Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

CK AHA, Chorvátsko - ostrov VIR

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Prehrať video
Prehrať video +35 fotografií35
+35
fotografií

Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

CK AHA, okres Nitra, Chorvátsko - ostrov VIR CK AHA, okres Nitra, Chorvátsko - ostrov VIR (mapa)

Ukončené od 159,00 €

od 159,00 €

Bežná cena: 179 - 359,00 €

Posledných 7 kupónov

Zrelaxujte svoje telo i dušu na krásnom chorvátskom ostrove Vir. Hlavne pre rodiny s deťmi je ideálnym dovolenkovým miestom. Piesočnaté aj kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do vody, krištáľovo čistá hladina, v okolí obchody a reštaurácia, zaujímavé možnosti výletov... A to najlepšie: ubytovanie len 40 m od mora v štúdiách či apartmánoch Janka. Ako bonus delegát a požičanie bicyklov.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 769 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora

Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti

Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma

V blízkosti sú obchody aj reštaurácia V blízkosti sú obchody aj reštaurácia

Covid automat

Pre okres Nitra

Červená Od pondelka 18.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

CK AHA

  • 1 prístelka 1 prístelka

Zrelaxujte svoje telo i dušu na krásnom chorvátskom ostrove Vir. Hlavne pre rodiny s deťmi je ideálnym dovolenkovým miestom. Piesočnaté aj kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do vody, krištáľovo čistá hladina, v okolí obchody a reštaurácia, zaujímavé možnosti výletov... A to najlepšie: ubytovanie len 40 m od mora v štúdiách či apartmánoch Janka. Ako bonus delegát a požičanie bicyklov.

O lokalite

Ostrov Vir je svojím položením, piesočnatými a kamienkovými plážami a priezračne čistým
morom ideálnym dovolenkovým miestom hlavne pre rodiny s deťmi. Vstup do mora je
pozvoľný s pieskovým dnom, čo je vhodné hlavne pre neplavcov a deti.

O ubytovaní

Apartmánový dom Janka sa nachádza v časti Donja Prezida len 40 m od pláže s pozvoľným vstupom do mora, krásnym výhľadom na vzdialené ostrovčeky a taktiež na pohorie Velebit. V blízkosti sú obchody aj reštaurácia. Pri tomto apartmánovom dome je hosťom k dispozícii záhradný krb. V dome sú dva rovnaké apartmány pre 4 osoby (jeden na prízemí, jeden na poschodí) a jedno štúdio 1/2+1.

Štúdio Janka

Na prízemí sa nachádza komplet vybavená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, kúpeľňa, WC. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, skriňou, možnosť prístelky, terasa. Štúdio-apartmán má samostatný vchod, klimatizáciu, TV/SAT a Wi-Fi pripojenie.

Apartmány Janka A a B

Pozostávajú z 2 spální s manželskými posteľami, nočnými stolíkmi a skriňami. Majú komplet vybavenú kuchyňu s chladničkou, mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou. Je tu kúpeľňa + WC, klimatizácia, Tv/SAT, Wi-Fi, terasa. Apartmány majú klimatizáciu a samostatný vchod.

Možnosti fakultatívnych výletov

1. Celodenný výlet loďou do národného parku Kornati

Kornati: je národným parkom od roku 1980, v podstate ide o súostrovie – tvorí ho 140 mohutných ostrovov, drobných ostrovčekov a skalných útesov rozmanitých rozmerov. Možnosť kúpania sa v sladkovodnom jazere.

Vedeli ste, že…

  • na ostrove má trvalý pobyt len približne 30 ľudí?
  • prvým návštevníkom Kornatských ostrovov bol anglický kráľ Eduard VIII.?
  • tu nie sú žiadne vodné toky, ani pramene sladkej vody? A že práve pre nedostatok pitnej vody tu nie je možné celoročné bývanie?
  • na Kornati nie je zavedená elektrická energia?
  • napriek drsným životným podmienkam sa tu darí chovu oviec a zvykli si na pitie morskej vody?

2. Výlet do Ninu

Nachádzajú sa tu najväčšie náleziská liečivého bahna v Chorvátsku, ktoré má blahodarné účinky pre ľudí trpiacich poruchami a bolesťami pohybového aparátu. Nin má však všetky predpoklady na to, aby sa stal Mekkou pacientov s poruchami a bolesťami pohybového aparátu, po úrazoch, s kožnými a gynekologickými chorobami. Liečivé bahno v Nine patrí k najväčším a k najúčinnejším v celom Chorvátsku a má veľké liečivé
účinky, ktoré sú potvrdené odborníkmi. Tradícia využívania tunajšieho liečivého bahna je veľmi stará a siaha až do antickej doby.

3. Výlet do Zadaru

Jednou z nevynechateľných atrakcií Zadaru je aj Morský organ – miesto, kde sa spája ľudská idea a zručnosť s energiou mora a vĺn, prílivom a odlivom. Priestor na relaxáciu pri nepretržitej hudbe mystických tónov. Nachádza sa v blízkosti nového prístavu cruiserov, v rámci zadarského nábrežia, pričom je dobre rozoznateľný podľa svojho kaskádovitého profilu, ktorý ma stimulovať zmenu pohybu po promenáde, zdržanie sa tu a komunikáciu s morom. Ihneď po svojom dokončení sa stal Morský organ metaforickým miestom mesta Zadar, ktoré vzrušene navštevujú jeho obyvatelia, a samozrejme, stal sa neobíditeľným bodom programu všetkých turistických návštev Zadaru i celého regiónu. Zároveň s “najkrajším západom slnka na svete” sa tu zažínajú aj svetelné prvky umiestnené v tvare kruhu a podľa zvlášť programovaného scenára vytvárajú prekrásnu, mimoriadne úchvatnú svetelnú hru v rytme vĺn a zvukov morského organu.

Vhodné hlavne pre rodiny s deťmi. 2 - 3 osoby úplne zdarma - deti alebo aj dospelí.

Kontakt

CK AHA

Kvetná 167/22 ,
94901 Nitra ,
+421 905 617834


www.ubytovanie-chorvatsko-vir.
Zobraziť partnerskú stránku

Apartmán a štúdio Janka

Ulica Prezida XXXVIII ,
23234 Vir ,
+421 905 617 834

rezervacia.vir@gmail.com
www.ubytovanie-chorvatsko-vir.
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem