Interaktívny HistoryLand z milióna kúskov LEGA - vzrušujúci zážitok pre celú rodinu

Historyland, Poľsko - Krakov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 4,99 €

Interaktívny HistoryLand z milióna kúskov LEGA - vzrušujúci zážitok pre celú rodinu

  Historyland, Poľsko - Krakov (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ste kapitánom lode. S vetrom vo vlasoch a kormidlom v rukách brázdite oceány. Máte odvahu čeliť drsným bojom priamo na fronte? Postaviť sa zoči-voči drakovi? Vidieť, počuť a prežiť históriu na vlastnej koži? Lebo presne to vás čaká v interaktívnom HistoryLande v Krakove. Svet stvorený z vyše milióna LEGO kociek a špeciálnych efektov, ktoré vám ukážu tie najzaujímavejšie udalosti krajiny.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Výstava z vyše milióna LEGO kociek v Krakove
  Výstava z vyše milióna LEGO kociek v Krakove
 • Interaktívna 360° technológia vás vtiahne priamo do deja
  Interaktívna 360° technológia vás vtiahne priamo do deja
 • Vhodné pre všetky vekové kategórie - každý si nájde svoje
  Vhodné pre všetky vekové kategórie - každý si nájde svoje
 • Zaujímavosti z histórie, aké sa inde nedozviete
  Zaujímavosti z histórie, aké sa inde nedozviete
 • Možnosť zažiť virtuálnu realitu cez VR okuliare
  Možnosť zažiť virtuálnu realitu cez VR okuliare

V cene je zahrnuté

 • Vstup do interaktívneho HISTORYLANDU v Krakove
 • Deti do 3 rokov zdarma - vstup je možný len v sprievode rodiča alebo opatrovníka

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Po príchode je potrebné preukázať sa platným kupónom

Voliteľné príplatky

 • Deti do 3 rokov zdarma - vstup je možný len v sprievode rodiča alebo opatrovníka
 • Audiosprievodca v poľskom alebo anglickom jazyku:
 • Pri individuálnom vstupe: 5 PLN/osoba
 • Pri rodinnom vstupe: 3 PLN/osoba
 • Sprievodca v poľskom alebo anglickom jazyku:
 • 1 - 4 osoby: 35 PLN, 5 - 10 osôb: 50 PLN, 11 - 30 osôb: 80 PLN
 • Aktuálny kurz TU

Doplňujúce informácie

 • Ako sa sem dostanete:
 • Autom - najľahšie zaparkujete pri Galerii Krakowskiej, potom pešo prejdite k Námestiu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Odtiaľ už uvidíte budovu starej vlakovej stanice PKP.
 • Vlakom - vystúpte na stanici Kraków Główny a pokračujte pešo smerom ku Galerii Krakowskiej a Námestiu Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
 • MHD - autobusmi č. 124, 152, 182, 192, 208, 352, 424, 482, 537, 608, 610 na zastávku Dworzec Główny Wschód alebo električkami č. 3, 4, 14, 20, 50, 72 na zastávku Dworzec Główny Tunel a ďalej pešo cez námestie.
 • Otváracia doba: PO - NE 10.00 - 18.00 hod.
 • Info pre zákazníkov: tel.: +48 530 903 053, e-mail: bok@historyland.pl  

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 883 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Historyland

Jan Nowak-Jeziorański Square 3,
31-154 Cracow
+48 530 903 053

bok@historyland.pl
https://historyland.pl

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Krakov

Krakov (400 m)

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol (800 m)

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Rynek Główny

Rynek Główny (800 m)

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

Wawelský hrad

Wawelský hrad (2 km)

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

MOCAK Múzeum súčasného umenia

MOCAK Múzeum súčasného umenia (2 km)

Museum of Contemporary Art in Krakow (skratka MOCAK) je múzeum, kde môžete vidieť okrem poľských aj mnoho svetových autorov moderného umenia. Budovu múzea navrhlo duo talianskych... Viac architektov (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídli v blízkosti Schindlerovej továrne. Nájdete tu aj knižnicu, kníhkupectvo či kaviareň. Otváracia doba: Ut - Ne 11:00 - 19:00

Fabrika Oskara Schindlera

Fabrika Oskara Schindlera (2 km)

Pôvodná továreň, ktorú môžete poznať z filmu Schindlerov zoznam (1993) dnes prezentuje históriu Krakova počas nemeckej okupácie. Nachádza sa mimo centra mesta a patrí medzi... Viac najväčšie miestne atrakcie.

Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva (3 km)

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².

ZOO v Krakove

ZOO v Krakove (7 km)

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

Soľná baňa Wieliczka

Soľná baňa Wieliczka (12 km)

Neďaleko Krakova nájdete super tip na výlet. Je ním soľná baňa Wieliczka, ktorá patrí medzi najstaršie na svete. Dnes je turistickou atrakciou, ktorá ponúka viaceré sochy, galérie... Viac a kaplnku, ktorú vysekali baníci. Ročne baňu navštívi viac ako milión turistov. Prehliadka trvá asi 3 hodiny a počas nej prejdete trasu dlhú 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá sa kúpiť aj online. V ponuke je tiež špeciálna prehliadka, vďaka ktorej si budete môcť vyskúšať prácu baníkov - koná sa však len 2-krát denne. Po prehliadke sa môźete najesť v banskej reštaurácii, kde ochutnáte typickú domácu gastronómiu.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (26 km)

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (28 km)

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (37 km)

V poľskom mestečku Zátor sa nachádza park, ktorý by mali navštíviť všetci milovníci Jurského parku! Zbierka prahistorických predátorov a dinosaurov sa rozrastá každý rok. Všetky... Viac tieto tvory sú umiestnené v lese so stáročnými stromami, pomedzi ktoré vedie náučný chodník. Nájdete tu množstvo atrakcií, múzeum, ale aj motokárovú dráhu a 5D kino. Skvelé miesto, kde strávite s celou rodinou deň plný zábavy.