Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 160 €

Bežná cena
250 - 300 €

Darujte zážitok na celý život – tandemový zoskok zo 4 km + kamerový záznam

  Vertical Jump, Dubnica nad Váhom (mapa)
  Platnosť kupónu je od 11.1.2017 do 31.7.2017 podľa dostupnosti.

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(49 hodnotení)

Ukončené

68 x kúpené

Najprv vzlietnete do výšky 4 000 metrov, potom vaše srdce začne biť ako šialené a keď nadíde chvíľa zoskoku, váš tlak bude pomaly vyšší ako ten atmosférický. Šialený výskok do oblakov a voľný pád vám navodí taký adrenalín, že sa tento zážitok zaryje do vašej pamäte už navždy. A ak by ste si z toho náhodou nič nepamätali, vďaka kamerovému záznamu si isto spomeniete...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Rýchlosť pádu až 200 km/h
 • Špeciálna tandemová súprava
 • Pre ľudí od 8 do 100 rokov
 • Zoskoky prebiehajú počas víkendov
 • Možnosť kamerového záznamu

V cene je zahrnuté

 • Tandemový zoskok 4000 m

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 11.1.2017 do 31.7.2017.
 • Rezervácia potrebná do konca platnosti kupónu, zoskoky možné absolvovať až do 16.7.2017
 • Zmena termínu je možná najneskôr 5 dní pred termínom letu, inak termín nie je možné zmeniť

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia termínu je potrebná na tel. čísle 0905 519 268 (rezerváciu odporúčame ihneď po zakúpení kupónu)
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Spoločnosť VERTICAL JUMP si vyhradzuje nárok zrušiť termín zoskoku v prípade nepriaznivého počasia a nahradiť ho iným termínom
 • Skáče sa z letiska Dubnica nad Váhom
 • Zoskoky prebiehajú počas víkendov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

49 hodnotení

30 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)44x
Veľmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,7
Vybavenosť organizátora9,9
Spokojnosť s personálom9,7
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Vybavenosť organizátora

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Splnené očakávania

10

Vynikajúce hodnotenie

Peter, 9. júla 2017

Hodnotenie ponuky:
Tandemový zoskok 4000 m + kamerový záznam...

Uuuuužasné !!!

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Richard, 22. októbra 2017

Hodnotenie ponuky:
Tandemový zoskok 4000 m

Odporúčam každému jednému ktorý váha či ísť alebo nie, je to neskutočný zážitok so skvelým tandem inštruktorom. O rok opakujem .

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Vertical Jump

Bartošková 4
831 04 Bratislava
+421 905 519 268

verticaljumpsk@gmail.com
http://www.verticaljump.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (1 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (3 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.