Penzión Troika v Nízkych Tatrách - len kúsok od turistických chodníkov, Fun parku Ždiarce a obľúbených aquaparkov

Penzión Troika, Nízke Tatry – Pavčina Lehota Penzión Troika, Nízke Tatry – Pavčina Lehota (mapa)

Cena od 109,00 € Kúpiť od 109,00 €

od 109,00 €

Až 25 % zľava Bežná cena: 139 - 489,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Dlhá platnosť

Patríte k milovníkom prírody? Príďte na Liptov – najnavštevovanejší región Slovenska. Obľubujete turistiku? Nízke Tatry nikdy nesklamú. Máte radi aquaparky? Tu si budete vyberať z tých najlepších na Slovensku. Penzión Troika má jednoducho vysnívanú polohu. Zrelaxujete a užijete si čas s rodinou tak, ako to máte najradšej.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

48 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

6 druhov raňajok na výber

6 druhov raňajok na výber

Fľaša vína v cene pobytu

Fľaša vína v cene pobytu

Možnosť zakúpiť masáž so zľavou priamo na izbu

Možnosť zakúpiť masáž so zľavou priamo na izbu

Fun Park Žiarce (1,4 km), Aquapark Tatralandia (11 km)

Fun Park Žiarce (1,4 km), Aquapark Tatralandia (11 km)

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
15.11.23 - 20.12.
109,00 €

3 noci
15.11.23 - 20.12.
159,00 €

4 noci
15.11.23 - 20.12.
209,00 €

5 nocí
15.11.23 - 20.12.
259,00 €

2 noci
129,00 €

3 noci
189,00 €

4 noci
249,00 €

5 nocí
309,00 €

6 nocí
369,00 €

7 nocí
429,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión Troika

O penzióne

Penzión Troika sa nachádza v dedinke Pavčina Lehota pri severnom okraji Nízkych Tatier. Nájdete ho na tichom okraji obce. V blízkosti môžete navštíviť Demänovskú dolinu s turistickým strediskom Jasná.

Check-in je od 14.00 hod. Pokiaľ izba nebude pred vami obsadená inými klientmi a bude pre vás pripravená už skôr, ste, samozrejme, vítaní aj pred touto hodinou, po dohode s vedúcim prevádzky.

Check-out je do 11.00 hod. Podľa kapacity a po dohode s vedúcim prevádzky je možné váš odchod posunúť na neskôr.

Izby

Komfort vám poskytnú izby s vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou, satelitnou televíziou a wifi pripojením na internet. Izby sú zariadené kvalitným dreveným nábytkom.

Apartmány sú poschodové a kapacita jedného je 5 osôb. Celková kapacita penziónu je 26 miest.

Stravovanie

Na raňajky vás pozývame od 8.00 do 10.00 hod. do spoločenskej miestnosti.

Svoj výber z raňajkového menu a hodinu, na ktorú chcete raňajky pripraviť, zapíšte, prosím, deň dopredu na recepcii (objednávka raňajok). Týmto je zabezpečené, že budete mať čerstvo pripravené raňajky vtedy, keď sa prebudíte a zároveň dostanete to, na čo mate chuť.

Pokiaľ máte nejaké individuálne požiadavky alebo chute, konzultujte ich s vedúcim prevádzky, bude sa vám snažiť vyhovieť.

Kuchyňa

K dispozícii vám je kompletne vybavená kuchyňa so všetkým zariadením (chladnička, varná kanvica, varič, trúba, riad, hrnce, príbory).

Ste vítaní na konzumáciu pripravených jedál v spoločenskej miestnosti, preto vás prosíme, aby ste si vaše jedlo ani kuchynský riad nenosili na izbu.

Použité riady z vlastného jedla nemusíte umývať vlastnoručne, zabezpečená je pre vás umývačka riadu, kam môžete riad uložiť. Pokiaľ je umývačka plná, môžete ju spustiť, čistiace prostriedky do nej sa nachádzajú pod umývadlom. Pokiaľ nie ste v tomto smere technologicky zdatní, vysvetlenie obsluhy umývačky vám rád podá vedúci prevádzky. 

Pri ukončení pobytu, prosím, skontrolujte, či ste si vzali všetky dovezené potraviny z chladničky. 

Bar

V čase prítomnosti vedúceho prevádzky je vám v spoločenskej miestnosti k dispozícii otvorený bar s ponukou nealkoholických nápojov, alkoholických nápojov a barových jedál. 

V čase neprítomnosti vedúceho prevádzky, tzn. v čase, keď je bar zatvorený, je možné v spoločenskej miestnosti konzumovať aj vlastné nápoje. Ďakujeme, že v tomto čase nevstupujete za bar.

Krb

Krb používajte po dohode s vedúcim prevádzky a po každom grilovaní ho, prosím, vyčistite.

Ostatné

Penzión chce prispievať k ochrane životné prostredia, snaží sa triediť odpad. Ak chcete prispieť aj vy, na papier, sklo a plasty sú vyhradené nádoby umiestnené pri vchode na recepcii.

Na odkladanie lyží, snowboardov, sánok a lyžiarskych topánok slúži lyžiareň, ktorá je prístupná zvonku. Kľúč od lyžiarne sa zhoduje s kľúčom od vchodu penziónu.

Zapožičanie vecí

Na recepcii si môžete zdarma zapožičať na dobu nevyhnutnú pre použitie aj nasledovné veci:

 • mapy
 • sušič vlasov
 • playstation2
 • DVD prehrávač
 • kartu do videopožičovne
 • spoločenské hry, knihy a časopisy
 • dáždniky

Pes v Troike

V penzióne majú radi zvieratká, obzvlášť psíkov, preto je ich prítomnosť pri vašom pobyte povolená. Je však nutné rešpektovať aj ostatných prítomných hostí, ktorí nemusia zdielať rovnakú náklonnosť k týmto štvornohým miláčikom, prosíme vás o dodržiavanie nasledovných pravidiel:

 • psík nesmie rušiť a obmedzovať ubytovaných hostí
 • nesmie sa pohybovať po penzióne alebo izbe bez dozoru
 • pri ubytovaní dostanete pre psíka koberec a 2 misky na vodu a potravu pre psíka, prosíme o vrátenie týchto vecí pri odubytovaní na recepcii

Aktivity v okolí

Fun park Ždiarce 

Fun park Ždiarce zabaví malých aj veľkých. Počas letnej sezóny na Liptove zažijete jazdu na horskej bobovej dráhe, obriu hojdačku, minitanky a ďalšie atrakcie. Celková dĺžka bobovej dráhy je 1000 metrov s celkovým prevýšením 120 metrov. Je tak najstrmšou bobovou dráhou na Slovensku. 

Kultúra a pamätihodnosti

 • Múzeum Janka Kráľa 16 km
 • Kostol sv. Mikuláša 16 km
 • Synagóga v Liptovskom Mikuláši 16 km
 • Svätý Kríž – drevený artikulárny kostol zapísaný UNESCO 24 km
 • Národné múzeum Liptovský hrádok 27 km
 • Skanzeny Liptovskej dediny zapísané v UNESCO 32 km
 • Poprad 36 km
 • Archeologické múzeum Havránok 38 km
 • Oravský hrad 63 km
 • Zrúcanina hradu Lietava 110 km
 • Spišský hrad 118 km

Vodný park Bešeňová 

Aquapark je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Relax a zábava s nespočetným množstvom atrakcií je vám k dispozícii po celý rok:

 • vonkajšie bazény s geotermálnou vodou verejnosti sprístupnené v roku 1993, obnovené a zrekonštruované v rokoch 2006 a 2007
 • v súčasnosti je k dispozícii 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou
 • teplota vody v bazénoch 26 – 39 °C
 • 2 plavecké bazény (veľký a malý), 5 relaxačných bazénov, 1 neplavecký dopadový bazén
 • 3 vonkajšie tobogany
 • 6 bazénov je otvorených celoročne
 • bazény sú vhodné pre všetky vekové kategórie
 • v oddychových bazénoch sú k dispozícii rôzne vodné atrakcie ako napr. podvodné lavice a ležadlá po okrajoch bazénov, vodné trysky, vodný hríb, vodná čaša

Tatralandia v Liptovskom Mikuláši

Ide o najväčší celoročný areál vodnej zábavy na Slovensku s množstvom bazénov a toboganov. Za pozornosť určite stojí aj tamojší "Tropical paradise", ktorý predstavuje kúsok karibského raja s teplotou 30 °C, kde sa môžete opaľovať aj v zime. Svojou originálnou tropickou flórou ponúka dokonalý relax s výhľadom na prekrásnu okolitú prírodu. Zábavu si užijete aj v 4 nových moderných bazénoch s teplotou vody 32 °C, ktoré budú vybavené množstvom masážnych a zábavných atrakcií. Neodmysliteľnou súčasťou je aj šnorchlovací bazén, ktorý vám poskytne pohľad na podmorský svet koralov a farebných rybičiek.

Lyžovačka

Fun Park Žiarce (1,4 km)

Ski Jasná (9 km)

Ďalej odporúčame navštíviť:

 • Drevený art. kostol vo Sv. Kríži - 4 km
 • Vrbické jazero pod Chopkom - 6 km
 • Múzeá Lipt. Mikuláš - 7 km
 • Centrum Lipt. Mikuláš - 7 km
 • Termálne bazény Lipt. Ján - 12 km
 • Pláže s vodnými športami na jazere Lipt. Mara - 13 km
 • Skanzen Pribylina - 24 km
 • Vysoké Tatry - Štrbské pleso - 35 km
 • Levoča s oltárom - UNESCO

Kontakt

Penzión Troika

Penzión Troika

Pavčina Lehota 5
84105 Pavčina Lehota
Slovensko
+421 911 876 452

Check-in: od 14.00 hod.
Check-out: do 11.00 hod.

troika@troika.sk
www.troika.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Náučný chodník Príbeh vody približne 900 m Funpark Žiarce približne 1 km Svätý kríž - drevený artikulárny kostol približne 2 km Demänovská ľadová jaskyňa približne 3 km Demänovská jaskyňa slobody približne 5 km

Kart Centrum Liptov približne 5 km Areál vodného slalomu približne 6 km Tatralandia približne 7 km ZOO Kontakt približne 8 km Hurricane Factory Tatralandia približne 8 km Kúpalisko Liptovský Ján približne 8 km Loď Mara približne 8 km Liptovská Mara približne 9 km Stanišovská jaskyňa približne 9 km Archeoskanzen Havránok približne 10 km Chopok približne 11 km Marina Liptov približne 11 km Bešeňová - Termálne srdce Liptova približne 11 km Hrádocké arborétum približne 12 km Bešeňovské travertíny približne 12 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 12 km Ďumbier približne 13 km Ohnište približne 14 km Jaskyňa mŕtvych netopierov približne 14 km Ďurková Útulňa približne 14 km Chata Milana Rastislava Štefánika približne 14 km Prosiecka dolina približne 15 km Lúčanský vodopád približne 16 km Medvedia štôlňa približne 16 km Vodné mlyny Oblazy približne 17 km Krpačovo približne 18 km Tále približne 18 km Pribylina približne 19 km Hrad Likava približne 20 km Veľký Choč približne 21 km Mini ZOO Sidorovo približne 21 km Vlkolínec približne 21 km Malinô Brdo približne 21 km Kráľovstvo Hrabovo približne 21 km Bystrianska jaskyňa približne 22 km Dedečkova chata približne 22 km Obrovo približne 23 km Leštiny - Drevený artikulárny kostol približne 23 km Roháčske plesá približne 23 km Ostrý Roháč približne 23 km Čutkovská dolina približne 23 km Aquapark Gothal približne 23 km Arpádovský kaštieľ približne 24 km Kúpalisko Podbrezová približne 26 km Brestovská jaskyňa približne 26 km Múzeum oravskej dediny približne 26 km Bystrá približne 26 km Horehronské múzeum Brezno približne 26 km Synagóga v Brezne približne 27 km Chata Bernardín približne 27 km Drevený kolonádový most približne 28 km AquaRelax Dolný Kubín približne 28 km Oravský Hrad približne 29 km Juráňova dolina približne 29 km Habakuky približne 30 km Donovaly približne 30 km Važecká jaskyňa približne 30 km Zvolen (vrch) približne 30 km Donovalkovo približne 30 km Bobová dráha Donovaly približne 30 km Kúpele Brusno približne 31 km Rezervácia ľudovej architektúry približne 31 km Biatlonový areál Osrblie približne 31 km Dolina Kościeliska približne 32 km Artikulárny kostol v Istebnom približne 32 km Aquapark Oravice približne 32 km Kalište približne 32 km Čiernohronská železnica približne 33 km Drevený Kostol všetkých svätých približne 33 km Lesnícky skanzen - Vydrovská dolina približne 34 km Kriváň približne 35 km Vysoká pec Tri Vody približne 35 km Kríž na vrchole Giewontu približne 35 km Hrb - stred Slovenska približne 35 km Stredoveká osada Šoldov približne 35 km Hrad Slovenská Ľupča približne 36 km Kasprov vrch približne 36 km Vodopád Siklawica približne 36 km Vodopád Skok približne 37 km Tajch Hrončok približne 37 km Štrbské pleso približne 37 km Capie pleso približne 37 km Sarnia Skała približne 37 km Oravská priehrada približne 38 km Autokino Orava približne 39 km Tatranský národný park približne 39 km Parná zubačka približne 39 km Veľké Hincovo pleso približne 39 km Čertova roklina (Zbojská) približne 39 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 40 km Popradské pleso približne 40 km Sklabinský hrad približne 40 km Gubałówka približne 40 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 40 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 40 km Veľký Rozsutec približne 40 km Dobročský prales približne 40 km Ulica Krupówki približne 40 km Špania Dolina približne 40 km Vodopád pod Orlovou približne 40 km Zakopané približne 41 km Pleso Morskie Oko približne 41 km Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka približne 41 km Chata pod Rysmi približne 41 km Gazdovstvo Marekov Dvor približne 42 km Jánošíkove diery približne 42 km Batizovské pleso približne 43 km Gaderská dolina približne 44 km Mickiewiczove vodopády približne 44 km Kráľova Hoľa približne 45 km Múzeum SNP približne 45 km Vodný žľab Rakytovo približne 45 km Ostrá približne 45 km Harmanecká jaskyňa približne 46 km Bielovodská dolina približne 46 km Jánošíkove múzeum približne 46 km Plážové kúpalisko Banská Bystrica približne 46 km Rozhľadňa Terchovské srdce približne 46 km Hrad Blatnica približne 46 km Múzeum slovenskej dediny v Martine približne 47 km Zbojnícka chata približne 47 km Socha Krista v Kline približne 47 km Slovenské národné literárne múzeum približne 47 km Šumiac - múzeum zvonov približne 47 km Mičinské travertíny približne 48 km Hrad Muráň približne 48 km Hradisko Kalamárka približne 49 km Téryho chata približne 50 km Tricklandia približne 50 km Obec Jablonka približne 50 km Bilíkova chata približne 50 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 50 km Rainerova chata približne 50 km Obrovský vodopád približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať