5 (+1) tipov na nezabudnuteľné jarné prázdniny

Všetky deti sa už tešia na jarné prázniny. Čaká ich vytúžené týždenné voľno, ktorého príchod určite netrpezlivo odpočítavajú. No a vy, ako starostlivý rodič, musíte riešiť každoročnú dilemu: Kam pôjdete a aký program vašim ratolestiam pripravíte? Netrápte sa, pripravili sme pre vás hneď niekoľko tipov, s ktorými si deti užijú kopec zábavy a vy si tiež dobre oddýchnete.

Kedy nás vlastne čakajú jarné prazdniny? Každý kraj to má trošku inak:

Jarné prázdniny 2019

16.02.2019 - 24.02. 2019 Košický, Prešovský kraj
23.02.2019 - 03.03. 2019 Bratislavský, Nitriansky, Trnavský kraj
02.03.2019 - 10.03. 2019 Banskobystrický, Žilinský, Trenčiansky kraj

Nech už ale bývate v akéhokoľvek časti Slovenska, pozrite si naše tipy na super prázdniny:

 

Rodinná lyžovačka

Ubytujte sa v centre liptovkého mestečka, odkiaľ máte parádnu lyžovačku na dosah. Víta vás Ružomberok a jeho historický hotel Kultúra***.  V cene pobytu máte navyše skipass na Kubínsku hoľu alebo Malinô Brdo. Takže dovolenka pre všetkých lyžiarov ako stvorená :)

Chcem vyskúšať

 

 

Najväčší apartmánový komplex v Tatrách

Nech bude váš plán akýkoľvek, poloha Tatragolf Mountain Resort**** je vskutku výborná. O tom, že to je super miesto pre lyžiarov sa ani nemusíme baviť :) Okrem toho sa však vaši huncúti môžu tešiť na minizoo, určite oceníte aj zľavu na vstup do neďalekého AquaCity Poprad alebo  20 % zľavu na vstup do VIP wellnesska. Keď oddychovať v Tatrách, tak poriadne!

Chcem vyskúšať

 

 

Raj pre deti v obrovskej Galérii Dobrá Hračka

Tento výnimočný detský kútik v Tatranskej Lomnici je plný originálnych a poučných hier. Na ploche 500 m2 si malí aj veľkí loptoši vyskúšajú zaujímavé povolania ako život hasiča, lekára či policajta.. Netradičné hračky si môžete kúpiť aj v obchodíku priamo na mieste.

Chcem vyskúšať

 

 

V Moravskom krase je, ako inak, krásne

Ak máte radi aktívnu dovolenku, poďte k našim susedom objavovať krásy Moravského krasu. Doslova na dosah máte najväčšie sprístupnené jaskyne. Výborne hodnotený hotel sa postará o váš spokojný spánok, žalúdok aj zábavu pre vás i vašich potomkov.

Chcem vyskúšať

 

 

Jar na brehu Oravskej priehrady

Odveziete sa loďkou na Slanický ostrov alebo bicyklom na Maguru? Prístav aj chodník sú hneď vedľa hotela, ktorého izby ponúkajú nádherné výhľady priamo na priehradu, Babiu horu a Roháče. No a z hotela je to k Oravskej priehrade len minútka pešo. Vyskúšate?

Chcem vyskúšať

 

 

BONUS: Kúpele v jaskyni

A teraz niečo pre rodičov :) Počuli ste už o slávnych Jaskynných kúpeľoch v maďarskom Miskolctapolci? Nájdete tu kryté bazény v prírodnom prostredí, príjemnú termálnu vodu vyvierajúcu z hĺbky hôr aj liečivú jaskynnú klímu.  Len 2 minúty od týchto kúpeľov máme ubytovanie s polpenziou, bohatou ponukou wellness, masážou aj welcome drinkom. Toto jednoducho musíte vyskúšať!

Chcem vyskúšať

 

 

 

 


Zdieľaj článok na sociálnych sieťach:

Jakub Ježík

Marketingový špecialista

Jakub sa venuje online marketingu. Rád píše, vymýšľa všetko možné a stará sa o tvorbu video obsahu. Vo voľnom čase ho baví história, hudba a cestovanie.

Ďalšie články z kategórie Inšpirácie: