Maškarný ples v Holiday Inn Žilina – aj s možnosťou prespania, raňajok a vstupu do wellness

Holiday Inn Žilina, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Maškarný ples v Holiday Inn Žilina – aj s možnosťou prespania, raňajok a vstupu do wellness

LokalitaHoliday Inn Žilina, Žilina (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 21.2.2020 do 22.2.2020 podľa dostupnosti.

Tohtoročný maškarný ples v Holiday Inn Žilina sa bude niesť v rozprávkovom duchu. Zablúďte 21. februára do sveta čarov – na ples s výstižným názvom "Kde bolo, tam bolo", na ktorom vás bude sprevádzať kapela The Showtime Band a tiež DJ Hajtkovič. Večer vám spríjemní aj bohaté občerstvenie a tombola o hodnotné ceny.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzené wellness, vnútorny bazén, jacuzzi, sauny
  Neobmedzené wellness, vnútorny bazén, jacuzzi, sauny
 • Parkovanie priamo pri hoteli
  Parkovanie priamo pri hoteli
 • V okolí Malá Fatra, Veľká Rača, Martinské hole
  V okolí Malá Fatra, Veľká Rača, Martinské hole
 • Počas plesu tombola, kapela, DJ a občerstvenie
  Počas plesu tombola, kapela, DJ a občerstvenie
 • Magický večer s rozprávkovou tematikou
  Magický večer s rozprávkovou tematikou

Ukončené
od 49,00 €

Bežná cena: 59- 249,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Pekný pobyt na relax a oddych v príjemnom prostredí. Spokojnosť so všetkým. Odporúčam ????

Zákazník Boomer, 21. októbra 2019

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci


7,6

+ ubytovanie, strava super - na večeru výber z 3 jedál, čistota izieb super - slabý wellness (plusom je pekný výhľad, mínusom - 2 sauny a malý priestor, v prípade, že v rovnakom čase príde viacero hostí Celkové hodnotenie - kladné :)

Zákazník Boomer, 21. novembra 2019

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 3 noci

Kontakt

Holiday Inn Žilina

Holiday Inn Žilina

Športová 2
01001 Žilina
+421 415 050 120

Check-in: 16.00 hod.
Check-out: 11.00 hod.

info@holidayinn-zilina.sk
http://www.holidayinn-zilina.s...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Budatínsky zámok

Budatínsky zámok

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

8
km
Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

8
km
Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

8
km
Aqua Eden

Aqua Eden

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

9
km
Lietavský hrad

Lietavský hrad

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

10
km
Hrad Strečno

Hrad Strečno

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

12
km
Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

12
km
Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

13
km
Súľovský Hrad

Súľovský Hrad

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

14
km
Súľovské skaly

Súľovské skaly

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

16
km
Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.

17
km
Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Mohlo by sa vám páčiť