Wellness pobyt v Hoteli Tenis**** s celoročnou platnosťou

Hotel Tenis ****, Zvolen Hotel Tenis ****, Zvolen (mapa)

Cena od 299,00 € Kúpiť od 299,00 €

od 299,00 €

Nákupom získate minimálne 299 bodov

Dlhá platnosť

Príjemná teplota vody vás zohrieva a pocit relaxu dopĺňajú bublinky, ktoré prechádzajú vašim telom... Aj takýto únik z každodenného zhonu do sveta pokoja a oddychu nájdete v jedinečnom Hoteli Tenis. Hotel je súčasťou multifunkčného areálu CITY RESORT, ktorý sa postará nielen o vaše pohodlie, ale aj voľnočasové aktivity či športové vyžitie.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 485 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Relaxačný, plavecký a detský bazén, 5 druhov sáun, hydroterapia a relaxačná miestnosť

Relaxačný, plavecký a detský bazén, 5 druhov sáun, hydroterapia a relaxačná miestnosť

Pokojné prostredie

Pokojné prostredie

Areál hotela ponúka mnohostranné športové vyžitie

Areál hotela ponúka mnohostranné športové vyžitie

Chutná polpenzia v cene pobytu

Chutná polpenzia v cene pobytu

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

2 noci
299,00 €

3 noci
434,00 €

2 noci
384,00 €

3 noci
539,00 €

Nákupom získate minimálne 299 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Tenis ****

Hotel Tenis

Congress & Wellness HOTEL TENIS je súčasťou jedinečného areálu CITY RESORT, ktorý sa nachádza v srdci Stredného Slovenska. CITY RESORT je multifunkčný areál, ktorý poskytuje komplexné hotelové služby, kongresové centrum, všestranné voľnočasové aktivity a rozsiahle športové vyžitie.

Ubytovanie

Vychutnajte si kombináciu funkčného dizajnu a športovej elegancie hotelových izieb. Apartmány vás očaria priestrannou terasou s výhľadom na športový areál. Nájdete tu komfortné ubytovanie v klimatizovaných izbách a apartmánoch. Ubytovaným hosťom v hoteli poskytujú raňajky, vstup do wellness a fitness centra, parkovanie a wifi pripojenie na internet.

Celková kapacita hotela je 73 izieb, 8 apartmánov ~ spolu 171 pevných lôžok a 9 prísteliek.
K dispozícii sú aj 4 izby pre zdravotne znevýhodnených hostí.

Gastronómia

Hotelová gastronómia ponúka zážitok pre vaše chuťové poháriky. Okrem harmonicky zostavenej Á la carte ponuky jedál, odporúčame ochutnať aj špeciálne menu mesiaca. Hotel Tenis je ideálnym miestom na organizovanie spoločenských podujatí ako sú firemné večierky, plesy a rodinné oslavy. Pre naplnenie vašich požiadaviek je tu tím pracovníkov, ktorí vám ochotne pripravia ponuku jedál na želanie.

Wellness & Spa

PLAVECKÝ BAZÉN

Plavecký bazén so štyrmi dráhami má dĺžku 20 m, šírku 8 m a hĺbku od 1,10 m do 1,30 m, teplota vody je do 29°C. Počas dňa je bazén k dispozícii na Plaveckú hodinku. V ponuke je aj príležitosť na organizovanie plaveckých kurzov a iných aktivít vo vode. (Aktuálny čas Plaveckej hodinky si, prosím, vždy overte na recepcii).

RELAXAČNÝ BAZÉN

Dĺžka bazéna je 12,5 m, šírka 7 m s hĺbkou 1,5 m a teplota vody je do 30°C. Je určený na rekreačné kúpanie a relax. V bazéne sú umiestnené vodné atrakcie: gejzír, trysky, protiprúd a lehátka.

DETSKÝ BAZÉN

Dĺžka bazéna je 4,5 m, šírka 2,7 m a hĺbka je od 0,20 m do 0,30 m, teplota vody je 33°C. Súčasťou bazéna sú vodné atrakcie: perlička, vodný ježko a fontánka. Bazén je určený pre deti vo veku od 0 do 3 rokov.

VÍRIVKA

Súčasťou relaxačného bazéna je aj vírivka s teplotou vody do 35°C. Umožňuje masážny a relaxačný kúpeľ prostredníctvom systému cirkulácie vzduchu a tlaku vody.

FÍNSKA SAUNA

Pôsobenie sauny na organizmus je mnohostranné.
Účinky: Zohriatie tela nad normálnu teplotu zlepšuje prekrvenie organizmu a pohyblivosti svalstva, rozšírenie potných žliaz a vyplavenie nečistôt z tela a pokožky. Saunovanie je zároveň prevencia pred nachladnutím spojená s otužovaním a duševnou relaxáciou.
Teplota: 80˚C/110˚C, vlhkosť: 80%
Odporúčanie: S ohľadom na saunu s vysokou teplotou je potrebné dbať na zdravotné obmedzenia najmä u ľudí so srdcovocievnymi ochoreniami. Pri saunovaní je maximálny odporúčaný pobyt pre zdravého človeka 20 minút. Opakovanie procedúry ako aj dĺžku procedúry treba zvážiť podľa pocitov pri saunovaní.

PARNÁ SOĽNÁ SAUNA

Výhodou parnej sauny je jej nižšia záťaž na organizmus, preto si ju môžu dovoliť (po konzultácii so svojím lekárom) aj ľudia, ktorí majú zdravotné problémy, kvôli ktorým nemôžu navštíviť klasickú saunu.
Účinky: Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí. Pokožka tak zostáva jemná a zamatovo mäkká. Parný kúpeľ má pozitívne účinky aj pri oslabení ciev, pri zrazeninách a pri ochoreniach dýchacích ciest.
Teplota: 60°C a vlhkosť: 100%

INFRA SAUNA

Ide o moderný spôsob saunovania. Infračervené svetlo preniká do hlbšie uložených tkanív Vášho tela. Teplota dosahuje len 40 – 60°C, ale lúče prenikajú priamo do tela. Môžete v nej pobudnúť až 30 minút. Najvhodnejšia je pre športovcov a reumatikov, ale aj pre astmatikov, alergikov či kardiakov. Lúče dokonca spália za polhodinu až 800 kalórií. Nie je vhodná pre ľudí so silikónovými implantátmi!

ŠKÓTSKE STREKY

Masáž prúdom striekajúcej vody. Voľbou teploty vody je vhodná aj na postupné otužovanie organizmu.
Účinky: Striedanie teplôt aplikovanej vody vytvára efekt ,,pumpovania“ toxických látok z tkanív do lymfatických ciev a uzlín. Aktivácia lymfatického systému spôsobuje prospešnú detoxikáciu organizmu.
Teplota: 10°C/ 30°C/ 45°C
Odporúčanie: Efektívny liečebný účinok sa dostavuje po sprchovaní v intervaloch 3x 30 sekúnd.

TROPICKÝ DÁŽĎ

Intenzívny prúd padajúcej vody, ktorej teplotu si môžete sami zvoliť, pôsobí na Vaše telo ako blahodárny dážď na vysmädnutú prírodu.
Účinky: Striedanie teplôt vody vytvára efekt pumpovania, toxických látok z tkanív do lymfatických ciev a uzlín. Aktivácia lymfatického systému spôsobuje prospešnú detoxikáciu organizmu.
Teplota: 10°C/ 30°C/ 45°C

FÍNSKE VEDRO

Severskými národmi overená procedúra, kľúč k trvalému zdraviu, kráse a vitalite organizmu.
Účinky: Po pobyte v saune s následným ochladením v „Kúpeli odvahy“ prichádza k stimulácii imunitného systému a zvýšeniu počtu červených a bielych krviniek.
Teplota: 9°C/ 12°C
Odporúčanie: Rozhorúčený organizmus zdravého človeka znesie záťaž spôsobenú prudkým ochladením bez ťažkostí. Ľuďom so zdravotnými problémami, najmä srdcovocievnymi, je odporúčané zvážiť vstup do studenej vody s ohľadom na zdravotný stav.

RELAXAČNÁ MIESTNOSŤ

Relaxačný priestor s vyhrievanými ležadlami.
Účinky: Výrazná pozitívna mentálna stimulácia so súčasným odbúraním stresu.
Teplota: 29°C/31°C
Odporúčanie: Nalaďte svoje zmysly na odpočinok a relaxujte. Vhodná doba relaxácie v tepidáriu je do 30 minút.

Športové aktivity

Areál Hotela Tenis ponúka mnohostranné športové vyžitie. Ak ste nadšencom kolektívnych alebo individuálnych športov, ste na správnom mieste. Všetky aktivity sú plne k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale aj širokej verejnosti. Areál je ako stvorený pre teambuilding, firemné športové hry, či rôzne iné športové aktivity. Nájdete tu adventure golf, tenisové dvorce, tenisovú halu, dvojpodlažné fitnesscentrum RATES ARENA aj so skupinovými cvičeniami, celoročnú ľadovú plochu ICE ARENA, a ďalšie aktivity podľa dostupnosti.

 • Adventure golf s 18-jamkami
 • 7 tenisových dvorcov s umelou trávou
 • 2 tenisové halové dvorce
 • Bicykle
 • Squashový dvorec
 • Bowling
 • Badminton
 • Minifutbal
 • Biliard
 • Šípky
 • (Viac informácií: info@hoteltenis.sk)

Okolie je vhodné na turistiku ako aj cyklo-výlety do prírody, či okolitých obcí.   

V budúcnosti bude v ponuke aj joga pobyt s Nikolou Sibylovou

3 dni aktívneho oddychu, sebapoznávania a mentálneho reštartu. To vás čaká na pobyte so skúsenou lektorkou Nikou Sibylovou. Areál CITY RESORT sa nachádza na okraji mesta Zvolen, 10 minút chôdze od centra mesta, na okraji lesa. Ubytovanie, vynikajúci wellness a špičková gastronómia v Hoteli TENIS vo vás zanechajú nezabudnuteľný zážitok. Skupinová JOGA s Nikou v RATES ARENA, dvojpodlažné
fitnesscentrum či korčuľko v ICE ARENA naštartujú vašu kondíciu.

Program pobytu: 

1. deň – PIATOK (od 14:00 - Check-in)

 • 18:00 - Privítanie účastníkov a predstavenie sa navzájom
 • 18:30 – 19:30 Joga – uvoľnenie tela a mysle
 • 18:00 – 21:00 - Večera

2. deň – SOBOTA

 • 7:30 - Ranná power joga
 • 7:00 – 10:00 - Raňajky
 • 10:00 - Prechádzka na Pustý hrad (v prípade záujmu) alebo voľný program
 • 12:00 – Obed
 • 17:00 – 18:30 - Slow Flow joga
 • 18:00 – 21:00 - Večera
 • 20:30 – Večerné kino

3. deň - NEDEĽA

 • 7:30 - Ranná power joga
 • 7:00 – 10:00 - Raňajky
 • 10:00 - Check-out a oficiálne ukončenie pobytu

Kto je Nikola Sibylová?

Nikola sa aktívne venuje joge vo svojom osobnom aj pracovnom živote už viac ako 7 rokov. Základy jógy sa začala učiť na Kréte v Grécku so skúsenou inštruktorkou a následne absolvovala niekoľko kurzov power jogy aj fly training v závesných plachtách a najnovšie rozšírila svoje poznatky aj o prenatálnu a postnatálnu jogu v Power yoga akadémii v Prahe. Vyštudovala žurnalistiku na brnenskej Masarykovej univerzite ale pohyb a silné puto k domovine ju pritiahlo späť. Profesionálne sa venuje Siby yoge a hosťuje v našej RATES ARENA. V letných mesiacoch viedla jogu v kúpeľoch Dudince. Behávala s časmi a tempami, ktoré nie je ľahké dosiahnuť. Bola tvárou letnej kampane kúpaliska v Kováčovej a v Rozvojovej agentúre BBSK vytvára z banskobystrického kraja lepšie miesto pre život.

Aktivity v okolí

 • Zvolenský zámok (1,4 km)
 • Pustý hrad (4 km)
 • Lesnícke a drevárske múzeum (2,2 km)
 • Arborétum Borová hora (3,5 km)
 • Badínsky prales (17 km)
 • Drevený artikulárny kostolík Hronsek (18 km)
 • Kostol sv. Matúša so vzácnymi freskami – Zolná (10,3 km)
 • Pamätník a pamätná izba Mateja Bela – Očová (15 km)
 • Poľana (1 458 m.n.m.)
 • Banská Štiavnica (UNESCO) – (30 km)
 • Kremnica – mincovňa (34 km)
 • Ski Centrum Košútka (37 km)
 • Golf Sliač (9 km)
 • Harmanecká jaskyňa (25 km)

Kontakt

Hotel Tenis ****

Hotel Tenis ****

Neresnícka cesta 13
96001 Zvolen
Slovensko
045 5322 373, 0915 988 811

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

info@hoteltenis.sk
www.hoteltenis.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zvolenský zámok približne 1000 m Pustý Hrad približne 2 km Arborétum Borová Hora približne 3 km Termálne Kúpalisko Kováčová približne 5 km Kúpele Sliač približne 6 km

Stredoveký kostolík v Zolnej približne 8 km Čertova skala približne 8 km Drevený artikulárny kostol Hronsek približne 9 km Dubový háj Gavurky približne 11 km Háj Gavurky približne 11 km Historická železnica vo Vígľaši približne 12 km Víglašský zámok približne 12 km Mičinské travertíny približne 13 km Badínsky prales približne 15 km Tiesňava Malachovky približne 17 km Múzeum SNP približne 19 km Plážové kúpalisko Banská Bystrica približne 19 km Banskoštiavnická kalvária približne 20 km Arborétum Kysihýbel približne 20 km Kúpele Sklené Teplice približne 21 km Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom približne 21 km Banská akadémia približne 21 km Štôlňa Glanzenberg približne 21 km Hradisko Kalamárka približne 21 km Námestie sv. Trojice približne 21 km Kaštieľ a múzeum Svätý Anton približne 21 km Nový zámok v Banskej Štiavnici približne 21 km Epicentrum Lásky približne 22 km Banská Štiavnica približne 22 km Starý zámok v Banskej Štiavnici približne 22 km Banskoštiavnický Betlehem približne 22 km Skalka arena približne 22 km Stredisko Skalka približne 22 km Múzeum mincí a medailí približne 22 km Banské múzeum v prírode približne 22 km Rozhľadňa na Krahulskom vrchu približne 22 km Mestský Hrad v Kremnici približne 22 km Banské Múzeum Kremnica približne 23 km Krupinské bralce približne 24 km Turecké studne v Krupine približne 24 km Hodrušské Jazero približne 24 km Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka približne 24 km Rozhľadňa Vartovka približne 25 km Vrch Kečka približne 25 km Hrad Slovenská Ľupča približne 25 km Kremnica, stred Európy približne 26 km Hrad Sitno približne 26 km Kamenné more - Vyhne približne 26 km Hrb - stred Slovenska približne 26 km Richňava približne 26 km Vyhne - Vodný raj približne 26 km Špania Dolina približne 27 km Počúvadlianske jazero približne 27 km Harmanecká jaskyňa približne 28 km Vodný žľab Rakytovo približne 29 km Kalište približne 29 km Hrad Revište približne 31 km Kúpele Brusno približne 31 km Zveropark Revištské Podzámčie približne 32 km Divínsky hrad približne 32 km Tajch Hrončok približne 32 km Vysoká pec Tri Vody približne 32 km Vodná nádrž Ružiná približne 34 km Donovalkovo približne 35 km Biatlonový areál Osrblie približne 35 km Donovaly približne 35 km Bobová dráha Donovaly približne 35 km Habakuky približne 36 km Zvolen (vrch) približne 37 km Vodný mlyn Bohunice približne 37 km Turčianske Teplice - kúpele približne 38 km Tatárske pivnice približne 38 km Zrúcanina Hradu - Modrý Kameň približne 39 km Kúpalisko Podbrezová približne 39 km Kaštieľ v Haliči približne 40 km Gazdovstvo Marekov Dvor približne 40 km Chata Bernardín približne 40 km Hornonitriansky banský skanzen približne 41 km Ostrá približne 41 km Lesnícky skanzen - Vydrovská dolina približne 42 km Tesárska roklina približne 42 km Tesárske Dúpence približne 42 km Dobročský prales približne 42 km Kaštieľ Mošovce približne 42 km Aquathermal Strehová približne 42 km Biokúpalisko Krtko približne 42 km Čiernohronská železnica približne 43 km Aquapark Gothal približne 44 km Kaštieľ Imra Madácha približne 44 km Gaderská dolina približne 45 km Hrad Blatnica približne 45 km Bystrianska jaskyňa približne 45 km Krpačovo približne 46 km Horehronské múzeum Brezno približne 46 km Synagóga v Brezne približne 46 km Dedečkova chata približne 46 km Ďurková Útulňa približne 47 km Bojnický zámok približne 47 km Bojnická zoologická záhrada približne 48 km Dudince približne 48 km Tále približne 48 km Skalné obydlia Brhlovce približne 49 km Kláštor v Hronskom Beňadiku približne 49 km Poltár - Turecký kamenný most približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať