Základný lezecký kurz istenia s inštruktorom na lezeckej stene v Žiline

Lezecká stena Žilina, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

14,90 €

Bežná cena
20,00 €
Ušetríte
5,10 €

Základný lezecký kurz istenia s inštruktorom na lezeckej stene v Žiline

  Lezecká stena Žilina, Žilina (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.5.2018 do 30.4.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Bezpečný postroj, magnézium na ruky a pred vami jasný cieľ, cesta nahor. Ak vás lezenie láka, no zatiaľ si na skutočné hory netrúfate, poďte na novootvorenú lezeckú stenu K2 do Žiliny, kde vás profesionálni inštruktori naučia všetko potrebné. Viac ako 80 lezeckých línií rôznych obtiažností na kratších, dlhších, kolmých, mierne previsnutých, previsnutých a položených profiloch.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 1400 m2 lezeckej steny
  1400 m2 lezeckej steny
 • 80 lezeckých línií rôznej obtiažnosti
  80 lezeckých línií rôznej obtiažnosti
 • Vhodné pre začiatočníkov
  Vhodné pre začiatočníkov
 • Inštruktor a celodenný vstup v cene
  Inštruktor a celodenný vstup v cene
 • Sesterská firma obľúbenej lezeckej steny K2 v Bratislave
  Sesterská firma obľúbenej lezeckej steny K2 v Bratislave

V cene je zahrnuté

 • 2-hodinový kurz lezenia s inštruktorom
 • Celodenný vstup na lezeckú stenu v deň kurzu
 • Zapožičanie výstroja
 • Min. počet osôb na kurz: 2, max. počet osôb na kurz: 6
 • Vhodné od 15 rokov

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.5.2018 do 30.4.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Na kurz je potrebné sa prihlásiť minimálne 3 dni vopred na 0948 255 307 alebo e-mailom na adrese info@k2zilina.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 148 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Lezecká stena Žilina

Dolné Rudiny 3667/7
01001 Žilina
0918 862 577

Pondelok 14:00 – 22:00
Utorok 08:00 – 22:00
Streda 14:00 – 22:00
Štvrtok 08:00 – 22:00
Piatok 14:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 22:00
Nedeľa 10:00 – 22:00

info@k2zilina.sk
http://www.k2zilina.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (2 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (7 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (8 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Aqua Eden

Aqua Eden (9 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (9 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (10 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (11 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Hrad Strečno

Hrad Strečno (11 km)

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (12 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (12 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (16 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec (17 km)

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.