Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 12,90 €

Bežná cena
25 - 35 €

Celodenný vstup do vodného parku Bešeňová alebo do aquaparku Tatralandia

  Bešeňová – Termálne srdce Liptova, Bešeňová (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.9.2017 do 25.12.2017 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(1 417 hodnotení)

Že sa leto skončí s príchodom septembra? To nie je pravda, v termálnom srdci Liptova - vo vodnom parku Bešeňová si predĺžite letnú pohodu až do decembra. Ako pri mori sa budete cítiť v bazéne s umelými vlnami a na starosti jesenných dní zabudnete pri bláznení sa na tobogánovej veži. Vstup do vychýreného vodného sveta vám už teraz zaistí, že vás jesenná depresia nedobehne.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Bazény s geotermálnou vodou 36 – 40 °C
 • Bazén s umelými vlnami
 • Detský bazén s atrakciami
 • 9 celoročne otvorených bazénov
 • Parkovanie zadarmo

V cene je zahrnuté

 • Celodenný vstup do vodného parku v Bešeňovej (vonkajšie termálne bazény, relaxačná časť Átria s vnútornými bazénmi, bazén s umelými vlnami, detský atrakčný bazén s detským hradom, suchý detský hrad, toboganová veža so 6  toboganmi) 
 • ALEBO
 • Vstup do aquaparku Tatralandia za doplatok 2 € (potrebné prísť do Tatralandie s nevyužitým kupónom + doplatiť 2 €)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 4.9.2017 do 25.12.2017.
 • Kupón platí vo vodnom parku Bešeňová, v prípade záujmu o využitie v Tatralandii je potrebné doplatiť 2 € (viď Doplňujúce informácie)
 • Otváracie hodiny TU
 • Vstup je jednorázový
 • Zľavu na vstup nie je možné kumulovať s ostatnými zľavami vodného parku BEŠEŇOVÁ
 • Zmena podmienok vyhradená
 • Vstupom do areálu klient akceptuje návštevný poriadok Vodného parku Bešeňová
 • Maximálny počet kupónov na 1 osobu je 100 ks.
 • Kupón je po zakúpení nestornovateľný (okrem 14-dňovej lehoty po zakúpení na ZľavaDňa)

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 4.9.2017 do 25.12.2017
 1. Rezervácie nie je potrebná, s vytlačeným kupónom stačí prísť do pokladne vodného parku Bešeňová
 2. Kupóny bude možné využiť s ohľadom na kapacitu prevádzky
 3. Prevádzkovateľ nezaručuje dostatočnú kapacitu lehátok

Voliteľné príplatky

 • Možnosť doplatku do saunového sveta len za 5 € priamo na mieste
 • Ako sa dá voucher použiť v Tatralandii?
 • Možnosť využitia vouchera na vstup do druhého aquaparku za doplatok 2 € (je potrebné preukázať sa nevyužitým voucherom a zaplatiť doplatok na kase v aquaparku Tatralandia).
 • Tatralandia: v prevádzke 10 bazénov, 6 tobogánov, krytý komplex Tropical Paradise, Ostrov pirátov z Karibiku, vonkajšie a vnútorne vírivky, Baby Silent Zone, slnečníky, detské atrakcie, parkovanie, skrinka

Doplňujúce informácie

 • Bazény, lehátka a atrakcie sú k dispozícii v závislosti od sezóny, počasia a dostupnosti. Aktuálne informácie o bazénoch a atrakciách v prevádzke na http://www.besenova.com 
 • Deti do nedovŕšených 3 rokov majú vstup zadarmo – maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu
 • V závislosti na počasí a dostupnosti vám budú k dispozícii: vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, outdoor fitness, bazén s umelými vlnami, toboganová veža so 6 toboganmi o celkovej dĺžke viac ako 1km, detský atrakčný bazén.
 • Kupón platí iba na jednorazové využitie v jednom vodnom parku (v prípade výstavby a obmedzení bazénov)
 • Zažijete neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia v saunovom svete za doplatok 5 €. Komplex 5 sáun s inhaláciami (fínska, mentolová, rímska, parná a sauna Chopok), vodná smršť a studená para, vírivka, Kneippov kúpeľ, Bešeňovské skaly, hydromasážne sprchy, vodná masáž chodidiel či tepidárium

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

1 417 hodnotení

458 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)897x
Veľmi dobré (7-8)424x
Dobré (5-6)75x
Podpriemerné (3-4)13x
Zlé (1-2)8x

Hodnotenie kategórií

Vybavenosť zariadenia9,1
Čistota zariadenia9,4
Spokojnosť s personálom9,4
Prostredie zariadenia9,3
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,9
Kvalita jedla7,7
Kvalita wellness8,2
Kvalita ubytovania8,2

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Spokojnosť s personálom

Čistota zariadenia

10

Vynikajúce hodnotenie

Katarína, 11. januára 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný vstup do vodného parku Bešeňová...

Je tam proste fantasticky.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Katarina, 3. januára 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný vstup do vodného parku Bešeňová...

Max.spokojnosť pri kazdej navsteve niečo nové prerobene, myslí sa aj na rodiny s detmideťmi, boli sme nadšený novou oddychovou zonov, len slabší vyber jedalprodukt keďže bolo bistro zavreté.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova (100 m)

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (800 m)

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (3 km)

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Marina Liptov

Marina Liptov (3 km)

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (4 km)

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (5 km)

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

Loď Mara

Loď Mara (7 km)

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina (8 km)

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Tatralandia

Tatralandia (9 km)

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (9 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

Veľký Choč

Veľký Choč (10 km)

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

Hrad Likava

Hrad Likava (10 km)

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.