od 0,50 €

Bežná cena
0,50 - 3,00 €
Ušetríte
0,00 €

Vstup do Múzea baníctva a hutníctva Maša, Baníckeho domu Vyšná Boca alebo do Gotického kostola Všetkých svätých Ludrová

  Banícky dom Vyšná Boca, Liptov - Liptovský Hrádok, Vyšná Boca, Ludrová (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

18 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Keď zamierite na Liptov, nemali by ste vynechať jeho krásne expozície. Historické objekty Vážnica a Klopačka dokladajú tradície hornoliptovského baníctva a hutníctva, ktoré sa uchovali v aktívnej podobe až do 2. polovice 19. storočia. Expozícia tradičného spôsobu života a bývania baníckej rodiny v dome s originálnym pôvodným vybavením. Gotický kostol Ludrová - vidiecky kolonizačný kostolík.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber 3 zaujímavé pamiatky
 • Deti do 6 rokov vstup zdarma
 • Na výber rodinný vstup alebo vstup pre jednotlivcov
 • Fotoaparát/kamera - možnosť zakúpiť si tento doplnok so zľavou
 • Výborné tipy ako si spestriť dovolenku

V cene je zahrnuté

 • Vstup do expozície podľa výberu
 • Deti do 6 rokov vstup zdarma

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2019.

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

Vstupné pre 1 dospelú osobu (od 18 r.)

Vstup:

 • 1 osoba

1,00 €

0,00 €

Vstupné pre 1 dieťa (7 - 14,99 r.) v sprievode dospelého

Vstup:

 • 1 osoba

0,50 €

0,00 €

Vstupné pre 1 osobu (dôchodca, ZŤP, študent)

Vstup:

 • 1 osoba

0,50 €

0,00 €

Rodinné vstupné (2 dospelí + 2 deti do 14,99 r.) dalšie deti vstup zdarma

Vstup:

 • 4 osoby

3,00 €

0,00 €

Doplnok - fotografovanie, kamera na súkromné účely

Vstup:

 • 1 osoba

1,00 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Je potrebné prísť s vytlačeným kupónom
 3. Pred prehliadkou je nutné overiť si otváracie hodiny jednotlivých objektov Banícky dom Vyšná Boca, Gotický kostol Všetkých svätých Ludrová, Múzeum baníctva a hutníctva Maša Liptovský Hrádok

Doplňujúce informácie

 • Minimálny počet návštevníkov v ohlásenej skupine mimo návštevnej sezóny 10 osôb. Objednávka prehliadky minimálne tri dni vopred.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 570 490 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Banícky dom Vyšná Boca

Vyšná Boca
032 34 Vyšná Boca
+421 903 573 863


http://liptovskemuzeum.sk

Zobraziť na mape

  Múzeum baníctva a hutníctva Maša Liptovský Hrádok

Liptovský Hrádok
033 01 Liptovský Hrádok
+421 44 5222485


http://www.liptovskemuzeum.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Hradisko Kalamárka

Hradisko Kalamárka (6 km)

Kalamárka je prírodná lokalita v Detvianskom predhorí Poľany. Vyznačuje sa atraktívnym, extrémne členitým reliéfom vhodným ako horolezecké cvičné terény. Na Kalamárku je prístup... Viac autom rovno ku skalám.

Víglašský zámok

Víglašský zámok (11 km)

Zámok na Vígľaši zohral významnú úlohu v protitureckých bojoch, bol však aj obľúbeným letným sídlom mnohých uhorských kráľov (Žigmund Luxemburský, Matej Korvín). Ľudovít I. začal... Viac na Vígľaši budovať hradné sídlo, ktoré neskôr dokončuje práve Žigmund Luxemburský. Ten ho aj dáva prestavať na lovecký zámok. Je ľahko dostupný zo všetkých krajských miest, leží len pár minút od letiska Sliač. V súčasnosti je v priestoroch kašieľa hotel The Grand Vígľaš, ktorý okrem ubytovania a wellness ponúka tiež zaujímavé zámocké a historické aktivity vrátane poľovníckeho servisu alebo jazdy na koňoch, tenisu, turistiky a cykloturistiky.

Historická železnica vo Vígľaši

Historická železnica vo Vígľaši (11 km)

Atrakcia sa nachádza priamo v obci Vígľaš pri hlavnej ceste. Pozostáva z parnej lokomotívy a vozňov, ktoré sa kedysi používali na zvážanie dreva z Poľany. Do dnešného dňa zostal... Viac zo železnice iba krátky úsek, ktorý je chránený ako technická pamiatka.

Divínsky hrad

Divínsky hrad (13 km)

Zrúcanina hradu Divín sa vypína neďaleko vodnej nádrže Ružiná. hrad postavili koncom 13. storočia a najmä v druhej polovici 16. storočia zohral dôležitú úlohu v systéme obrany... Viac stredoslovenských miest pred Turkami. K hradu vedie nenáročný výstup po turistickom chodníku.

Vodná nádrž Ružiná

Vodná nádrž Ružiná (15 km)

Vodná nádrž sa vďaka svojej výbornej polohe na juhu Slovenska stala obľúbeným cieľom pre turistov a rekreantov najmä počas letnej sezóny. Patrí medzi najteplejšie vodné nádrže na... Viac našom území. Dovolenkári si tu môžu požičať člny, surfy, vodné bicykle a iné športové potreby, využívať volejbalové ihriská a stolnotenisové kurty.

Tajch Hrončok

Tajch Hrončok (17 km)

Tajch Hrončok sa nachádza hlboko v doline Kamenistého Potoka pri obci Hronec. Je vynikajúcou zastávkou najmä pri cykloturistike v tomto regióne. Vybudovaný bol v roku 1881 za... Viac účelom zachytávania vody na splavovanie dreva.

Stredoveký kostolík v Zolnej

Stredoveký kostolík v Zolnej (18 km)

V Zolnej neďaleko Zvolena sa nachádza prekrásny ranogotický kostolík z 13. storočia. Je to jedna z najstarších stavieb v regióne. Spoločne s kostolíkom v Čeríne, Hornej Mičinej či... Viac Ponikách, patrí tento svätostánok do špecifickej, nesmierne hodnotnej skupiny malých stredovekých vidieckych kostolíkov Zvolenskej kotliny. Kostolík má okrem krásneho exteriéru aj veľmi vzácny dobový interiér.

Vysoká pec Tri Vody

Vysoká pec Tri Vody (20 km)

Pec neďaleko obce Osrblie je najstaršou vysokou pecou ešte z čias Rakúsko-Uhorska. Postavená bola už v roku 1795. Za použitia dreba ako palica sa tu vyrábalo surové železo, z... Viac ktorých potom vyrábali rúry, delové gule alebo kachle. Z Osrblia sem vedie málo frekventovaná asfaltová cesta, ktorá je vhodná najmä pre cyklistov.

Gazdovstvo Marekov Dvor

Gazdovstvo Marekov Dvor (20 km)

Marekov dvor je gazdovstvo v obci Sihla. Rodina Marekovcov tu chová rôzne druhy hospodárskych zvierat tak, ako to robili kedysi naši predkovia. Turistov sem láka najmä možnosť... Viac ubytovania v krásnom horskom prostredí plnom pokoja.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (21 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Dobročský prales

Dobročský prales (22 km)

Aj na Slovensku máme pralesy. Dobročský prales je jedným z najstarších chránených území na Slovensku a jeho rozloha je 103,85 h. Uvidíte tu zvyšky pôvodných lesov, ktoré sa... Viac vyvíjali tisícročia.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač (22 km)

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.