Štvorhviezdičkový hotel Witek**** pri Krakove so zľavami na nákupy

Witek Hotel, Poľsko - Krakov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(18 hodnotení)

Štvorhviezdičkový hotel Witek**** pri Krakove so zľavami na nákupy

LokalitaWitek Hotel, Poľsko - Krakov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.9.2019 do 29.12.2019 podľa dostupnosti.

Ak pred ruchom veľkomesta dávate prednosť pokoju a oceníte rýchly prístup na letisko, hotel Witek**** si nebudete vedieť vynachváliť. Ako ho hodnotia predošlí hostia? "Niet čo vytknúť. Ak znovu navštívime Krakov, máme jasno, kde sa ubytujeme." Milý personál a bohatý výber jedál na raňajky si tiež zaslúžia pochvalu. Hotel je 8 km od centra Starého Mesta, kam vám vedia zabezpečiť aj odvoz.

O hoteli

Štvorhviezdičkový hotel Witek**** funguje v Poľsku už viac ako 17 rokov. Ide o rodinnú firmu s moderným a komfortným zariadením v blízkosti krásneho mesta Krakov.Hotel má výbornú polohu na križovatke ciest - je len kúsok od diaľnice A4, 6 km od letiska Balice, 8 km od centra starého mesta. Nachádza sa v severo-západnej časti mesta Krakow, vedľa Witek Centrum /konferenčné centrum/, Witek nábytok a reštaurácie Verona. Do centra mesta je možné dostať sa autobusom v kombinácii s električkou /cca. 30 min/ prípadne autom. Parking je možný v nákupnom centre Galeria Krakowska. Prvá hodina je zdarma.

Ubytovanie

Hotel má 140 lôžok a 12 nadpriemerne vybavených konferenčných miestností. Každá izba má samostatnú predsieň so šatňou a kúpeľňou. 

Dvojlôžková izba

Izba Executive

Gastronómia

Hotel má 2 reštaurácie, kde podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne. 

Aktivity

Je obklopený záhradou, kde je možné grilovať, usporadúvať oslavy, tímové hry a outdoorové akcie. Hotel je ako stvorený na dovolenku, nájdete tu: bar, saunu, mini - posilňovňu, biliard, stolný futbal, karaoke, rybník s farebnými rybičkami, plážové ležadlá, pešie chodníky, mini požičovňu kníh, detský kútik, detské ihrisko v záhrade, ihrisko pre tímové hry, morské akvárium. Hotel získal certifikát "family friendly hotel".Hotel v číslach

 • 140 pohodlných postelí
 • 3 kategórie izieb: Superior, Premium a Štandard
 • 12 funkčných konferenčných miestností
 • 4 banketové sály
 • 1 folk drevená chata
 • 2 reštaurácie
 • 350 bezplatných parkovacích miest
 • 6 km od letiska Balice
 • 8 km od centra mesta
 • 4 km od Gallery Bronowice
 • 100 % poľský, rodinný kapitál
 • 68 oddaných zamestnancov
 • Tisíce spokojných klientov :-)

Ak plánujete návštevu Krakova a premýšľate, či nájdete hotel, ktorý poskytuje vám aj vašim deťom dostatočný komfort, tak hotel Witek je ako stvorený pre vás. Unikátne okolie a mnoho atrakcií pre deti a dospelých.  

Okolie

Krakov

Mesto zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Korunovačné mesto s prvou univerzitou v Poľsku a stredovekým námestím, ktoré dopĺňa najslávnejšia bazilika krajiny. Za zmienku stojí aj da Vinciho obraz Dáma s hranostajom, ktorý hrdo vystavujú v múzeu Czartoryjských.

Wieliczka

Ďalšie miesto zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO. Ide o podzemný labyrint tvorený z chodieb a komôr, viac než 700 rokov starý, vytvorený ako soľné bane. Dych vyrážajúce miesto s kaplnkou, jazierkami a sochami, ktoré pri pobyte v Poľsku určite nemôžete vynechať.

Auschwitz a Birkenau 

Nacistické tábory smrti - smutné a desivé miesto, ktoré vás prenesie do dôležitých pravdách a zverstvách. Toto miesto je taktiež zapísané do zoznamu dedičstva UNESCO. 

Národný park Ojców 

Najmenší park v Poľsku a súčasne jeden z najbohatších parkov na faunu a flóru. Je tvorený vápencovými útesmi a jaskyňami. Za návštevu stoja aj dve architektonicky zaujímavé staré hrady, známe aj ako "orlie hniezda" - Ojców a Pieskowa Skala. 

Krakow Valley Golf & Country Club 

Pre milovníkov golfu prvý a najväčší golfový areál v južnom Poľsku. Môžete sa tešiť na 160 ha greeny, kde nájdete 18-jamkové majstrovské golfové ihrisko s par 72 a 6-jamkové golfové ihrisko s parom 18. 

Zakopané

"Hlavné mesto" hôr poľskej strany Tatier, drevená architektúra z 19. storočia highlander hudba a chutné jedlo. Do Zakopaného sa môžete z hotela Witek dostať príjemnou prechádzkou bez náhlenia za 1,5 hodinu pozdĺž Krupówki ulicu, ktorá naozaj stojí za to.

Splav Dunajca 

Splav na pltiach cez malebné tiesňavy horskej rieky, ktorý sa stane zážitkom na celý život. 

Drevená architektúra Szlak

Európsky unikát zapísaný na zozname UNESCO. Malebné malé kostolíky a parky v malopoľskom štýle roztrúsené po viacerých mestách a obciach. Ich vznik sa datuje v období od 15. do 19. storočia. 

Malopoľské hrady a pevnosti 

Wisnicz, Dębno, Pieskowa Skála, Niedzica

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pobyty vo dvojici už od 1 noci, deti do 5 rokov zdarma
  Pobyty vo dvojici už od 1 noci, deti do 5 rokov zdarma
 • Hostia si pochvaľujú chutné bufetové raňajky
  Hostia si pochvaľujú chutné bufetové raňajky
 • Zľavy na nákupy v krakovskom outlete
  Zľavy na nákupy v krakovskom outlete
 • Štýlový hotel v peknom prírodnom prostredí
  Štýlový hotel v peknom prírodnom prostredí
 • Len 10 min. autom od letiska, možnosť odvozu
  Len 10 min. autom od letiska, možnosť odvozu

Ukončené
od 54,00 €

Bežná cena: 60,70 - 189,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

18 hodnotení

15 zákazníkov odporúča

7,6

Na **** hviezdičkový hotel dosť podpriemer. Celkový dojem slabý. Osobne by sme sa tam už asi nevrátili, ale niekomu by to možno vyhovovalo.

Richard, 7. októbra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Witek Hotel

Witek Hotel

Handlowców 14
32085 Modlniczka
+48126623500

recepcja@hotelwitek.com.pl
http://www.hotelwitek.pl/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

6
km
ZOO v Krakove

ZOO v Krakove

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

8
km
Krakov

Krakov

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

8
km
Rynek Główny

Rynek Główny

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

8
km
Mariánsky kostol

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

9
km
Wawelský hrad

Wawelský hrad

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

11
km
MOCAK Múzeum súčasného umenia

MOCAK Múzeum súčasného umenia

Museum of Contemporary Art in Krakow (skratka MOCAK) je múzeum, kde môžete vidieť okrem poľských aj mnoho svetových autorov moderného umenia. Budovu múzea navrhlo duo talianskych... Viac architektov (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídli v blízkosti Schindlerovej továrne. Nájdete tu aj knižnicu, kníhkupectvo či kaviareň. Otváracia doba: Ut - Ne 11:00 - 19:00

11
km
Fabrika Oskara Schindlera

Fabrika Oskara Schindlera

Pôvodná továreň, ktorú môžete poznať z filmu Schindlerov zoznam (1993) dnes prezentuje históriu Krakova počas nemeckej okupácie. Nachádza sa mimo centra mesta a patrí medzi... Viac najväčšie miestne atrakcie.

11
km
Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².

19
km
Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

20
km
Soľná baňa Wieliczka

Soľná baňa Wieliczka

Neďaleko Krakova nájdete super tip na výlet. Je ním soľná baňa Wieliczka, ktorá patrí medzi najstaršie na svete. Dnes je turistickou atrakciou, ktorá ponúka viaceré sochy, galérie... Viac a kaplnku, ktorú vysekali baníci. Ročne baňu navštívi viac ako milión turistov. Prehliadka trvá asi 3 hodiny a počas nej prejdete trasu dlhú 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá sa kúpiť aj online. V ponuke je tiež špeciálna prehliadka, vďaka ktorej si budete môcť vyskúšať prácu baníkov - koná sa však len 2-krát denne. Po prehliadke sa môźete najesť v banskej reštaurácii, kde ochutnáte typickú domácu gastronómiu.

29
km
Hrad Wołek

Hrad Wołek

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

31
km
Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland

V poľskom mestečku Zátor sa nachádza park, ktorý by mali navštíviť všetci milovníci Jurského parku! Zbierka prahistorických predátorov a dinosaurov sa rozrastá každý rok. Všetky... Viac tieto tvory sú umiestnené v lese so stáročnými stromami, pomedzi ktoré vedie náučný chodník. Nájdete tu množstvo atrakcií, múzeum, ale aj motokárovú dráhu a 5D kino. Skvelé miesto, kde strávite s celou rodinou deň plný zábavy.

Mohlo by sa vám páčiť