TÁTO CENA LEN DO 24.6.2022: Vstup do zábavného parku ENERGYLANDIA, kde môžete voľne skúšať až 106 atrakcií

Energylandia, Poľsko - Zator

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

TÁTO CENA LEN DO 24.6.2022: Vstup do zábavného parku ENERGYLANDIA, kde môžete voľne skúšať až 106 atrakcií

Energylandia, Poľsko - Zator Energylandia, Poľsko - Zator (mapa)

Ukončené od 23,50 €

od 23,50 €

V najväčšom zábavnom parku Poľska nebude mať nikto z rodiny príležitosť nudiť sa. Veď slávna Energylandia je spojením všetkého, čo od miesta stvoreného na výnimočné zážitky očakávate. Drobci sa vyšantia v detskej zóne a spolu vyskúšate rodinnú zónu. Tých odvážnejších zláka adrenalínová zóna s najrýchlejšou vodnou dráhou Európy a najväčšou drevenou horskou dráhou na svete.

9,6

Vynikajúce hodnotenie

95 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

6 zón v cene jedného lístka, 106 skvelých atrakcií

6 zón v cene jedného lístka, 106 skvelých atrakcií

Letná vodná zóna s plážou, riekou a až 14 toboganmi

Letná vodná zóna s plážou, riekou a až 14 toboganmi

Unikátna horská dráha Abyssus aj najväčšia drevená dráha na svete

Unikátna horská dráha Abyssus aj najväčšia drevená dráha na svete

S kupónom nečakáte pri pokladniach, idete rovno k vstupnej bráne

S kupónom nečakáte pri pokladniach, idete rovno k vstupnej bráne

Energylandia

EnergyLandia

Vybláznite sa v najväčšom poľskom zábavnom parku EnergyLandia, kde na vás čakajú nezabudnuteľné zážitky - 106 atrakcií, veľa horských dráh, kopec interaktívnych hier a aktivít, 6 zón na 43 hektároch, množstvo gastronomických zariadení a reštaurácií je zárukou, že nudiť sa rozhodne nebudete.

EnergyLandia Park sa nachádza v malebnej oblasti, v meste Zator na hranici Sliezska a Malopoľska, menej ako pol hodiny jazdy od Katovíc alebo Krakowa. Nie je to len ďalší lunapark, ktorý ponúka niekoľko jednoduchých zariadení. Je to oveľa viac!

EnergyLandia je prvým plnohodnotným moderným zábavným parkom svetového formátu, ktorý ponúka svojim klientom služby najvyššej kvality pre všetky vekové kategórie: deti, mládež i dospelých. Najlepšie predstavenia, skvelí animátori, hudobníci a vystupujúci, navodia všetkým skvelú náladu.

Mapa parku TU.

Novinky

Abyssus - súčasť novej zóny Aqualantis

Abyssus je horská dráha, ktorá dosahuje rýchlosť 100 km/h. Lanovka vás na trati s dĺžkou 1316 m vyvezie do výšky niečo vyše 38 m. Jazda bude trvať 2 minúty! Zažijete stav beztiaže, nečakané gravitačné vodné prvky: vodopády, jazerá i fontány. Pritom zostanete stále v suchu. Dráha má patentovaný systém dynamiky, vďaka ktorému vagóny veľmi rýchlo, plynulo a jemne zrýchľujú.

Zadra - najväčšia drevená horská dráha na svete. Neskutočné zážitky pre cestujúcich zosilnené prírodnou konštrukciou tejto atrakcie. 3 inverzie, rýchlosť až 121 km/h.

Frida - pripravení na ďalšiu výzvu? Jazda vyrážajúca dych, ktorá vás vráti do dávnych dôb a späť do súčasnosti. Musíte sa poriadne držať medzi vzletmi, klesaním a náhlymi zvratmi.

Mega Coaster Hyperion
Najvyššia a najrýchlejšia horská dráha v Európe. Viac ako 80-metrový spád, rýchlosť vyše 140 km/h, 85- stupňový sklon pri spáde, vodné efekty, jazda cez tunel s maximálnou rýchlosťou, mnohé zvraty, maximálna rýchlosť v zákrutách, gigantická rýchlosť na výjazdoch na vyvýšeniny, efekt beztiaže, fascinujúce kladné aj záporné preťaženia, dvojité zákruty, neočakávané gravitačné efekty, úžasné výhľady.

Detská zóna Bajkolandia pre najmenších

Detská zóna je skutočnou krajinou snov všetkých detí. Vaše deti sa budú môcť vyblázniť na mnohých atrakciách, ktoré sú špeciálne určené pre ne. Všetky zariadenia sú vhodne dekorované, aby pripomínali rozprávkové prostredie. Okrem zábavy však aj vzdelávajú: deti majú možnosť vidieť figúry rozprávkových zvieratiek naživo. Výprava do tejto krajiny bude celkom určite nezabudnuteľných zážitkom!

Nechýba detský kútik kde sa mamičky môžu v pokoji venovať svojim deťom, prezliecť ich, nakŕmiť alebo uspať. K dispozícii majú všetko čo mami potrebujú pre prebaľovanie, kozmetické prípravky, plienky a pod.

Rodinná zóna

Rodinná zóna je zóna určená pre celú rodinu. Všetky zariadenia dostupné v tejto zóne sú určené pre deti a aj pre dospelých. Kraľujú tu vodné atrakcie ako: plavba po divokej rieke, strieľanie z vodných diel či plavba loďkou po špeciálnej vodnej dráhe. Okrem toho tu na rodiny čaká vyhliadkový vláčik a veľká verzia autíčok.

Extrémna adrenalínová zóna

Zóna pre mládež, nazývaná tiež ako extrémna zóna, je skutočnou výzvou, plnou adrenalínu a šialených dobrodružstiev pre dospelých i mládež. Práve tu nájdete najvyššie a najnáročnejšie zariadenia. Sektora je štylizovaný a nadväzuje na antickú kultúru Mayov a Aztékov.

Gastronómia

EnergyLandia, to sú nielen najlepšie atrakcie a veľké šou. Čím by bol zábavný park bez miest, na ktorých si môžeme oddýchnuť, dobre sa najesť a nájsť chvíľu oddychu pred ďalšími výzvami a dobrou zábavou? Špeciálne pre všetkých pripravili veľa zaujímavých a tematických reštaurácií, krčmičiek a stánkov. Všetko pre to, aby si dospelí a ich ratolesti mohli pochutnať na najlepšej pizze, skvelých jedlách a výborných dezertoch. Po takomto posilnení nezostáva nič iné, ako sa vrátiť k zábave!

Parkovanie

Nemusíte sa starať o vaše auto, pretože parkoviská sú obrovské a majú kapacitu viac ako 2500 vozidiel. Dizajn vstupných brán je dobre premyslený s množstvom kás, ktoré sú vybavené moderným systémom zabraňujúcim tvoreniu dlhých radov. Špeciálne usporiadanie viac ako 7 kilometrov chodníkov zaisťuje, že klienti majú ľahký prístup ku všetkým atrakciám v parku.

GPS: 49.997058 N, 19.412196 E

 

Kontakt

Energylandia

Energylandia

al. 3 Maja 2
32640 Zator, woj. Małopolskie
Poľsko
+48 (33) 486 15 00, +48 724 222 000

info@energylandia.pl
energylandia.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať