Hodnotenia ponúk

416574

hodnotení od skutočných zákazníkov

Našim hodnoteniam môžete veriť

Hodnotenia sú pre nás veľmi dôležité. Vďaka nim sa rozhodujú ostatní zákazníci a zároveň zlepšujú naši partneri. Preto sa vaša spätná väzba a postrehy dostanú priamo do prevádzok na celom Slovensku. Vaša skúsenosť tak okrem inšpirácie dokáže niečo naozaj zmeniť a vylepšiť. Záleží nám totiž na tom, aby boli služby na Slovensku kvalitné. Na to potrebujeme počuť aj váš názor.

Všetky vaše slovné hodnotenia a fotografie prechádzajú cez našich starostlivých kolegov zo zákazníckej podpory. Ak sa v nich vyskytne problém či zaujímavý postreh, dokážu sa spojiť priamo s poskytovateľom ponuky a daný podnet riešiť. Po schválení sa hodnotenie okamžite zobrazí na stránke.

Zverejňujeme všetky hodnotenia. Musia však spĺňať základný kódex. Aby ste mali stále aktuálny prehľad o kvalite našich ponúk, do úvahy berieme hodnotenia za posledné 2 roky. Staršie hodnotenia však samozrejme archivujeme.

Ako vytvoriť hodnotenie užitočné pre všetkých?

Vyplňte kompletné hodnotenie

Okrem hlavných kategórií sme pre vás pripravili aj podrobné hodnotenie. Vďaka nemu môžete ešte detailnejšie opísať váš zážitok. Zaujíma nás napríklad, či vám čašník v reštaurácií vedel správne poradiť alebo či nezabudol na často opomínaný úsmev :)

Pridajte slovné hodnotenie

Opíšte svoju skúsenosť vlastnými slovami. Napíšte, čo sa vám páčilo alebo upresnite, v čom prípadne nastal problém. Nezabudnite, že inšpirujete ďalších ľudí, no zároveň dávate spätnú väzbu aj zariadeniu. Snažte sa byť preto či najkonkrétnejší.

Pridajte fotografiu

Vždy sa veľmi potešíme, ak pridáte k hodnoteniu aj reálnu fotografiu. To je najlepší spôsob, ako pocit zo svojho zážitku vystihnete čo najpresnejšie.

Získajte 100 bodov za kompletne vyplnené hodnotenie

Pomôžte nám zvýšiť kvalitu služieb na Slovensku. Ak vyplníte kompletné hodnotenia jednotlivých kategórií a pridáte aj slovný popis, odmeníme vás 100 bodmi. Ako body na ZľavaDňa fungujú sa môžete dočítať na tejto stránke. Za kompletné vyplnenie sa považuje vykliknutie všetkých smajlíkov (veľkí aj malí smajlíci alebo otáznik pokiaľ neviete ohodnotiť). Do textového poľa na konci hodnotiaceho formulára treba tiež pridať relevantný slovný popis. Odmenu získajú len hodnotenia vyplnené najneskôr do 3 mesiacov od skončenia platnosti kupónu. Body vám budú pripísané do vášho konta po 14 dňoch od schválenia hodnotenia. Odmena za hodnotenie sa vzťahuje len na ponuky, ktorých cena je vyššia ako 1 €.

Kódex hodnotenia

Pravdivosť a úprimnosť

Najužitočnejšie hodnotenia sú také, ktoré popisujú priamo vašu jedinečnú skúsenosť. Buďte preto úprimný, no snažte sa aj o objektívne zhodnotenie, ktoré je užitočné pre ostatných.

Hodnotenia súvisia s využitou ponukou

Pamätajte na to, že hodnotenie musí byť relevantné. Opíšte predovšetkým to, čo bolo zahrnuté vo vašej ponuke, aby si tak budúci zákazníci urobili čo najpresnejšiu predstavu.

Korektnosť

Vyhnite sa vo svojom hodnotení vulgarizmom, osočovaniu či hrozbám. Neuvádzajte prosím žiadne osobné údaje ako telefónne číslo, adresu, email, profil zo sociálnych sietí a pod.

Fotografie

Aby mohla byť fotografia zverejnená na našej stránke, musí byť tiež relevantná a súvisieť s využitou ponukou. Nesmie zobrazovať obnažené telo, prípadne obscénne či vulgárne gestá.