Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

CK AHA, Chorvátsko - ostrov VIR

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

CK AHA, okres Nitra, Chorvátsko - ostrov VIR CK AHA, okres Nitra, Chorvátsko - ostrov VIR (mapa)

Ukončené od 159,00 €

od 159,00 €

Bežná cena: 179 - 359,00 €

Posledných 7 kupónov

Zrelaxujte svoje telo i dušu na krásnom chorvátskom ostrove Vir. Hlavne pre rodiny s deťmi je ideálnym dovolenkovým miestom. Piesočnaté aj kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do vody, krištáľovo čistá hladina, v okolí obchody a reštaurácia, zaujímavé možnosti výletov... A to najlepšie: ubytovanie len 40 m od mora v štúdiách či apartmánoch Janka. Ako bonus delegát a požičanie bicyklov.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 165 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora

Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti

Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma

V blízkosti sú obchody aj reštaurácia V blízkosti sú obchody aj reštaurácia

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

CK AHA

  • 1 prístelka 1 prístelka

Zrelaxujte svoje telo i dušu na krásnom chorvátskom ostrove Vir. Hlavne pre rodiny s deťmi je ideálnym dovolenkovým miestom. Piesočnaté aj kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do vody, krištáľovo čistá hladina, v okolí obchody a reštaurácia, zaujímavé možnosti výletov... A to najlepšie: ubytovanie len 40 m od mora v štúdiách či apartmánoch Janka. Ako bonus delegát a požičanie bicyklov.

O lokalite

Ostrov Vir je svojím položením, piesočnatými a kamienkovými plážami a priezračne čistým
morom ideálnym dovolenkovým miestom hlavne pre rodiny s deťmi. Vstup do mora je
pozvoľný s pieskovým dnom, čo je vhodné hlavne pre neplavcov a deti.

O ubytovaní

Apartmánový dom Janka sa nachádza v časti Donja Prezida len 40 m od pláže s pozvoľným vstupom do mora, krásnym výhľadom na vzdialené ostrovčeky a taktiež na pohorie Velebit. V blízkosti sú obchody aj reštaurácia. Pri tomto apartmánovom dome je hosťom k dispozícii záhradný krb. V dome sú dva rovnaké apartmány pre 4 osoby (jeden na prízemí, jeden na poschodí) a jedno štúdio 1/2+1.

Štúdio Janka

Na prízemí sa nachádza komplet vybavená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, kúpeľňa, WC. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, skriňou, možnosť prístelky, terasa. Štúdio-apartmán má samostatný vchod, klimatizáciu, TV/SAT a Wi-Fi pripojenie.

Apartmány Janka A a B

Pozostávajú z 2 spální s manželskými posteľami, nočnými stolíkmi a skriňami. Majú komplet vybavenú kuchyňu s chladničkou, mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou. Je tu kúpeľňa + WC, klimatizácia, Tv/SAT, Wi-Fi, terasa. Apartmány majú klimatizáciu a samostatný vchod.

Možnosti fakultatívnych výletov

1. Celodenný výlet loďou do národného parku Kornati

Kornati: je národným parkom od roku 1980, v podstate ide o súostrovie – tvorí ho 140 mohutných ostrovov, drobných ostrovčekov a skalných útesov rozmanitých rozmerov. Možnosť kúpania sa v sladkovodnom jazere.

Vedeli ste, že…

  • na ostrove má trvalý pobyt len približne 30 ľudí?
  • prvým návštevníkom Kornatských ostrovov bol anglický kráľ Eduard VIII.?
  • tu nie sú žiadne vodné toky, ani pramene sladkej vody? A že práve pre nedostatok pitnej vody tu nie je možné celoročné bývanie?
  • na Kornati nie je zavedená elektrická energia?
  • napriek drsným životným podmienkam sa tu darí chovu oviec a zvykli si na pitie morskej vody?

2. Výlet do Ninu

Nachádzajú sa tu najväčšie náleziská liečivého bahna v Chorvátsku, ktoré má blahodarné účinky pre ľudí trpiacich poruchami a bolesťami pohybového aparátu. Nin má však všetky predpoklady na to, aby sa stal Mekkou pacientov s poruchami a bolesťami pohybového aparátu, po úrazoch, s kožnými a gynekologickými chorobami. Liečivé bahno v Nine patrí k najväčším a k najúčinnejším v celom Chorvátsku a má veľké liečivé
účinky, ktoré sú potvrdené odborníkmi. Tradícia využívania tunajšieho liečivého bahna je veľmi stará a siaha až do antickej doby.

3. Výlet do Zadaru

Jednou z nevynechateľných atrakcií Zadaru je aj Morský organ – miesto, kde sa spája ľudská idea a zručnosť s energiou mora a vĺn, prílivom a odlivom. Priestor na relaxáciu pri nepretržitej hudbe mystických tónov. Nachádza sa v blízkosti nového prístavu cruiserov, v rámci zadarského nábrežia, pričom je dobre rozoznateľný podľa svojho kaskádovitého profilu, ktorý ma stimulovať zmenu pohybu po promenáde, zdržanie sa tu a komunikáciu s morom. Ihneď po svojom dokončení sa stal Morský organ metaforickým miestom mesta Zadar, ktoré vzrušene navštevujú jeho obyvatelia, a samozrejme, stal sa neobíditeľným bodom programu všetkých turistických návštev Zadaru i celého regiónu. Zároveň s “najkrajším západom slnka na svete” sa tu zažínajú aj svetelné prvky umiestnené v tvare kruhu a podľa zvlášť programovaného scenára vytvárajú prekrásnu, mimoriadne úchvatnú svetelnú hru v rytme vĺn a zvukov morského organu.

Vhodné hlavne pre rodiny s deťmi. 2 - 3 osoby úplne zdarma - deti alebo aj dospelí.

Kontakt

CK AHA

Kvetná 167/22
94901 Nitra
Slovensko
+421 905 617834


www.ubytovanie-chorvatsko-vir.
Zobraziť partnerskú stránku

Apartmán a štúdio Janka

Ulica Prezida XXXVIII
23234 Vir
Chorvátsko
+421 905 617 834

rezervacia.vir@gmail.com
www.ubytovanie-chorvatsko-vir.
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Nitra približne 2 km Kúpalisko na Sihoti približne 2 km Hradisko Zobor približne 3 km Kostol svätého Michala archanjela približne 6 km Kaštieľ Pustý Chotár približne 13 km

Kaštieľ Mojmírovce približne 13 km Hrad Gýmeš približne 13 km Oponický Hrad približne 15 km Historická knižnica rodu Apponyi približne 16 km Mašekov mlyn približne 16 km Platan v Komjaticiach približne 19 km Arborétum Mlyňany približne 19 km Mauzóleum rodiny Migazzi približne 23 km Zubria zvernica približne 23 km Vodná nádrž Kráľová približne 25 km Zámok Topoľčianky približne 25 km Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika približne 26 km Hlohovský zámok približne 26 km Termálne kúpalisko Podhájska približne 29 km Čertova pec približne 30 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 31 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 31 km Kúpalisko Retro Thermal približne 31 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 32 km Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte približne 32 km Mariánska Čeľaď približne 33 km Kláštor v Hronskom Beňadiku približne 33 km Sĺňava približne 33 km Slovanské Hradisko Bojná - Valy približne 33 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 35 km Kúpalisko Strand Emila Tatárika približne 36 km Monza Indoor Kart približne 36 km Topoľčiansky Hrad približne 38 km Levický Hrad približne 38 km Zoofarma Nový Zéland približne 38 km Vojenské historické múzeum - Piešťany približne 38 km Malá synagóga v Trnave približne 39 km Kostol sv. Heleny približne 39 km Relax Aqua & Spa približne 39 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 42 km Dunajské mlyny približne 43 km Šikmá veža vo Vrbovom približne 44 km Lodný mlyn Kolárovo približne 45 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 45 km Múzeum včelárstva približne 46 km Park miniatúr Podolie približne 47 km Vodný mlyn Bohunice približne 47 km Skalné obydlia Brhlovce približne 48 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 49 km Vodný mlyn Jelka približne 50 km Zveropark Revištské Podzámčie približne 50 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 50 km Katarínka približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať