Relax v nádhernej Krynici v hoteli 4 Pory Roku & Spa s možnosťou stravy, wellness a masáže

4 Pory Roku & Spa, Poľsko - Krynica - Zdrój

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

6,9

Dobré hodnotenie
(6 hodnotení)

Relax v nádhernej Krynici v hoteli 4 Pory Roku & Spa s možnosťou stravy, wellness a masáže

Lokalita4 Pory Roku & Spa, Poľsko - Krynica - Zdrój (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.7.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Malý raj uprostred nedotknutej prírody, ďaleko od ruchu veľkomiest. Príďte do oceneného hotela 4 Pory Roku & Spa v najkrajšom kúpeľnom meste Poľska. Vychutnáte si pohodlie, dobré jedlo i kontakt s prírodou - pri hoteli je dokonca areál s danielmi a srnami. Na výber sú pobyty s wellness, masážou alebo kombináciou oboch. K tomu raňajky alebo polpenzia.

Lokalita

Hotel sa nachádza v najkrajšom kúpeľnom meste Poľska Krynica-Zdrój. Mesto láka návštevníkov svojím šarmom, kúzlom, žiadnym zhonom a množstvom krásnych turistických chodníkov aj cyklistických trás.

O hoteli

Hotel 4 Pory Roku & Spa je držiteľom prestížneho ocenenia Zlatý štandard v oblasti služieb zákazníkom (ZŁOTY STANDARD W OBSŁUDZE KLIENTA). Tento titul sa udeľuje za realizáciu inovácií a šírenie osvedčených postupov v oblasti cestovného ruchu.

Hostia ocenia pohodlie, dobré jedlo, príjemnú atmosféru, pokoj a kontakt s prírodou.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby vám poskytnú ideálne miesto na oddych po náročnom dni. Všetky izby sú priestranné a zariadené v elegantnom a pohodlnom štýle. Dokonalý relax vám zaistia pohodlné postele a krásny výhľad na okolité hory. Izby majú vlastnú kúpeľňu a väčšina z nich má aj balkón.

Vybavenie všetkých izieb:

 • TV SAT
 • Telefón
 • Wi-Fi

Izba Štandard

Izba Lux

Apartmán Lux

Vraciate sa z prechádzky a vstupujete do vášho apartmánu. Pokračujete rovno do jednej z dvoch kúpeľní, pod horúcu sprchu alebo do relaxačnej vane, a potom sa omotáte voňavým uterákom. Pohodlne sa usadíte na rozkladacej pohovke v obývačke, odkiaľ môžete obdivovať nádhernú panorámu hôr za oknami alebo plamienky ohňa v krbe. Kedykoľvek zatúžite po horskom vzduchu, stačí vyjsť na jeden z dvoch balkónov. Ak túžite po výnimočnom bývaní, zvoľte si apartmán Lux.

Gastronómia

Počas pobytu máte stravovanie zabezpečené formou raňajok alebo polpenzie podľa aktuálnych hygienických opatrení a pokynov hotela.

V záhradke za hotelom sa nachádza altánok, kde sa zvyknú organizovať opekačky pre ubytovaných hostí. 

Relax

Vyberte si niektorú z ponúkaných masáží alebo procedúr tela a tváre v masážnom centre a centre krásy. 

THALGO je svetový líder v oblasti SPA a thalassoterapie, je laureátom mnohých ocenení za efektívnosť, inováciu a kvalitu výrobkov a ošetrení. Spoločnosť existuje už viac ako 40 rokov a na poľskom trhu už viac ako 15 rokov. Využíva blahodárne vlastnosti morskej vody, flóry a fauny na vytvorenie prvotriednych prípravkov.

Hotelová SPA ponuka bola rozšírená o ošetrenie francúzskych spoločností ELLA BACHE a PURLES, ktoré patria do skupiny THALGO.

Areál s danielmi

Blízko hotela nájdete aj areál na chov sŕn a danielov, z čoho majú dozaista radosť najmä tí najmenší návštevníci, ktorí môžu zvieratká dokonca aj pohladkať.

Tipy na aktivity v okolí

Rafting a jazda na kajaku na rieke Poprad

Rafting v malebnom údolí Popradu (Muszyna) je určený pre každého, pretože rieka je pokojná a rekreačné raftingové člny a stabilné a bezpečné.

Lanový park Mamut

Nachádza sa na vrchole Mount Parkowa na ceste k Prameňu lásky. Časť atrakcie pre deti od 3 rokov je pokrytá bezpečnostnou sieťou. Od 4 rokov môžu využiť ďalšiu trasu s istením, ktorá je ale v takej výške, že rodičia vedia dieťaťu kedykoľvek pomôcť. Okrem toho tam sú ešte dve cesty pre staršie deti a dospelých - stredné až vysoké.

Paintball

Paintball je príťažlivý pre ľudí všetkých vekových kategórií a obľúbený medzi mužmi aj ženami.

Krynický lanový park

Tento lanový park sa nachádza na úpätí Jaworzyna Krynicka (na ceste k lanovke). Skladá sa z 8 atrakcií v celkovej dĺžke vyše 260 m: od trasy pre deti od 3 rokov až po cesty pre extrémnych dobrodruhov, ktorí hľadajú vzrušenie. Skutočný výbuch emócií čaká na všetkých, ktorí sa odvážia na bungee jumping (The Big Swing) z výšky 17 m.

K dispozícii je tiež lezecká stena, trampolína, hojdačky, mini ihrisko s pieskoviskom a posedenie s možnosťou grilovania.

Jazda na koni

Lety balónom

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Tichý hotel s prestížnym ocenením Zlatý štandard
  Tichý hotel s prestížnym ocenením Zlatý štandard
 • Najkrajšie kúpeľné mesto Poľska Krynica-Zdrój
  Najkrajšie kúpeľné mesto Poľska Krynica-Zdrój
 • Len pár kilometrov od slovenských hraníc
  Len pár kilometrov od slovenských hraníc
 • Možnosť pobytov s wellness, masážou alebo oboma
  Možnosť pobytov s wellness, masážou alebo oboma
 • Z izieb nádherný výhľad na prírodu, pri hoteli areál s danielmi
  Z izieb nádherný výhľad na prírodu, pri hoteli areál s danielmi

Ukončené
od 69,00 €

Bežná cena: 69 - 280,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

6,9

Dobré hodnotenie

6 hodnotení

3 zákazníkov odporúča

Kontakt

4 Pory Roku & Spa

4 Pory Roku & Spa

ul. Zieleniewskiego 48
33380 Krynica - Zdrój
+48 18 471 20 30

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

4pory@post.pl
www.4pory.pl

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

7
km
Kostol sv. Jakuba mladšieho

Kostol sv. Jakuba mladšieho

Kostol Sv. Jakuba mladšieho nájdete v meste Powrožnik. Postavený bol v roku 1600. Je to najstarší kostol v poľských Karpatoch. Kvôli povodniam bol v prvej polovici 19. storočia... Viac prenesený z pôvodného miesta na to súčasné.

9
km
Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój je obľúbené poľské kúpeľné mesto, ktoré leží na skok od našich hraníc. Založené bolo v roku 1547. Nájdete tu možnosť oddychu, rekreácie, liečebných pobytov, športu... Viac aj bohatej kultúry a histórie. Krynicu preslávilo 23 minerálnych alkalických prameňov. V okolí nájdete mnoźstvo krásnych turistických chodníkov aj cyklistických trás.

10
km
Biblické záhrady

Biblické záhrady

Biblické záhrady (Ogrody Biblijne) v Muszyne sú svojou rozlohou najväčšie v Poľsku. Okrem klasických prehliadok je pre návštevníkov v letnej sezóne pripravený bohatý program.

11
km
Zrúcanina hradu v Muszyne

Zrúcanina hradu v Muszyne

Hrad bol postavený v 14. storočí a jeho úlohou bolo brániť hranice, obchodnú cestu a slúžil tiež ako colnica. Bol sídlom muszynských starostov, ktorí spravovali majetky... Viac krakovských biskupov. Hrad neskôr prestavali v renesančnom štýle, avšak keď stratil svoju obrannú funkciu, začal chátrať. Dnes si môžete z čiastočne zrekonštruovaných hradných múrov vychutnať výhľad na Muszynu.

11
km
Rekreačné stredisko Zapopradzie

Rekreačné stredisko Zapopradzie

V časti mesta Muszynana pri ohybe rieky Poprad leží Rekreačné a športové centrum Zapopradzie. Tvorí ho predovšetkým komplex otvorených bazénov, lanový park a minigolf so... Viac sprievodnými atrakciami. Ponúka však aj zaujímavé možnosti na trávenie voľného času v najbližšom okolí. V bezprostrednej blízkosti bazénov sa nachádza amfiteáter, v ktorom sa konajú mnohé kultúrne akcie.

11
km
Záhrady zmyslov

Záhrady zmyslov

Záhrady zmyslov (Ogrody zmysłów) sú skvelým miestom na prechádzku a načerpanie energie. Tento zvláštny park nazývaný aj ako Senzorické záhrady, je rozdelený na niekoľko zón, ktoré... Viac pôsobia na všetky vaše zmysly. Nájdete tu aj vyhliadkovú vežu, z ktorej vo výške 11,5 metrov môžete obdivovať širokú panorámu Muszyny a okolia.

14
km
Jezioro Klimkowskie

Jezioro Klimkowskie

Jazero vzniklo vďaka vodnej priehrade, ktorá bola v roku 1994 vybudovaná na rieke Ropa. Dnes slúži ako zásobáreň pitnej vody pre okolité obce, je však vyhľadávaná aj pre možnosti... Viac oddychu a turistiky.

21
km
Minčol (Čergov)

Minčol (Čergov)

Nachádza sa na východe Slovenska na hranici okresov Stará Ľubovňa a Bardejov, pričom je dôležitým turistickým bodom. Z vrcholu sa vám naskytne krásny kruhový výhľad, za pekného... Viac počasia je vidieť aj Vysoké Tatry.

22
km
Hrad Plaveč

Hrad Plaveč

Hrad bol vybudovaný už v 13. storočí ale v 18. storočí bol prebudovaný na obytný objekt. Neskôr však vyhorel a do dnešných dní sa zachoval len ako ruina. Dostupný je ľahko z obce... Viac Plaveč. Na hradný vrch odporúčame vyjsť najmä za krásnym výhľadom na okolie.

23
km
Bardejovské kúpele

Bardejovské kúpele

Prvá zmienka o kúpeľoch pochádza z čias uhorského kráľa Bélu IV, presnejšie z 13. storočia. K pravidelnej kúpeľnej liečbe sa začali využívať od 15. storočia. Kúpele sa stali... Viac vychýrenými a navštívilo ich veľa významných osobností ako napr. manželka cisára Napoleona Mária Lujza, ruský cár Alexander I. či bavorská princezná a rakúska cisárovná Sissi. Pre svoje významné prírodné liečivé minerálne vody sú kúpele navštevované do dnešných čias.

24
km
Hrad Zborov

Hrad Zborov

Hrad Zborov sa inak nazýva aj Makovica. Pôvodne bol postavený na obranu uhorsko-poľskej cesty no v 17. storočí ho vojská zničili. Zachovali sa len múry ale hrad je obľúbeným... Viac cieľom prechádzok. Dostanete sa sem priamo z obce Zborov.

24
km
Hrad Stará Ľubovňa

Hrad Stará Ľubovňa

V minulosti sa hrad preslávil stretnutiami korunovaných hláv, ukrývaním poľských korunovačných klenotov a väznením Mórica Beňovského, šľachtica, cestovateľa a kráľa Madagaska... Viacru. Dnes hrad s krásnym výhľadom slúži najmä ako múzeum. Pre turistov sú pripravené pravidelné prehliadky so sprievodcom.

Mohlo by sa vám páčiť