Dovolenka v Nízkych Tatrách s raňajkami v penzióne Daymont

Penzión Daymont, Nízke Tatry - Donovaly - Staré Hory

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,3

Veľmi dobré hodnotenie
(24 hodnotení)

Dovolenka v Nízkych Tatrách s raňajkami v penzióne Daymont

LokalitaPenzión Daymont, Nízke Tatry - Donovaly - Staré Hory (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 4.6.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

Nízke Tatry sú naše najrozľahlejšie pohorie a sú čerešničkou na torte slovenskej hrebeňovej turistiky. Tunajšie turistické chodníčky vás prevedú nádherným prírodným prostredím a tým najvytrvalejším ponúknu nezabudnuteľné výhľady na panorámu okolitých hôr. Vďaka penziónu Daymont si po návrate oddýchnete a ráno po chutných raňajkách môžete vyraziť za novými zážitkami.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ideálny bod na turistiku
  Ideálny bod na turistiku
 • Ústretový a milý personál
  Ústretový a milý personál
 • Fľaša kvalitného vína na izbe
  Fľaša kvalitného vína na izbe
 • Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma
  Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma
 • WiFi a parkovanie zdarma
  WiFi a parkovanie zdarma

Ukončené
od 89,00 €

Bežná cena: 115 - 290,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,3

Veľmi dobré hodnotenie

24 hodnotení

16 zákazníkov odporúča

7,3

Zaridenie bolo fajn,ale uz sa zatvara cize nebola uz ani restauracia/bar otvorena.Na ranajky bolo iba to co nam priniesla pani.Ale inac fajn

Andrej, 8. septembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez víkend


6,9

hlučnosť z hlavnej cesty pri penzione bola značná. Kvaliy jedla vynikajuca, množstvo jedla malé.

Alenka, 9. septembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez víkend

Kontakt

Penzión Daymont

Staré Hory
976 02 Staré Hory
+421 48 419 91 05

Check in: 14.00 hod.
Check out: 10.00 hod.
Recepcia je v prevádzke Nonstop.

hostinecstarehory@gmail.com
http://www.daymont.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Špania Dolina

Špania Dolina

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

5
km
Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

5
km
Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

6
km
Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

10
km
Bobová dráha Donovaly

Bobová dráha Donovaly

Maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Čaká vás takmer 900 metrov adrenalínu - 7 skokov a 11 ostých zákrut. Tobogánová dráha je... Viac plne prevádzkovateľná celoročne.

11
km
Donovalkovo

Donovalkovo

Donovalkovo je novinka pre najmenších. Ide o mestečko, ktoré je zmenšenou kópiou mesta. Súčasťou mestečka je aj dopravné ihrisko a mini farma so zvieratkami.

11
km
Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch)

Vrch Zvolen sa týčí nad turistickým strediskom Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a okrem peších trás z Donovál sa sem dostanete aj lanovkou. Možno z neho pozorovať hlavný... Viac hrebeň Veľkej Fatry, časť Nízkych Tatier a za veľmi dobrej viditeľnosti aj Vysoké Tatry.

11
km
Habakuky

Habakuky

Jedinečná rozprávková dedinka. Na Donovalcoch nájdete rozprávkový svet, kde môžete stretnúť napríklad Nebojsu, Zlatú priadku, Veterníka, ale aj veľa ďalších rozprávkových... Viac hrdinov.Areál Habakuky ponúka široké možnosti pre celoročné rekreačné aktivity pre malých aj veľkých.

11
km
Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

11
km
Múzeum SNP

Múzeum SNP

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

13
km
Skalka arena

Skalka arena

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

13
km
stredisko Skalka

stredisko Skalka

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Mohlo by sa vám páčiť