Privátny wellness pobyt pre dvoch s polpenziou v hoteli Dynamic***

Hotel Dynamic, Nová Dubnica - Trenčiansky kraj Hotel Dynamic, Nová Dubnica - Trenčiansky kraj (mapa)

Cena od 67,00 € Kúpiť od 67,00 €

od 67,00 €

Nákupom získate minimálne 67 bodov

Len vy a vaša polovička. Sedíte vo wellness, túlite sa, smejete sa a popíjate pri tom vychladený sekt. Okolo vás znie príjemná hudba. Úplne dokonalá idylka romantiky. Užite si ju v hoteli Dynamic***. Oddýchnite si tu pár dní a načerpajte novú energiu spoznávaním Považia. V cene pobytu máte chutnú polpenziu a 2 dcl znamenitého vína Veltlínske Zelené od Chateau Topoľčianky vás potešia tiež.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

16 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Privátne wellness s jacuzzi, infrasaunou a fínskou saunou

Privátne wellness s jacuzzi, infrasaunou a fínskou saunou

Milý a ústretový personál

Milý a ústretový personál

Zľava na masáže počas celého pobytu

Zľava na masáže počas celého pobytu

Oneskorený check-out

Oneskorený check-out

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

1 noc
110,00 €

2 noci
186,00 €

3 noci
254,00 €

4 noci
322,00 €

5 nocí
390,00 €

6 nocí
459,00 €

Nákupom získate minimálne 67 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Dynamic

O hoteli

Hotel Dynamic*** je hotel rodinného typu. Je situovaný v tichej časti malebného mesta Nová Dubnica, architektonického skvostu 60-tych rokov 20.storočia. Nachádza sa neďaleko Trenčína, ktorý je srdcom obchodného, ekonomického a kultúrneho diania Stredného Považia ale i turisticky zaujímavej oblasti pod Strážovskými vrchmi a Bielymi Karpatmi.

Ubytovanie

Hostia budú ubytovaní v dvojposteľových izbách pozostávajúcich zo spálňovej a kúpeľňovej časti. Každá izba je vybavená manželskou posteľou, sprchovacím kútom s priehľadnou stenou a sociálnym zariadením. Súčasťou izby je písací stolík, televízor so satelitným vysielaním, wifi pripojením, rádiom a telefónom.

Za príplatok je možné ubytovať sa v apartmáne pozostávajúcom zo spálne, obývacej miestnosti a kúpeľne s vaňou, sociálnym zariadením. Súčasťou obývačky je pohodlná sedacia súprava, písací stolík a dámsky kútik so zrkadlom. Apartmán veľmi pekne dopĺňa šikmý drevený strop so strešnými oknami.

Reštaurácia

V klimatizovanej hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať tradičné jedlá slovenskej kuchyne i pokrmy medzinárodnej kuchyne. Pre všetkých hostí sú tu pripravené aj raňajky formou bufetu a v kaviarni alebo na terase si môžete posedieť pri šálke kávy.

Hostia majú možnosť oddychu a regenerácie tela v hotelovom wellness. K dispozícii vám bude:

Fínska sauna

Teplota 90°C – 105°C, suchá sauna. Sauna pôsobí upokojujúco a relaxačne. Telo sa zbavuje odpadových látok. Saunovanie zabezpečí dobré prekrvenie mozgu, končatín, kože. Podporuje imunitný systém. Saunovaním sa telo po veľkej námahe zbavuje únavy. Má priaznivé účinky pri zápaloch a alergiách dýchacieho ústrojenstva.

Infra sauna

Teplota 50°C – 60°C. Infračervené svetlo preniká hlboko pod pokožku, zvyšuje krvný obeh a priaznivo pôsobí pri liečbe reumy, astmy. Napomáha pri odbúravaní celutídy, znižovaní váhy a taktiež pri bolestiach kĺbov a svalov. Vypudzuje z tela toxíny.

Vírivka

Teplota 37°C – 38°C. Vírivky majú pozitívny vplyv na telesnú ale i duševnú stránku Vášho organizmu. Za pomoci tepla, masírovania a nadnášania Vám zlepšujú prekrvenie pokožky, stimuláciu metabolizmu, posilnenie imunitného systému, detoxikáciu organizmu, zníženie telesnej hmotnosti, odbúravanie celulitídy. Napomáhajú pri reumatických ochoreniach, uvoľňovaní svalstva a predchádzajú stavom svalovej horúčke. V neposlednej rade regulujú krvný tlak a napomáhajú udržaniu optimálnej hladiny cukru v krvi u diabetikov.

V okolí sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike. Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice je vzdialené 8 km a Trenčín sa nachádza 12 km od ubytovacieho zariadenia.

Kontakt

Hotel Dynamic

Hotel Dynamic

Topoľová 2
01851 Nová Dubnica
Slovensko
+421 42 443 07 00, +421 911 430 800

recepcia@hoteldynamic.sk
www.hoteldynamic.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Kúpele Trenčianske Teplice približne 4 km Zelená žaba približne 4 km Trenčiansky Hrad približne 9 km Hrad Vršatec približne 14 km Vršatské bradlá približne 15 km

Mohlo by Vás zaujímať