Dovolenka v prekrásnej horskej prírode v hoteli Inovec*** so vstupom do wellness

Hotel Inovec ***, Nová Lehota

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 149,00 €

Bežná cena
204 - 408,00 €
Ušetríte
až 99,00 €

Dovolenka v prekrásnej horskej prírode v hoteli Inovec*** so vstupom do wellness

  Hotel Inovec ***, Nová Lehota (mapa)
  Platnosť kupónu je od 9.1.2020 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Čerstvý horský vzduch a pokoj, ktorý cítite okolo seba, je tak silný, že sa vám črtá úsmev na tvári. Z hotela Inovec*** máte výborné možnosti na poriadku turistiku. Počas pobytu máte v cene aj chutnú polpenziu a určite nikto neomietne teplú náruč wellness-u. 11 metrový bazén a sauny sú pripravené vás rozmaznávať spolu s milým personálom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzený vstup do wellness (bazén, fínska sauna, infra sauna)
  Neobmedzený vstup do wellness (bazén, fínska sauna, infra sauna)
 • Iba 95 km od Bratislavy
  Iba 95 km od Bratislavy
 • Chutné raňajky a 3-chodové večere
  Chutné raňajky a 3-chodové večere
 • Dieťa do 6 rokov zdarma, detský kútik
  Dieťa do 6 rokov zdarma, detský kútik
 • Turistické trasy v okolí
  Turistické trasy v okolí

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v hoteli Inovec*** pre 2 osoby
 • Dieťa do 3,99 rokov zdarma na prístelke (v postieľke) bez nároku na stravu
 • Bohaté raňajky formou švédskych stolov pre 2 osoby
 • 3-chodové večere servírovaná pre 2 osoby (predjedlo, hlavné jedlo, dezert)
 • Neobmedzený vstup do wellness centra pre 2 osoby (bazén, fínska sauna, infra sauna)
 • Neobmedzený vstup do fitness
 • K dispozícii detský kútik
 • Bezplatné WiFi v hotelovej časti
 • Bezplatné parkovanie na monitorovanom parkovisku

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 9.1.2020 do 31.3.2020.
 • V cene kupónu nie je miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať aj bez online rezervácie na tel. čísle +421 911 595 671, +421 908 771 393 alebo recepcia@hotelinovec.info
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu, počet osôb a termín. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení.

Voliteľné príplatky

 • Zakúpením viacerých kupónov je možné pobyt predĺžiť
 • Neskorý check-out (do 15.00 hod.) 15 €/izba
 • Dieťa do 3,99 rokov zdarma na prístelke (v postieľke) bez nároku na stravu
 • Dieťa od 4 do 12,99 rokov na prístelke 20 €/noc/bez nároku na stravu
 • Dieťa od 13 rokov cena ako dospelá osoba

Doplňujúce informácie

 • Check in od 14.00 hod., Check out do 10.00 hod.
 • Wellness centrum je otvorené od 9.00 hod. - 20.00 hod.
 • Sauna je k dispozícii hotelovým hosťom od 15.00 hod. - 20.00 hod.
 • Storno podmienky: Storno rezervácie je možné najneskôr 9 dní pred dohodnutým termínom. Pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 9 dní pred dohodnutým termínom kupón prepadá v plnej výške. Zmena rezervácie je možná maximálne 1x po dohode s recepciou.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 729 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Hotel Inovec ***

Nová Lehota 4
916 35 Nová Lehota
+421 908 771 393, +421 911 595 671

Check in od 14.00 hod.
Check out do 10.00 hod.

recepcia@hotelinovec.info
http://www.inovec.eu

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland (5 km)

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (6 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy (7 km)

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte (8 km)

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany (12 km)

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

Čertova pec

Čertova pec (12 km)

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (14 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (14 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart (15 km)

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (15 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Sĺňava

Sĺňava (16 km)

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (17 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.