Všetky izby v penzióne sú vykurované a vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Každá z nich má malé posedenie a TV. Hostia si môžu denne vychutnať výdatné raňajky v hotelovej jedálni, zatiaľ čo občerstvenie a nápoje sú ponúkané v lobby bare po celý deň. Večer ponúka reštaurácia širokú ponuku jedál. Penzión...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Penzión Senec

Všetky izby v penzióne sú vykurované a vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Každá z nich má malé posedenie a TV. Hostia si môžu denne vychutnať výdatné raňajky v hotelovej jedálni, zatiaľ čo občerstvenie a nápoje sú ponúkané v lobby bare po celý deň. Večer ponúka reštaurácia širokú ponuku jedál. Penzión je vzdialený 2 km od najbližšej autobusovej zastávky, rovnako ako od železničnej stanice Senec. Ponúka bicykle zdarma a súkromné parkovisko je tiež voľne k dispozícii.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 605 247 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Penzión Senec

Slnečné jazerá - Sever 2604/167
903 01 Senec
+421907896208

info@penzionsenec.sk
http://www.penzionsenec.sk/sk/penzion/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar