Škola šmyku s vyhliadkovým letom

SuperDRIVE, Trenčín

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Škola šmyku s vyhliadkovým letom

SuperDRIVE, Trenčín SuperDRIVE, Trenčín (mapa)

Ukončené 88,00 €

88,00 €

Až 40 % zľava Bežná cena: 147,00 €

Spojte príjemné s užitočným! Zlepšite si vodičské zručnosti v krízových situáciách v škole šmyku zábavnou formou a zakončite deň vyhliadkovým letom okolím Trenčína.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 734 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Adrenalín a zlepšenie jazdeckých schopností v krízových situáciách si zažijete v škole šmyku a následne okúsite ako sa žije s hlavou v oblakoch na vyhliadkovom lete. A to všetko so 40% zľavou len za 88€.
Škola šmyku SuperDRIVE ponúka špeciálnu akciu - jedinečnú možnosť absolvovať školu šmyku v novom tréningovom centre v Trenčíne. Zdokonaľte si vodičské schopnosti a dobre sa pri tom zabavte aj s vyhliadkovým letom okolím.

Naučte sa jazdiť bezpečne a riešiť krízové situácie, v ktorých sa ako vodiči môžete ocitnúť každý deň.
SuperDRIVE je vysoká škola jazdenia, v ktorej učia profesionáli, pre ktorých je práca v oblasti motorizmu diagnózou. Je to tím, ktorému záleží na bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. S tréningom školy šmyku a bezpečnej jazdy začali už v roku 2002. Zakladateľom SuperDRIVE je prvý inštruktor školy šmyku na Slovensku.SuperDRIVE je lídrom v oblasti ďalšieho vzdelávania vodičov na Slovensku, kurzami doposiaľ prešlo takmer 15 000 vodičov. Škola má špecialistov pre každú oblasť motorizmu (osobné a nákladné autá, motocykle, eko jazda, defenzívna jazda a povinné preškoľovanie vodičov). Viac informácií o činnosti spoločnosti nájdete na www.superdrive.sk.

S leteckou školou SEAGLE AIR-FTO zažite, aké to je mať hlavu v oblakoch. Odlepte sa od zeme, vychutnajte si Slovensko z vtáčej perspektívy. Na profesionálnych lietadlách po boku skúsených inštruktorov zabudnete na pozemské starosti...

Letecká škola SEAGLE AIR-FTO je držiteľom osvedčenia o schválení organizácie letového výcviku FTO SK/02 a poskytuje profesionálny letecký výcvik od začiatku až do úrovne profesionálny pilot. Letecké výcviky zodpovedajú medzinárodným európskym štandardom JAR-FCL 1 vydávaným Joint Aviation Authorities (JAA) a EASA. Všetky letecké výcviky vedú letoví inštruktori so skúsenosťami z veľkých leteckých spoločností.

Lietadlový park tvoria moderné lietadlá, ktoré spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy a vyhovujú osnovám jednotlivých výcvikov. Flotila lietadiel, ktorú prevádzkuje letecká škola Seagle Air-FTO patrí medzi najmladšie v strednej Európe.

Všetky letecké výcviky sú realizované na letisku Trenčín a letisku Košice, ale na základe vašich požiadaviek je možné lietadlo prakticky pristaviť na ktorékoľvek letisko. V areáli leteckej školy v Trenčíne sa nachádza aj štýlový letecký bar s chutnou domácou kuchyňou, kde sa s inštruktorom podelíte o svoje zážitky.

Kontakt

SuperDRIVE

Záhumenská 6672/60
91104 Trenčín
Slovensko
0911 66 77 03

info@superdrive.sk, info@motorevent.sk
www.superdrive.sk
Zobraziť partnerskú stránku

SEAGLE AIR-FTO, s.r.o.,

Záhumenská 6672/60
91104 Trenčín
Slovensko
0910 99 99 76

info@leteckaskola.com
www.leteckaskola.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad približne 2 km Kúpele Trenčianske Teplice približne 12 km Zelená žaba približne 12 km Hrad Beckov približne 13 km Rekreačné stredisko Zelená Voda približne 16 km

Mohlo by Vás zaujímať