Oddych v tichej prírode v srdci Slovenska z pohodlia luxusného domu Tiesňava

Dom Tiesňava, Králiky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 179,00 €

Bežná cena
320 - 380,00 €
Ušetríte
141,00 €

Oddych v tichej prírode v srdci Slovenska z pohodlia luxusného domu Tiesňava

  Dom Tiesňava, Králiky (mapa)
  Platnosť kupónu je od 10.4.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Zhruba 10 km od Banskej Bystrice na vás čaká raj s krásnou prírodou a pokojným, tichým prostredím. Presne na takomto mieste nájdete dovolenkový dom Tiesňava. Nuda vám tu rozhodne nehrozí - z možností na turistiku či kúpanie si ani nebudete vedieť vybrať. Ideálne miesto a súkromie pre celú rodinu, navyše s príjemným bonusom - máte tu aj umývačku riadu :-).

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Luxusný dom v tichej prírode
  Luxusný dom v tichej prírode
 • Plne vybavené kuchyňa a umývačka riadu
  Plne vybavené kuchyňa a umývačka riadu
 • Možnosť doobjednať raňajky alebo zážitkovú kuchyňu
  Možnosť doobjednať raňajky alebo zážitkovú kuchyňu
 • Turistika, aquaparky, ferraty, kultúrne pamiatky...
  Turistika, aquaparky, ferraty, kultúrne pamiatky...
 • Parkovanie zdarma
  Parkovanie zdarma

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre max. 7 osôb na 2 noci vo vile s bohatým vybavením (krb, TV, umývačka riadu, chladnička, rýchlovarná kanvica, kuchynské potreby, riad, poháre na víno, detská jedálenská stolička)
 • Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma
 • WiFi
 • Parkovanie pre 1 auto zdarma

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 10.4.2019 do 31.8.2019.
 • V cene kupónu nie je zahrnutý miestny poplatok 0,60 €/osoba/noc   

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie e-mailom na tiesnava.info@zoznam.sk
 2. Pri rezervácii uveďte číslo vášho kupónu, meno a vybraný termín. Je potrebné preukázať sa platným kupónom.

Voliteľné príplatky

 • Detská postieľka 10 €/noc
 • Príplatok za prístelku 20 €/osoba/noc
 • Domáce raňajky: 9,50 €/osoba
 • Možnosť zážitkovej kuchyne: od 25 €/osoba  
 • Zapožičanie kotlíka s kotlinou 5 €/deň

Doplňujúce informácie

 • Check-in medzi 16.00 - 22.00 hod.
 • Check-out do 10.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 063 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Dom Tiesňava

Pánska ulica č.551
97634 Králiky

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Skalka arena

Skalka arena (3 km)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (3 km)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (4 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Badínsky prales

Badínsky prales (6 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (7 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu (8 km)

Táto drevená rozhľadňa sa nachádza medzi Kremnicou a obcou Krahule. Z jej najvyššieho poschodia možno pozorovať nielen blízke Kremnické a Štiavnické vrchy, ale – za dobrej... Viac viditeľnosti – napríklad i vzdialenú Malú Fatru. V okolí rozhľadne sa nachádzajú informačné tabule, a tiež stoly s lavicami pre turistov.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (8 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy (9 km)

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

Múzeum SNP

Múzeum SNP (9 km)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (9 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici (9 km)

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí (9 km)

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.