Moderný a elegantný hotel Crocus**** bol postavený na jednom z najkrajších miest v Poľsku so scenériou Tatranského národného parku v srdci Tatier. Hotel Crocus dokonale kombinuje moderné s tradíciami a luxusom. Komfortné, veľké izby a apartmány v hoteli, ako aj samostatne stojaci Regionálny dom v horskom štýle. Elegantná...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Hotel Crocus****

Moderný a elegantný hotel Crocus**** bol postavený na jednom z najkrajších miest v Poľsku so scenériou Tatranského národného parku v srdci Tatier. Hotel Crocus dokonale kombinuje moderné s tradíciami a luxusom. Komfortné, veľké izby a apartmány v hoteli, ako aj samostatne stojaci Regionálny dom v horskom štýle. Elegantná reštaurácia uspokojí aj najsofistikovanejšie kulinárske chúťky a moderné kúpele, ktoré ponúkajú komplexné procedúry starostlivosti o telo, masáže, vodné procedúry a kozmetické služby, umožnia odpočinúť a regenerovať silu. Šéfkuchár Bzdyk je "čistokrvný" Goral z Giewontu, účastník mnohých prestížnych gastronomických súťaží, národných i medzinárodných. Vo svojej ponuke kombinuje regionálne a svetové suroviny, čo vytvára jedinečný chuťový zážitok. Hotel ponúka aj bohaté služby pre deti.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 588 903 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Hotel Crocus****

ul. Chałubińskiego 40
34500 Zakopane
+48 18 20 26 500

recepcja@hotelcrocus.pl
http://hotelcrocus.pl/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Prečo nakupovať na ZlavaDna

Dlhá platnosť kupónov

Dlhá platnosť kupónov

Nové darčekové poukazy ZlavaDna v hodnote 20-300 €

Nové darčekové poukazy
ZlavaDna v hodnote 20-300 €

Nákupom podporujete domácu ekonomiku

Nákupom podporujete
domácu ekonomiku

10-ročná história s predajom zážitkov a pobytov

10-ročná história s predajom
zážitkov a pobytov