Jeseň plná kultúry s ubytovaním v apartmánoch v meste pod Zoborom

Agro Complex Apartments ***, Nitra

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ZľavaDňa - Rekreačný príspevok

od 23,00 €

Bežná cena
29 - 59,00 €
Ušetríte
až 22,50 €

Jeseň plná kultúry s ubytovaním v apartmánoch v meste pod Zoborom

  Agro Complex Apartments ***, Nitra (mapa)
  Platnosť kupónu je od 24.7.2018 do 31.12.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Len 100 metrov od výstaviska Agrokomplex Nitra a 15 minút pešo od historického centra sú príjemné a cenovo dostupné apartmány ACA*** Nitra. Či vás do týchto končín zavedie pracovná cesta, výlet s deťmi alebo návšteva veľtrhu, verte, že sa o vás dobre postarajú.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Parkovanie priamo pri bytovom dome
 • Len 100 m od výstaviska a 15 min. pešo do centra
 • Vonkajší maxi šach – neobmedzené použitie
 • Vlastná nabíjačka elektromobilov
 • Možné zapožičať si elektrické bicykle

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v Agro Complex Apartments***
 • Klubová karta s množstvom zliav na ďalšie služby v partnerských prevádzkach a hoteloch
 • Neobmedzené využitie exteriérového maxi šachu
 • Bezplatné parkovanie priamo pred budovou (chránené kamerovým systémom)
 • Bezplatné wifi pripojenie v celej budove

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 24.7.2018 do 31.12.2018.
 • Už rezervovaný termín je možné zrušiť najneskôr 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón prepadá

Ako využiť kupón

 1. Ubytovanie si môžete zarezervovať aj na recepcia@ubytovanienitra.com, alebo na +421 917 310 583

Voliteľné príplatky

 • Raňajky (švédske stoly) vo vedľajšej partnerskej reštaurácii 5 €/osoba
 • Prístelka pre dieťa 10 €/noc
 • Ubytovanie s domácim zvieratkom 10 €/noc
 • Poplatok za skorší check in aleb neskorší check out 10 €/hod.
 • Nabíjanie elektromobilov 6 €

Doplňujúce informácie

 • Check-in: cez týždeň 14.00 – 22.00 hod., cez víkend 14.00 – 20.00 hod.
 • Check-out: cez týždeň 6.00 – 10.00 hod., cez víkend 8.00 – 10.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 550 819 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (600 m)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti (2 km)

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (5 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (7 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (11 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (14 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (15 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (16 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (17 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach (17 km)

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (18 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (20 km)

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.