239,00 €

Bežná cena
239,00 €
Ušetríte
0,00 €

Letný detský tábor s jazdou na koňoch a zábavou v aquaparku

  Klub Amadeus, Laskár (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 14.8.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 239 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Klub Amadeus

Tak tu cez prázdniny nuda rozhodne nehrozí! Odprevaďte svoje dieťa do letného jazdeckého tábora, kde sa bude môcť stať jazdcom so všetkým, čo k tomu patrí. Počas celého týždňa bude žiť priamo pri koňoch, naučí sa, čo potrebujú, ako sa o ne starať a, samozrejme, vychutná si pohľad na svet z konského chrbta a naučí sa základy jazdenia. Okrem koní si deti užijú výlety, splav, rôzne hry aj aquapark.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Mladí kreatívni animátori
  Mladí kreatívni animátori
 • 5x denne strava + pitný režim
  5x denne strava + pitný režim
 • Jazda na koni každý deň + kúpanie koní v rieke
  Jazda na koni každý deň + kúpanie koní v rieke
 • Zábava v aquaparku aj splav na kanoe
  Zábava v aquaparku aj splav na kanoe
 • Každý večer rôzne animácie, diskotéka, program
  Každý večer rôzne animácie, diskotéka, program

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 1 dieťa na 5 nocí
 • 5x denne strava počas celého turnusu (každý turnus sa začína v nedeľu večerou a končí v piatok obedom)
 • Pitný režim
 • Jazda na koni každý deň (okrem piatku) od 8.30 - 12.30 hod. 
 • Kúpanie koní v rieke
 • 3-hod. vstup do aquaparku v Turčianskych Tepliciach 1x do týždňa
 • Výlety na okolité hrady a splav na kanoe
 • Poobedné animácie, každý večer rôzne animácie, diskotéka, program
 • Geocaching (je zábava či určitý druh športu, spočívajúca v hľadaní skrytého objektu, o ktorom sú známe len jeho geografické súradnice. Miesto úkrytu sa nazýva cache - skrýša, schránka - hantírkou keška. Hra je niekedy spojená s úlohami, riešením ktorých je získanie súradníc cieľa, alebo s poznávaním okolitej krajiny alebo miestnych pamätihodností. Keďže na nájdenie skrýše je potrebná presná poloha, je táto hra spojená s používaním navigačných GPS zariadení)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 14.8.2020.
 • Platí od nedele do piatku
 • Nástup je vždy v nedeľu po 12.00 hod.
 • Prevzatie dieťaťa piatok do 16.00 hod.
 • Tábor je určený pre deti vo veku 7 - 15 rokov
 • Zakúpením kupónu sa stávate členom klubu
 • Pri nástupe je potrebné preukázať sa dokladom od lekára

Kalendár

Pre zistenie dostupnosti kontaktujte priamo zariadenie alebo naše zákaznícke centrum.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Detský tábor s jazdou na koňoch pre 1 dieťa (7 - 15 rokov)

Vyberte si termín:

 • 5 nocí
  5 nocí
 • 1 osoba
  1 osoba
 • all inclusive
  all inclusive

239,00 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutnosť rezervácie na tel. č. +421 911 627 559 alebo e-mailom na klubamadeusvalentova@gmail.com
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití, zároveň vám radi poskytnú ďalšie informácie, prípadne odpovedia na vaše otázky

Doplňujúce informácie

 • Program: 8.00 hod. raňajky, 10.00 hod. desiata, 12.30 hod. obed, 15.00 hod. olovrant, 18.30 hod. večera, 19.30 hod. mini disko, 21.00 hod.  večierka
 • Možnosti dopravy k Ranchu Amadeus: autobus (zast. Karlová) 3 km, vlak (Kláštor Pod Znievom) 5 km
 • Odvoz na ranč zo stanice je možné zabezpečiť po telefonickom dohovore

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 544 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Klub Amadeus

Valentová 74
038 43 Laskár/Kláštor pod Znievom, Okres Martin
0905 345 939


http://www.ranchamadeus.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Hrad Blatnica

Hrad Blatnica (5 km)

Hrad sa nachádza asi len 2 kilometre od obce Blatnica neďaleko Martina. Vznikol v polovici 13. storočia na obranu obchodnej cesty Via Magna. Dnes z neho ostali len ruiny, ku... Viac ktorým sa dostanete po žltej turistickej značky z obce Blatnica.

Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ Mošovce (6 km)

Kaštieľ sa nachádza v malej obci Mošovce a jeho súčasťou je anglický park. Koncom 20. storočia bol prerobený na luxusný hotel. Záhradný pavilón z roku 1800 je postavený v... Viac klasicistickom štýle. V mauzóleu v štýle secesnej pseudogotiky je umiestnené Múzeum mošovských remesiel, ktoré prezentuje slávnu mošovskú remeselnícku tradíciu.

Gaderská dolina

Gaderská dolina (7 km)

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

Ostrá

Ostrá (8 km)

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

Znievsky hrad

Znievsky hrad (8 km)

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny v Martine (9 km)

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou národopisnou expozíciou v prírode na Slovensku. Expozícia podáva obraz tradičného ľudového staviteľstva, bývania a spôsobu života obyvateľov... Viac oblastí severozápadného Slovenska v období druhej polovice 19. a prvej polovice 20. storočia.

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele (12 km)

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

Slovenské národné literárne múzeum

Slovenské národné literárne múzeum (12 km)

Múzeum zhromažďuje, zhodnocuje, spracúva a sprístupňuje zbierkový fond k dejinám slovenského písomníctva, knižnej kultúry a knižnej grafiky. Buduje súbory zbierok so zameraním... Viac všestranne dokumentovať slovenskú literatúru, jej dejiny, prezentáciu a popularizáciu. Trvalá expozícia múzejnou formou predstavuje vývin slovenskej literatúry od 9. storočia po súčasnosť, prezentujú sa tu najvýznamnejšie literárne pamiatky, ktoré poukazujú na históriu slovenského národa. Najvzácnejšie rukopisy, inkunábuly a tlače sú predstavené vo forme faksimile

Sklabinský hrad

Sklabinský hrad (14 km)

Prvýkrát sa hrad spomína už v roku 1242. Neskôr slúžil ako sídlo Turčianskej župy. V roku 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé predhradie a v areáli postavili nový kaštieľ... Viac určený na reprezentačné účely pre župana. Sídlom župy zostal až do polovice 18. storočia.

Kľak

Kľak (18 km)

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (20 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej (20 km)

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.