ENERGYLANDIA - druhá šanca skúsiť top zábavný park Poľska so 75 atrakciami a aquaparkom

Energylandia, Poľsko - Zator

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ENERGYLANDIA - druhá šanca skúsiť top zábavný park Poľska so 75 atrakciami a aquaparkom

Energylandia, Poľsko - Zator Energylandia, Poľsko - Zator (mapa)

Ukončené 26,50 €

26,50 €

Až 14 % zľava Bežná cena: 31,00 €

V najväčšom zábavnom parku Poľska nebude mať nikto z rodiny príležitosť nudiť sa. Veď slávna Energylandia je spojením všetkého, čo od miesta stvoreného na výnimočné zážitky očakávate. Drobci sa vyšantia v detskej zóne a spolu vyskúšate rodinnú zónu. Tých odvážnejších zláka adrenalínová zóna s najrýchlejšou vodnou dráhou Európy a najväčšou drevenou horskou dráhou na svete.

9,7

Vynikajúce hodnotenie

129 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Najväčší zábavný park + aquapark v Poľsku

Najväčší zábavný park + aquapark v Poľsku

5 zón v cene jedného lístka (aquapark podľa počasia)

5 zón v cene jedného lístka (aquapark podľa počasia)

Najväčšia drevená dráha na svete, najrýchlejšia vodná dráha v Európe

Najväčšia drevená dráha na svete, najrýchlejšia vodná dráha v Európe

Voľný vstup na 75 skvelých atrakcií

Voľný vstup na 75 skvelých atrakcií

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Energylandia

EnergyLandia

Vybláznite sa v najväčšom poľskom zábavnom parku EnergyLandia, kde na vás čaká kopec nezabudnuteľných zážitkov - 75 atrakcií, 15 horských dráh, kopec interaktívnych hier a aktivít, 5 zón, množstvo gastronomických zariadení a reštaurácií je zárukou, že nudiť sa rozhodne nebudete.

EnergyLandia Park sa nachádza v malebnej oblasti, v meste Zator na hranici Sliezska a Malopoľska, menej ako pol hodiny jazdy od Katovíc alebo Krakowa. Nie je to len ďalší lunapark, ktorý ponúka niekoľko jednoduchých zariadení. Je to oveľa viac!

EnergyLandia je prvým plnohodnotným moderným zábavným parkom svetového formátu, ktorý ponúka svojim klientom služby najvyššej kvality pre všetky vekové kategórie: deti, mládež i dospelých. Najlepšie predstavenia, skvelí animátori, hudobníci a vystupujúci, navodia všetkým skvelú náladu.

Mapa parku TU.

Novinky

Abyssus – hlavná atrakcia zóny Aqualantis - starovekého potopeného mesta! Dosahuje rýchlosť 100 km/h, zdvihne vás do výšky viac ako 38 metrov po koľajnici dlhej 1316 m. Železnička sa rozbieha do obrovskej rýchlosti behom niekoľkých sekúnd. Čaká vás stav beztiaže, neočakávané efekty gravitácie a mnoho vodných atrakcií: vodopády, jazerá a fontány. 

Zadra - najväčšia drevená horská dráha na svete. Neskutočné zážitky pre cestujúcich zosilnené prírodnou konštrukciou tejto atrakcie. 3 inverzie, rýchlosť až 121 km/h.

Frida - pripravení na ďalšiu výzvu? Jazda vyrážajúca dych, ktorá vás vráti do dávnych dôb a späť do súčasnosti. Musíte sa poriadne držať medzi vzletmi, klesaním a náhlymi zvratmi.

Mega Coaster Hyperion
Najvyššia a najrýchlejšia horská dráha v Európe. Viac ako 80-metrový spád, rýchlosť vyše 140 km/h, 85- stupňový sklon pri spáde, vodné efekty, jazda cez tunel s maximálnou rýchlosťou, mnohé zvraty, maximálna rýchlosť v zákrutách, gigantická rýchlosť na výjazdoch na vyvýšeniny, efekt beztiaže, fascinujúce kladné aj záporné preťaženia, dvojité zákruty, neočakávané gravitačné efekty, úžasné výhľady.

Detská zóna Bajkolandia pre najmenších

Detská zóna je skutočnou krajinou snov všetkých detí. Vaše deti sa budú môcť vyblázniť na mnohých atrakciách, ktoré sú špeciálne určené pre ne. Všetky zariadenia sú vhodne dekorované, aby pripomínali rozprávkové prostredie. Okrem zábavy však aj vzdelávajú: deti majú možnosť vidieť figúry rozprávkových zvieratiek naživo. Výprava do tejto krajiny bude celkom určite nezabudnuteľných zážitkom!

Nechýba detský kútik kde sa mamičky môžu v pokoji venovať svojim deťom, prezliecť ich, nakŕmiť alebo uspať. K dispozícii majú všetko čo mami potrebujú pre prebaľovanie, kozmetické prípravky, plienky a pod.

Rodinná zóna

Rodinná zóna je zóna určená pre celú rodinu. Všetky zariadenia dostupné v tejto zóne sú určené pre deti a aj pre dospelých. Kraľujú tu vodné atrakcie ako: plavba po divokej rieke, strieľanie z vodných diel či plavba loďkou po špeciálnej vodnej dráhe. Okrem toho tu na rodiny čaká vyhliadkový vláčik a veľká verzia autíčok.

Extrémna adrenalínová zóna

Zóna pre mládež, nazývaná tiež ako extrémna zóna, je skutočnou výzvou, plnou adrenalínu a šialených dobrodružstiev pre dospelých i mládež. Práve tu nájdete najvyššie a najnáročnejšie zariadenia. Sektora je štylizovaný a nadväzuje na antickú kultúru Mayov a Aztékov.

Vodná zóna - Water Park 

Aquapark priamo v zábavnom parku! Zóna Water Park má viac ako 1800 m2 vodnej plochy a až 10 toboganov prispôsobených rôznym vekovým skupinám. Priestor pre zábavu a odpočinok je vytvorený v tropickej klíme, kde sa hostia Energylandie môžu kúpať v bazénoch a opaľovať.

Nechýba občerstvenie, obchodíky, pláž s ležadlami a slnečníkmi, kĺzačky pre deti. Nová zóna Tropical Fun je najväčším otvoreným vodným parkom v Poľsku, a tobogan Exotic Fun je v krajine dokonca jediný svojho druhu! Hostia Energylandie majú vstup do vodnej zóny v rámci jednej vstupenky.

Gastronómia

EnergyLandia, to sú nielen najlepšie atrakcie a veľké šou. Čím by bol zábavný park bez miest, na ktorých si môžeme oddýchnuť, dobre sa najesť a nájsť chvíľu oddychu pred ďalšími výzvami a dobrou zábavou? Špeciálne pre všetkých pripravili veľa zaujímavých a tematických reštaurácií, krčmičiek a stánkov. Všetko pre to, aby si dospelí a ich ratolesti mohli pochutnať na najlepšej pizze, skvelých jedlách a výborných dezertoch. Po takomto posilnení nezostáva nič iné, ako sa vrátiť k zábave!

Parkovanie

Nemusíte sa starať o vaše auto, pretože parkoviská sú obrovské a majú kapacitu viac ako 2500 vozidiel. Dizajn vstupných brán je dobre premyslený s množstvom kás, ktoré sú vybavené moderným systémom zabraňujúcim tvoreniu dlhých radov. Špeciálne usporiadanie viac ako 7 kilometrov chodníkov zaisťuje, že klienti majú ľahký prístup ku všetkým atrakciám v parku.

GPS: 49.997058 N, 19.412196 E

 
 

Kontakt

Energylandia

Energylandia

al. 3 Maja 2
32640 Zator, woj. Małopolskie
Poľsko
+48 (33) 486 15 00, +48 724 222 000

info@energylandia.pl
energylandia.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať