Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

CK AHA, Chorvátsko - ostrov VIR

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

LokalitaCK AHA, Chorvátsko - ostrov VIR (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 26.4.2019 do 28.9.2019 podľa dostupnosti.

Zrelaxujte svoje telo i dušu na krásnom chorvátskom ostrove Vir. Hlavne pre rodiny s deťmi je ideálnym dovolenkovým miestom. Piesočnaté aj kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do vody, krištáľovo čistá hladina, v okolí obchody a reštaurácia, zaujímavé možnosti výletov... A to najlepšie: ubytovanie len 40 m od mora v štúdiách či apartmánoch Janka. Ako bonus delegát a požičanie bicyklov.

O lokalite

Ostrov Vir je svojím položením, piesočnatými a kamienkovými plážami a priezračne čistým
morom ideálnym dovolenkovým miestom hlavne pre rodiny s deťmi. Vstup do mora je
pozvoľný s pieskovým dnom, čo je vhodné hlavne pre neplavcov a deti.

O ubytovaní

Apartmánový dom Janka sa nachádza v časti Donja Prezida len 40 m od pláže s pozvoľným vstupom do mora, krásnym výhľadom na vzdialené ostrovčeky a taktiež na pohorie Velebit. V blízkosti sú obchody aj reštaurácia. Pri tomto apartmánovom dome je hosťom k dispozícii záhradný krb. V dome sú dva rovnaké apartmány pre 4 osoby (jeden na prízemí, jeden na poschodí) a jedno štúdio 1/2+1.

Štúdio Janka

Na prízemí sa nachádza komplet vybavená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, kúpeľňa, WC. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, skriňou, možnosť prístelky, terasa. Štúdio-apartmán má samostatný vchod, klimatizáciu, TV/SAT a Wi-Fi pripojenie.

Apartmány Janka A a B

Pozostávajú z 2 spální s manželskými posteľami, nočnými stolíkmi a skriňami. Majú komplet vybavenú kuchyňu s chladničkou, mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou. Je tu kúpeľňa + WC, klimatizácia, Tv/SAT, Wi-Fi, terasa. Apartmány majú klimatizáciu a samostatný vchod.

Možnosti fakultatívnych výletov

1. Celodenný výlet loďou do národného parku Kornati

Kornati: je národným parkom od roku 1980, v podstate ide o súostrovie – tvorí ho 140 mohutných ostrovov, drobných ostrovčekov a skalných útesov rozmanitých rozmerov. Možnosť kúpania sa v sladkovodnom jazere.

Vedeli ste, že…

 • na ostrove má trvalý pobyt len približne 30 ľudí?
 • prvým návštevníkom Kornatských ostrovov bol anglický kráľ Eduard VIII.?
 • tu nie sú žiadne vodné toky, ani pramene sladkej vody? A že práve pre nedostatok pitnej vody tu nie je možné celoročné bývanie?
 • na Kornati nie je zavedená elektrická energia?
 • napriek drsným životným podmienkam sa tu darí chovu oviec a zvykli si na pitie morskej vody?

2. Výlet do Ninu

Nachádzajú sa tu najväčšie náleziská liečivého bahna v Chorvátsku, ktoré má blahodarné účinky pre ľudí trpiacich poruchami a bolesťami pohybového aparátu. Nin má však všetky predpoklady na to, aby sa stal Mekkou pacientov s poruchami a bolesťami pohybového aparátu, po úrazoch, s kožnými a gynekologickými chorobami. Liečivé bahno v Nine patrí k najväčším a k najúčinnejším v celom Chorvátsku a má veľké liečivé
účinky, ktoré sú potvrdené odborníkmi. Tradícia využívania tunajšieho liečivého bahna je veľmi stará a siaha až do antickej doby.

3. Výlet do Zadaru

Jednou z nevynechateľných atrakcií Zadaru je aj Morský organ – miesto, kde sa spája ľudská idea a zručnosť s energiou mora a vĺn, prílivom a odlivom. Priestor na relaxáciu pri nepretržitej hudbe mystických tónov. Nachádza sa v blízkosti nového prístavu cruiserov, v rámci zadarského nábrežia, pričom je dobre rozoznateľný podľa svojho kaskádovitého profilu, ktorý ma stimulovať zmenu pohybu po promenáde, zdržanie sa tu a komunikáciu s morom. Ihneď po svojom dokončení sa stal Morský organ metaforickým miestom mesta Zadar, ktoré vzrušene navštevujú jeho obyvatelia, a samozrejme, stal sa neobíditeľným bodom programu všetkých turistických návštev Zadaru i celého regiónu. Zároveň s “najkrajším západom slnka na svete” sa tu zažínajú aj svetelné prvky umiestnené v tvare kruhu a podľa zvlášť programovaného scenára vytvárajú prekrásnu, mimoriadne úchvatnú svetelnú hru v rytme vĺn a zvukov morského organu.

Vhodné hlavne pre rodiny s deťmi. 2 - 3 osoby úplne zdarma - deti alebo aj dospelí.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora
  Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora
 • Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti
  Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti
 • Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma
  Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma
 • V blízkosti sú obchody aj reštaurácia
  V blízkosti sú obchody aj reštaurácia
 • V cene služby delegáta aj požičanie bicyklov
  V cene služby delegáta aj požičanie bicyklov

Ukončené
od 159,00 €

Bežná cena: 179 - 359,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 791 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

CK AHA

Kvetná 167/22
94901 Nitra
+421 905 617834


www.ubytovanie-chorvatsko-vir.

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Apartmán a štúdio Janka

Ulica Prezida XXXVIII
23234 Vir
+421 905 617 834

rezervacia.vir@gmail.com
www.ubytovanie-chorvatsko-vir.

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

2
km
Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

3
km
Hradisko Zobor

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

6
km
Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

13
km
Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

13
km
Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

13
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

15
km
Oponický Hrad

Oponický Hrad

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

16
km
Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

16
km
Mašekov mlyn

Mašekov mlyn

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

19
km
Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

19
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

Mohlo by sa vám páčiť