Escape hra Izba vraha

JACK´S ROOM, Zvolen

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 34,90 €

Bežná cena
50 - 60,00 €
Ušetríte
až 20,10 €

Escape hra Izba vraha

  JACK´S ROOM, Zvolen (mapa)
  Platnosť kupónu je od 8.7.2019 do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ako partia ľudí ste sa ocitli v neznámom byte. Neviete kde ste a ani ako ste sa sem dostali. Jediné čo viete, že sa musíte dostať von, a to čo najrýchlejšie. Byt v ktorom sa nachádzate totižto nie je len tak obyčajným bytom. Hra o život začína a čas beží. Dokážete uniknúť? To sa ešte uvidí…

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najobľúbenejšia interaktívna adrenalínová hra vo Zvolene
  Najobľúbenejšia interaktívna adrenalínová hra vo Zvolene
 • Náročné hlavolamy a interaktívne hádanky
  Náročné hlavolamy a interaktívne hádanky
 • 60-minútová hra pre pre 2 až 5 osôb
  60-minútová hra pre pre 2 až 5 osôb
 • Skvelé pre partie, páry aj ako teambuilding
  Skvelé pre partie, páry aj ako teambuilding
 • Na výber z dvoch variánt
  Na výber z dvoch variánt

V cene je zahrnuté

 • 1x vstup pre 2-5 osôb
 • Dĺžka hry 60 minút
 • Hra v slovenčine aj angličtine

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 8.7.2019 do 30.9.2019.
 • Možné odhlásenie termínu najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón prepadá
 • Poskytovateľ si vyhradzuje právo v prípade oneskorenia skupiny na dohodnutý čas skrátiť dobu hrania o čas, ktorý zákazník meškal

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu minimálne 24 hodín vopred u poskytovateľa na tel. č. +421 940 604 500 alebo e-mailom na info@jacksroom.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 860 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  JACK´S ROOM

Ulica Ľ. Štúra
960 01 Zvolen
0940 604 500

Denné termíny:
Po - Ne:
10:00 / 11:30 / 13:00 / 14:30 / 16:00 / 17:30 / 19:00

Nočné termíny:
Po - Ne:
20:30 / 22:00 / 23:30


http://jacksroom.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zvolenský zámok

Zvolenský zámok (1 km)

Národná kultúrna pamiatka, ktorú nájdete v centre Zvolena. Ku zámku je možné dostať sa buď pešo alebo autom po ceste, ktorá vedie od námestia k hlavnej bráne.

Pustý Hrad

Pustý Hrad (2 km)

Pustý hrad (alebo tiež Zvolenský hrad či Starý Zvolen) je hradný komplex z 12. storočia, ktorý sa skladá z Dolného a Horného hradu. Najstaršou stredovekou stavbou je veža... Viac kráľovského komitátneho hradu. Na hrad vedie náučný chodník.

Arborétum Borová Hora

Arborétum Borová Hora (3 km)

Arborétum Borová hora vo Zvolene je výnimočné v celoeurópskom meradle sústreďovaním pôvodných druhov drevín v ich vnútrodruhovej a geografickej premenlivosti. Nachádza sa tu aj... Viac najväčšia zbierka ruží na Slovensku. Je reprezentovaná viac ako 800 odrodami v počte takmer 4 000 kríkov s cieľom archivovať odrody ruží, ktoré boli vyšľachtené na území bývalého Rakúsko-Uhorska, Česka a Slovenska, ale aj ďalšie odolné odrody z iných krajín. Zaujímavá je aj zbierka 700 kaktusov.

Termálne Kúpalisko Kováčová

Termálne Kúpalisko Kováčová (4 km)

Bazény v Holidaypark Kováčová sú vyhľadávané vďaka možnosti celoročne relaxovať a užívať si príjemné účinky miestnej termálnej vody. V ponuke nájdete niekoľko vonkajších a... Viac vnútorných bazénov s teplotou vody až do 38 °C a vodné relaxačné atrakcie ako chrliče, 60 m tobogán či bazénový bar.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač (5 km)

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.

Čertova skala

Čertova skala (7 km)

Jedná sa o veľký balvan s objemom približne 5000 litrov, ktorý je s pevným podkladom spojený len malou plochou. Pôsobí tak veľmi vratko, aj keď je na skale zasadený pomerne pev... Viacne. K balvanu sa viaže legenda, ktorá vraví, že balvan vypadol z rúk čertovi, ktorý ho chcel za trest zhodiť na obyvateľov obce Budča. Práve z tejto obce vedie ku kameňu náučný chodník.

Stredoveký kostolík v Zolnej

Stredoveký kostolík v Zolnej (9 km)

V Zolnej neďaleko Zvolena sa nachádza prekrásny ranogotický kostolík z 13. storočia. Je to jedna z najstarších stavieb v regióne. Spoločne s kostolíkom v Čeríne, Hornej Mičinej či... Viac Ponikách, patrí tento svätostánok do špecifickej, nesmierne hodnotnej skupiny malých stredovekých vidieckych kostolíkov Zvolenskej kotliny. Kostolík má okrem krásneho exteriéru aj veľmi vzácny dobový interiér.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (9 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Dubový háj Gavurky

Dubový háj Gavurky (12 km)

V tomto nádhernom háji sa nachádza asi 600 dubov, ktoré majú aj viac ako 400 rokov.

Háj Gavurky

Háj Gavurky (12 km)

Háj Gavurky je najväčším podobným hájom na Slovensku. Takýchto hájov sa na Slovensku zachovalo už len veľmi málo. Je plný 300-400 ročných dubov a na svoje si tu prídu najmä... Viac milovníci pokoja a pobytu v prírode. Háj Gavurky je domovom mnohých vzácnych druhov vtáctva, hmyzu a iných živočíchov, vďaka čomu ho navštevujú nielen turisti, ale aj domáci a zahraniční prírodovedci. Lokalita je zapísaná v zozname chránených území európskeho významu.

Badínsky prales

Badínsky prales (13 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (13 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.