Oddychový pobyt s neobmedzeným kúpaním, saunovaním, masážou a polpenziou v hoteli MOST SLÁVY***

Hotel MOST SLÁVY***, Trenčianske Teplice Hotel MOST SLÁVY***, Trenčianske Teplice (mapa)

Cena od 154,00 € Kúpiť od 154,00 €

od 154,00 €

Až 28 % zľava Bežná cena: 209 - 736,00 €

Nákupom získate minimálne 154 bodov

Dlhá platnosť

Z jednej strany les, z druhej park a medzi nimi jedinečný hotel MOST SLÁVY***. Čaká vás útulná izba s rustikálnym nábytkom aj chutná polpenzia. V hotelovom bazéne, saune či na masáži zažijete relax ako pravá hviezda strieborného plátna. Nejedna z nich totiž tento obľúbený hotel aj navštívila. Poteší tiež blízkosť tichého parčíku a centra obľúbeného kúpeľného mesta Trenčianske Teplice.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

163 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Kvalitne vybavený hotel v historickom centre

Kvalitne vybavený hotel v historickom centre

Voľný vstup do bazéna a sauny + masáž v cene

Voľný vstup do bazéna a sauny + masáž v cene

Jedinečný kulinársky zážitok v reštaurácii (polpenzia v cene pobytu)

Jedinečný kulinársky zážitok v reštaurácii (polpenzia v cene pobytu)

Hotel navštívili aj Sophia Loren, Franco Nero či Jean-Paul Belmondo

Hotel navštívili aj Sophia Loren, Franco Nero či Jean-Paul Belmondo

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
154,00 €

3 noci
198,00 €

4 noci
259,00 €

5 nocí
309,00 €

2 noci
299,00 €

3 noci
399,00 €

4 noci
519,00 €

5 nocí
619,00 €

Nákupom získate minimálne 154 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel MOST SLÁVY*** má pre vás ešte aj túto ponuku

Hotel MOST SLÁVY***

O hoteli

Hotel Most slávy*** v Trenčianskych Tepliciach nesie meno po neďalekom Moste slávy, ktorý je spojený so známym filmovým festivalom Art Film. Po priestoroch hotela kráčalo už veľa hviezd so zvučnými menami: Geraldine Chaplin, Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Ornella Muti, Jean - Paul Belmondo, Franco Nero, Omar Sharif či Michelle Placido.

K vášmu príjemnému pobytu v hoteli prispejú rôzne procedúry, relax v bazéne či v saunách. Hneď oproti budove je tichý parčík ako stvorený na vychádzky a blízko to máte aj do centra. Na šport slúžia tenisové kurty, minigolf, vonkajšie bazény a turistické chodníčky v okolí. Hotelové služby dopĺňa reštaurácia, kaviareň a vybavenie na kongresy.

Ubytovanie

​Jednolôžkové izby sú vybavené štýlovým rustikálnym nábytkom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), fén.

Dvojlôžkové izby sú vybavené štýlovým rustikálnym nábytkom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC. Majú 2 pevné lôžka s možnosťou oddelenia a v niektorých izbách je aj rozkladacie kreslo – prístelka, v iných izbách navyše pevné lôžko ako prístelka. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), fén.

Dvojlôžkové izby De Luxe  priestranné izby s možnosťou prístelky, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC. Majú 2 pevné lôžka s možnosťou oddelenia. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), minibar, fén.

Apartmány sú dostupné v rôznych typoch s kapacitou pre 2 až 5 osôb a majú dennú aj nočnú časť, kúpeľňu s vaňou a toaletou. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), fén.

Wellness

Vo wellness centre sa vám bude dobre relaxovať vo vnútornom bazéne (3,5 x 7 m, hĺbka 120 cm, teplota 28 ºC). Sú tu aj fínska a parná sauna či slender štúdio s rekondičnými stolmi. Tie vedia pomôcť hlavne hosťom s bolesťami chrbta, kĺbov, astmou, poruchami krvného obehu, kŕčovými žilami, nadváhou, ale aj ženám po pôrode. Na objednávku sú dostupné liečebné procedúry (elektroterapia, laserová terapia, bioptron, oxygenoterapia, magnetoterapia, zábaly, masáže...).

Gastronómia

V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii si môžete vyberať z pestrého výberu jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Špecialitou hotela sú jedlá z diviny. V kaviarni a na letnej terase si vychutnáte zmrzlinové poháre, miešané alko a nealko nápoje alebo jedinečnú kávu.

Kontakt

Hotel MOST SLÁVY***

Hotel MOST SLÁVY***

Ul. 17. novembra 11
91451 Trenčianske Teplice
Slovensko
+421 32 651 36 11

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

recepcia@hotelmostslavy.sk
www.hotelmostslavy.sk/sk/hotel...
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Kúpele Trenčianske Teplice približne 300 m Zelená žaba približne 400 m Trenčiansky Hrad približne 10 km Hrad Vršatec približne 17 km Vršatské bradlá približne 18 km

Mohlo by Vás zaujímať