Romantika na zámku a krásy historických Valtíc na elektrobicykloch v zámockom hoteli Anton Florian

Anton Florian – Zámecký hotel Valtice, Česko - Valtice Anton Florian – Zámecký hotel Valtice, Česko - Valtice (mapa)

Cena od 289,00 € Kúpiť od 289,00 €

od 289,00 €

Až 11 % zľava Bežná cena: 327,23 - 472,91 €

Nákupom získate minimálne 289 bodov

Život ako na zámku... Už viac nesnívajte a vychutnajte si túto výnimočnú atmosféru v zámockom hoteli s kráľovskými raňajkami priamo v ľavom krídle štátneho zámku Valtice. Valtice - hlavné mesto vína, je ideálnym východiskovým bodom na objavovanie krás Lednicko-valtického areálu, zapísaného na zoznam pamiatok UNESCO.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 656 297 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Ubytovanie na zámku v izbách Superior

Ubytovanie na zámku v izbách Superior

Prehliadka zámku Valtice

Prehliadka zámku Valtice

Fľaša vína od miestnych vinárov alebo ochutnávka vín

Fľaša vína od miestnych vinárov alebo ochutnávka vín

Cyklovýlet na elektrobicykloch po krásach južnej Moravy

Cyklovýlet na elektrobicykloch po krásach južnej Moravy

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

2 noci
289,00 €

3 noci
429,00 €

2 noci
329,00 €

3 noci
429,00 €

Nákupom získate minimálne 289 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Anton Florian – Zámecký hotel Valtice

Hotel Anton Florian

Hotel Anton Florian sa nachádza priamo v ľavom krídle štátneho zámku Valtice. Poskytuje ideálnu východiskovú pozíciu na oddych v nádhernom prostredí južnej Moravy.

Zámok vrátane krajiny a stavieb v okolí patria do celku Lednicko-valtického areálu, čo je tak významná pamiatka, že bola v roku 1996 zaradená do Zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Tento areál ponúka vynikajúce podmienky pre peší turizmus a cykloturizmus, kultúrne pamiatky, vynikajúcu stravu a skvelé vína!

Ubytovanie

Hotel bol v roku 2020 zrekonštruovaný a má úplne nové moderné interiéry, no zachováva ducha tejto nádhernej historickej budovy. Hotel má 31 izieb (jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové) v rôznych kategóriách. Celková kapacita je 70 lôžok.

Izby sú pohodlne zariadené s televízorom, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou a toaletou. Výhľad z izieb smeruje na nádvorie zámku alebo cez hotelovú terasu do zámockého parku a bylinkovej záhrady.

Gastronómia

V rámci hotela máte k dispozícii reštauráciu s terasou, lobby bar a mnohé ďalšie služby, ktoré vám pomôžu spríjemniť pobyt vo Valticiach.

Reštaurácia Zlatá terasa je miestom, kde vám poskytnú pravé gastronomické zážitky. Je súčasťou priestrannej zámockej terasy s výhľadom do bylinkovej záhrady a zámockého parku. Pri rekonštrukcii priestoru dbali na to, aby ste sa cítili pohodlne a trávili tu príjemné chvíle.

V kuchyni kladú najväčší dôraz na chuť pripravovaných jedál. Či už si dáte menu alebo à la carte, vždy dbajú na precízne spracovanie surovín. Menu je plné rôznorodých, odvážnych, ale aj klasických chutí. 

Aktivity v okolí

Poloha hotela Anton Florian ponúka vďaka svojej jedinečnej polohe vynikajúcu príležitosť na výlety do okolia, do krásneho areálu Lednicko-valtického a k úžasným pamiatkam, ktoré sú na skok od hotela. Ak by ste chceli ísť na bicykli, stačí informovať recepciu a radi vám pomôžu zabezpečiť bicykle.

Zároveň si môžete oddýchnuť v pokojnej juhomoravskej atmosfére priamo pri hoteli, vychutnať si lahodné vína v známom Vinárskom salóne, prejsť sa po zámockom parku alebo len obdivovať výhľady, ktoré ponúka terasa hotela, a ochutnať lahôdky z reštaurácie Zlatá terasa.

Kontakt

Anton Florian – Zámecký hotel Valtice

Anton Florian – Zámecký hotel Valtice

Zámek 1 691 42
691 42 Valtice
Česko
+ 420 778 771 336

info@zameckyhotelvaltice.cz
www.zameckyhotelvaltice.cz/cs
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať