Penzión Skitour**+ sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier v horskej obci Stará Lesná s nadmorskou výškou 780 m n.m. Penzión Skitour s výhľadom na Vysoké a Belianske Tatry sa tiež nachádza 8 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Penzión má k dispozícii záhradu s grilom, letný altánok s krbom a...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Ponuky rezervačného systému Bookio

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Penzión Skitour**+

Penzión Skitour**+ sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier v horskej obci Stará Lesná s nadmorskou výškou 780 m n.m. Penzión Skitour s výhľadom na Vysoké a Belianske Tatry sa tiež nachádza 8 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Penzión má k dispozícii záhradu s grilom, letný altánok s krbom a ihrisko. Izby penziónu Skitour poskytujú priestor na posedenie a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Niektoré majú k dispozícii steny obložené drevom a balkón. Bezplatne sú dostupné 2 kompletne vybavené kuchyne. V spoločnom televíznom salóniku sa nachádza detský kútik.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 612 898 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Penzión Skitour**+

Tatranská str. 186
05952 Stará Lesná

skitour@skitour.sk
http://www.penzionskitour.sk

Zväčšiť mapu

Vybavenie zariadenia

  • penzión penzión

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar