Záhrada snov s odborným poradenstvom od profesionála Mareka Sobolu

Mgr. Ing. Marek SOBOLA, PhD., Autorizovaný krajinný architekt, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 69,00 €

Bežná cena
150,00 €
Ušetríte
až 81,00 €

Záhrada snov s odborným poradenstvom od profesionála Mareka Sobolu

  Mgr. Ing. Marek SOBOLA, PhD., Autorizovaný krajinný architekt, Žilina (mapa)
  Platnosť kupónu je od 26.2.2019 do 30.6.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vaším poslaním, hobby i vášňou je záhrada? Každý správny záhradkár vydáva veľa úsilia, potu a času na starostlivosť o tento poklad. Niekedy je však dobré nechať si poradiť, aby sme veci robili efektívnejšie. Využite možnosť krajinného architektonického poradenstva a odborník Marek Sobola vám poradí, ako sa stať lepším záhradkár. Nie je nič krajšie, než keď človek robí svoju prácu s láskou.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Autorizovaný krajinný architekt a člen Slovenskej komory architektov
 • Najvýznamnejší projekt: Socha sv. Jána Nepomuckého v Divine
 • Realizácia interiérovej zelene, zelených stien, strešných záhrad
 • Dendrologické prieskumy, výpočet hodnoty drevín, archívno-historické výskumy
 • Na výber niekoľko služieb pre realizáciu

V cene je zahrnuté

 • Odborné krajinné architektonické poradenstvo k realizovaniu záhradných diel a interiérovej floristiky - 1 hodina
 • Zákazník má na výber zo služieb:
 • Poradenstvo ku kompozícii novej záhrady a predzáhradky, oplotenie, výber dlažby, tipy na obnovu vrátane skicovania, konzultácia rastlinného sortimentu, malá záhrada (400 - 500 m2): odporúčané min. 1 hod.
 • Poradenstvo ku kompozícii novej záhrady a predzáhradky, oplotenie, výber dlažby, tipy na obnovu vrátane skicovania, konzultácia rastlinného sortimentu, stredná záhrada (600 - 1000 m2): odporúčané min. 2 hod.
 • Poradenstvo ku kompozícii novej záhrady a predzáhradky, oplotenie, výber dlažby, tipy na obnovu vrátane skicovania, konzultácia rastlinného sortimentu, konzultácia spojená s úžitkovou časťou (napr. sad), veľká záhrada (nad 1000 m2):  odporúčané min. 3 hod.  
 • Založenie trvalkového záhona:  odporúčané min. 1 hod.
 • Tipy na obnovu, redizajn staršej záhrady:  odporúčané min. 1 - 2 hod.
 • Dizajnérske prvky v záhrade, novinky a trendy:  odporúčané min. 1 hod.
 • Hydropónia, bytové rastliny a ich údržba, novinky a trendy: odporúčané min. 1 hod.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 26.2.2019 do 30.6.2019.
 • Služba je v rámci okresu Žilina
 • Služba sa vzťahuje na konkrétny typ poradenstva
 • Pri výbere viacerých služieb možné zakúpiť viac kupónov
 • Pri službe s vyšším počtom hodín možné zakúpiť viac kupónov
 • Poradenské služby nezahŕňajú: konzultácie k výberu kosačiek, identifikáciu chorôb a škodcov, zavlažovacie systémy, jazierka a bazény

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutnosť rezervácie termínu na tel. čísle +421 905 650 792 alebo mailom na mareksobola@gmail.com
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa poskytuje až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Výjazd mimo okresu Žilina za príplatok 0,50 €/km

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 578 159 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (4 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (6 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Aqua Eden

Aqua Eden (7 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (8 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Hrad Strečno

Hrad Strečno (9 km)

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (9 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (10 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (11 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (12 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (12 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (14 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (19 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.