35,00 €

Bežná cena
70,00 €
Ušetríte
35,00 €

Streľba z historických zbraní v modernom štýle na strelnici Kvačany pri Liptovskom Mikuláši

  PeZa Šport - Strelnica Kvačany, Kvačany (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 15.6.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 35 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

12 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Najskôr nabiť, utlačiť pušný prach, pripraviť sa a páľ! Streľbu perkusnými zbraňami alebo kušou či lukom veru nezažívate každý deň, aj keď ste ostrieľaný profesionál. Tak si ju poďte vyskúšať. Pod odborným dozorom s neobmedzeným palivom a s možnosťou vybrať si zbraň.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzené množstvo streliva
 • Vhodné ako darček
 • Zbrane na výber: Vortec cal. 50 a mechanické strelné zbrane (kladkové kuše, luky)
 • Dohľad a inštruktáž od certifikovaného inštruktora
 • Miesto: Strelnica Kvačany pri Liptovskom Mikuláši

V cene je zahrnuté

 • 1x Streľba z historických zbraní na 2 hod. pre 1 osobu (max. 6 ľudí na strelnici)
 • Palné zbrane Vortec kaliber 50 a mechanické strelné zbrane (luky a kuše)
 • Pušný prach do zbraní (neobmedzené množstvo)
 • Dohľad a inštruktáž od certifikovaného inštruktora
 • Počet výstrelov je neobmedzený (všetko závisí od schopností a zručnosti klienta)
 • Miesto: Strelnica Kvačany (pri Liptovskom Mikuláši)
 • Trvanie: cca 2 hod.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 15.6.2019.
 • Kupón môže uplatniť iba osoba staršia ako 12 rokov (od 12 do 18 rokov iba v sprievode dospelej osoby, prípadne s jej súhlasom)
 • Kupón je možné využiť v dňoch pondelok až nedeľa (po dohode termínu s inštruktorom)
 • Streľba je možná bez obmedzenia aj v zimných mesiacoch

Vyberte si z nasledujúcich možností

35,00 €
- 50 % / 70 € 35 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutná rezervácia vopred (v čase medzi 18.00 - 20.00 hod.) na tel.čísle +421 904 232 075.  V prípade nedostupnosti napíšte na uvedené číslo sms a hneď ako to bude možné budete kontaktovaný.
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 545 156 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  PeZa Šport - Strelnica Kvačany

Kvačany 505
032 23 Kvačany
+421 904 232 075

Nepravidelná - podľa dohody

paragliding.lm@gmail.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy (3 km)

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina (4 km)

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Loď Mara

Loď Mara (6 km)

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

Marina Liptov

Marina Liptov (7 km)

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia (7 km)

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

Tatralandia

Tatralandia (7 km)

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (7 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (8 km)

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (8 km)

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (10 km)

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova (10 km)

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (10 km)

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.