Vstup pre deti aj dospelých do JUMPSTREET arény, obrej skákacej haly len 6 km od Žiliny

Jump Street, Brodno

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 5,49 €

Bežná cena
7,50 - 12,50 €
Ušetríte
až 3,01 €

Vstup pre deti aj dospelých do JUMPSTREET arény, obrej skákacej haly len 6 km od Žiliny

  Jump Street, Brodno (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.5.2019 do 30.6.2019 podľa dostupnosti.

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(23 hodnotení)

Kde si deti najlepšie vybijú nadbytočnú energiu? Pustite ich do JUMPSTREET arény pri Žiline a sledujte, čo sa bude diať. Výskoky, kotrmelce, triafanie do košov, šťastný smiech a úsmevy od ucha k uchu. Môžete sa pokojne pridať a splniť si aj vlastný detský sen o lietaní. Ten chvíľkový pocit beztiaže je taký návykový! A ešte čosi: hneď vedľa arény je aj ZOO, kde môžete dokonca i nakŕmiť šelmy.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčšia v Žilinskom kraji: 33 trampolín, penová jama, basket. koše
 • Pre deti od 3 rokov pod dozorom a dospelých
 • Dámske aj pánske šatne, sprchy, skrinky, Wi-Fi
 • V areáli reštaurácia, možnosť zakúpiť alko aj nealko nápoje
 • K dispozícii je vám aj veľké parkovisko

V cene je zahrnuté

 • Vstup do trampolínovej JUMPSTREET ARÉNY pre 1 osobu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.5.2019 do 30.6.2019.
 • Do arény je nutné prísť v protišmykových ponožkách (možné zakúpiť na mieste: 2,50 €/pár - platba možná len v hotovosti)
 • Váhové obmedzenie: 110 kg
 • Teraz môžete za akciovú cenu získať aj vstupy do ZOO hneď vedľa tejto skákacej arény (s platnosťou až do 30.9.2019)

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia vopred nie je nutná, ale odporúčame ju. V rámci bezpečnosti a dostatočného priestoru na užitie si trampolín totiž môže v aréne skákať max. 30 - 35 osôb naraz
 2. Rezerváciu vykonáte na tomto linku, príp. na tel. č.: +421 905 664 425 alebo na info@jumpstreet.sk. V prípade, že sa nemôžete dostaviť na vopred dohodnutý termín, oznámte to, prosím, čo najskôr telefonicky
 3. Po príchode sa stačí preukázať platným vytlačeným kupónom alebo kupónom v mobile

Doplňujúce informácie

 • Lokalita: JUMPSTREET aréna sa nachádza 6 km od Žiliny, smerom na Kysucké Nové Mesto pri obci Oškerda v areáli Ranča ( ZOO pri Žiline, tenisovej/badmintonovej hale)
 • Pred vstupom je nutné vyplniť bezpečnostný formulár
 • Akcia je vhodná pre deti od 3 rokov, ale aj pre dospelé osoby. Vstup maloletých osôb pod 15 rokov je možný len v sprievode plnoletej osoby
 • Dieťa od 3 do 6 rokov: Vstup je možný v sprievode plnoletej osoby, ktorá je zodpovedná za maloletého po celú dobu a je povinná vykonávať nad maloletým STÁLY AKTÍVNY dohľad
 • Dieťa od 7 do 14 rokov: Vstup je možný v sprievode plnoletej osoby, ktorá je zodpovedná za maloletého po celú dobu a je povinná vykonávať nad maloletým PASÍVNY dohľad
 • Od 15 rokov: Vstup len s platným občianskym preukazom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

23 hodnotení

15 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)8x
Veľmi dobré (7-8)15x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,5
Spokojnosť s priestormi8,0
Okolie prevádzky7,7
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,1
Spokojnosť so službou8,9

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Informácia o termínoch

Spokojnosť so službou:

Dodržanie času služby

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

10

Vynikajúce hodnotenie

Radoslav, 28. mája 2019

Hodnotenie ponuky:
Vstup pre 1 osobu na 60 min. cez týždeň...

vnútorné priestory čisté, pohodlné a dostatočne priestranné reštaurácia, kde sa dá pohodlne stráviť čas čakania blízko Žiliny

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,1

Vynikajúce hodnotenie

Zákazník ZľavaDňa, 26. júna 2019

Hodnotenie ponuky:
Vstup pre 1 osobu na 120 min. cez týždeň...

Najviac sa nám páčilo kľudné prostredie, spolupráca s personálom pri objednávke a najmenej hala bez klímy a vysoká cena za obed.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Jump Street

Ranč pri Brodne 396
023 32 Brodno
+421 905 664 425, +421 948 030 991

info@jumpstreet.sk
http://www.jumpstreet.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (3 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (5 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (9 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Aqua Eden

Aqua Eden (11 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec (12 km)

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.

Hrad Strečno

Hrad Strečno (13 km)

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (14 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Orloj so slnečným časom

Orloj so slnečným časom (15 km)

Jediný orloj na svete, ktorý ukazuje pravý letný čas. Tento unikát nájdete v Starej Bystrici na Kysuciach.

Rozhľadňa na vrchu Bobovec

Rozhľadňa na vrchu Bobovec (15 km)

Rozhľadňa na vrchu Bobovec ponúka krásny výhľad na oravskú krajinu. Je obľúbeným cieľom nielen miestnych ale aj turistov, ktorí sa sem dostanú po nenáročnom výstupe po žltej... Viac značke.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (17 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (17 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (17 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.