri peci je otvorený.

Viac informácií nájdete na www.pizzeriamichelangelo.obedovat.sk
New Angus Steak Restaurant

Štýlový interiér, kvalitný dizajn a dobrý servis nehľadajte v Banskej Bystrici priamo v centre na námestí. Zájdite pár krokov východne a objavíte New Angus Steak Restaurant, kam miestni chodia na kvalitnú modernú kuchyňu. Angus sa sústredí hlavne na steaky, ktorých základom sú prvotriedne argentínske mäsá a na ľahké alternatívy v podobe šalátov a cestovín. Dobré a nevšedné polievky - napríklad Karotkový krém so zázvorom a limetkou doplníte pečivom, ktoré si reštaurácia pečie sama. Príjemné a svieže posedenie najmä v letných mesiacoch ponúka kaskádovitá terasa, ktorá nadväzuje z druhej strany reštaurácie priamo na parkovisko. Nájdete tam komfortné sedenie v tieni, množstvo zelene a detský kútik.

Viac informácií nájdete na www.newangus.obedovat.sk
Rusticana

Sieť reštaurácií Rusticana prináša najvyšší štandard z tradičnej talianskej ale aj slovenskej kuchyne. Pizzériu Rusticana nájdete v Banskej Bystrici a vo Zvolene, kde sa o Vás postará ústretový personál a poskytne vysoký štandard služieb a jedál pripravovaných z najkvalitnejších surovín. Pre slovenskú klasiku určite zájdite pár kilometrov od Banskej Bystrice smerom na Brezno, kde pri obci Nemecká je štýlová Koliba Rusticana. Nájdete tu špeciality slovenskej kuchyne pripravované podľa originálnych receptov našich starých mám a vždy čerstvých surovín priamo z pravých okolitých kolíb.

Viac informácií nájdete na www.rusticana-bb.obedovat.sk 
Steak House

Reštaurácia je situovaná v historickom centre mesta a ako vyplýva z jej názvu, môžete v nej ochutnať kvalitné steaky z Južnej Ameriky, ako aj jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Ján Zlúky - šéfkuchár reštaurácie Steak House Banská Bystrica a hotela Galileo na Donovaloch. Kuchársku prax získal vo viacerých reštauráciách a hoteloch na Slovensku, Švajčiarsku či Maďarsku. Sleduje nové gastronomické trendy a zúčastňuje sa mnohých odborných seminárov a kurzov. Je absolvenstom Yves Thuries Culinary Academy - odbornej školy pre profesionálnych kuchárov ocenený medzinárodným certifikátom.

Viac informácií nájdete na www.steakhouse-bb.obedovat.sk


Portál Obedovat.sk je partnerom gurmánskeho festivalu Grilliada 2012Aktivity v okolí

Dobročský prales približne 2 km Gazdovstvo Marekov Dvor približne 3 km Lesnícky skanzen - Vydrovská dolina približne 8 km Čiernohronská železnica približne 9 km Tajch Hrončok približne 13 km

Čertova roklina (Zbojská) približne 14 km Parná zubačka približne 14 km Synagóga v Brezne približne 16 km Vysoká pec Tri Vody približne 16 km Horehronské múzeum Brezno približne 16 km Včelí kRaj približne 16 km Biatlonový areál Osrblie približne 16 km Chata Bernardín približne 18 km Dedečkova chata približne 20 km Kúpalisko Podbrezová približne 20 km Bystrianska jaskyňa približne 20 km Hradisko Kalamárka približne 22 km Tále približne 24 km Krpačovo približne 25 km Kúpele Brusno približne 26 km Hrb - stred Slovenska približne 26 km Poltár - Turecký kamenný most približne 27 km Divínsky hrad približne 27 km Vodná nádrž Ružiná približne 28 km Hrad Muráň približne 28 km Evanjelický kostol Kraskovo približne 29 km Jaskyňa mŕtvych netopierov približne 29 km Chata Milana Rastislava Štefánika približne 29 km Ďumbier približne 30 km Prvé slovenské gymnázium približne 30 km Vysoká pec v Sirku približne 31 km Chopok približne 31 km Víglašský zámok približne 32 km Historická železnica vo Vígľaši približne 32 km Hrad Slovenská Ľupča približne 33 km Hrad Rákoš približne 33 km Ďurková Útulňa približne 34 km Kalište približne 34 km Mičinské travertíny približne 34 km Vodopád pod Orlovou približne 35 km Ohnište približne 36 km Stredoveký kostolík v Zolnej približne 36 km Kaštieľ v Haliči približne 36 km Teplý Vrch približne 36 km Šumiac - múzeum zvonov približne 37 km Demänovská jaskyňa slobody približne 38 km Stanišovská jaskyňa približne 38 km Demänovská ľadová jaskyňa približne 40 km Meandre Hrona približne 40 km Hvezdáreň Rimavská Sobota približne 40 km Kráľova Hoľa približne 40 km Drevený artikulárny kostol Hronsek približne 40 km Kúpele Sliač približne 40 km Funpark Žiarce približne 41 km Múzeum SNP približne 41 km Kúpalisko Liptovský Ján približne 41 km Donovalkovo približne 41 km Náučný chodník Príbeh vody približne 41 km Habakuky približne 41 km Hrádocké arborétum približne 41 km Tatárske pivnice približne 42 km Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka približne 42 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 42 km Tunel Kornela Stodolu približne 42 km Bobová dráha Donovaly približne 42 km Arborétum Borová Hora približne 42 km Svätý kríž - drevený artikulárny kostol približne 42 km Chmarošský viadukt približne 42 km Plážové kúpalisko Banská Bystrica približne 43 km Zvolen (vrch) približne 43 km Zvolenský zámok približne 43 km Románska rotunda v Šiveticiach približne 43 km Aquapark Gothal približne 44 km Špania Dolina približne 44 km Termálne Kúpalisko Kováčová približne 45 km Ochtinská aragonitová jaskyňa približne 45 km Pustý Hrad približne 45 km Zrúcanina Hradu Fiľakovo približne 45 km Areál vodného slalomu približne 45 km Kart Centrum Liptov približne 46 km Tiesňava Malachovky približne 47 km Važecká jaskyňa približne 47 km Dubový háj Gavurky približne 48 km Badínsky prales približne 48 km Háj Gavurky približne 48 km Mučínska jaskyňa približne 48 km Aquathermal Strehová približne 49 km Vodný hrad v Štítniku približne 49 km Tatralandia približne 49 km Kaštieľ Imra Madácha približne 49 km Pribylina približne 49 km ZOO Kontakt približne 49 km Hurricane Factory Tatralandia približne 49 km Dobšinská ľadová jaskyňa približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať