Thermal Hotel Visegrad**** je vstupenkou k prežitiu vysnívanej dovolenky s nekonečnými možnosťami kúpania a relaxácie, výhľadmi na okolitú prírodu priamo z hotelových izieb, len kúsoček od lesoparku Pilis a iba 40 km od centra Budapešti. Tento moderne zariadený hotel, kombinujúc v sebe luxusné ubytovanie s kúpeľným zariadením,...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Thermal Hotel Visegrád****superior

Thermal Hotel Visegrad**** je vstupenkou k prežitiu vysnívanej dovolenky s nekonečnými možnosťami kúpania a relaxácie, výhľadmi na okolitú prírodu priamo z hotelových izieb, len kúsoček od lesoparku Pilis a iba 40 km od centra Budapešti. Tento moderne zariadený hotel, kombinujúc v sebe luxusné ubytovanie s kúpeľným zariadením, spĺňa svojím vybavením vysoké požiadavky klientov. S nadšením sa do neho vracajú rodiny s deťmi, ktoré si tu plnohodnotne oddýchnu. Skutočnou pýchou je hotelové wellness, ktoré obsahuje vonkajší a vnútorný bazén, detský bazén, termálne bazény, letnú pláž s ležadlami, saunový park i relaxačné sprchy. Na druhom podlaží hotela sa nachádza terapeutické oddelenie, oddelenie starostlivosti o pleť a vlasy, fitness vybavené najmodernejšími posilňovacími strojmi s kardio zónou či squash a omnoho viac.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 613 022 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Thermal Hotel Visegrád****superior

2025 Visegrád
1213 Lepence-völgy

ubytovani@primazajezd.cz
http://thv.hu/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar