Hodnotenia zliav

Našim hodnoteniam môžete veriť

Hodnotenia môžu písať iba zákazníci, ktorí si kúpili a využili zľavu cez ZľavaDňa.
Vďaka tomu vieme, že naše hodnotenia vyplnili reálni zákazníci ako ste vy.

Na ZľavaDňa zverejňujeme všekty hodnotenia – pozitívne i negatívne. Pre čo najlepší prehľad o aktuálnej kvalite poskytovateľa berieme do úvahy hodnotenia za posledný rok. Hodnotenia na stránke radíme podľa užitočnosti a aktuálnosti.

Pred uverejnením na stránke prechádza každé hodnotenie schvaľovaním nášho starostlivého zákazníckeho servisu.
Robíme tak preto, aby sme včas dokázali zareagovať na vašu spätnú väzbu. V prípade, že hodnotenie nespĺňa Kódex hodnotení, môže vám byť zaslaná výzva na úpravu hodnotenia. Najčastejšie sa tak stáva z dôvodu nevhodného vyjadrovania, osočovania alebo nesúvisiaceho textového hodnotenia.

Ako vytvoriť hodnotenie užitočné pre všetkých?

Vyplňte všetky položky hodnotenia

Hodnotiaci formulár je prispôsobený kategórii poskytovateľa. Napríklad, pri reštauráciach sa vás budeme pýtať na kvalitu jedla, obsluhy, prostredia a jednoduchosť rezervácie. Vďaka vašim hodnoteniam získame skvelý prehľad o kvalite prevádzky nielen pre zákazníkov, ale aj pre majiteľov konkrétnych podnikov. V prípade negatívneho hodnotenia tak môžu jednoduchšie odhaliť slabé stránky prevádzky.

Napíšte textové hodnotenie

Nezabudnite na textové hodnotenia, ktoré budeme zobrazovať pri jednotlivých zľavách. Napíšte nám niekoľko viet o vašej skúsenosti, zaujímavostiach a detailoch. Pripojte aj užitočné informácie alebo tipy, ktoré môžu pomôcť ďalším zákazníkom.

Pošlite fotku a my vás odmeníme

Vždy sme radi, keď k hodnoteniu pripojíte aj fotografiu. Každú vašu schválenú fotku odmeníme kreditom 1€ na nákup na ZľavaDňa. Kredit pripisujeme vždy do 10-teho dňa nasledujúceho mesiaca. Počet vašich odmenených fotiek nie je limitovaný, takže kredit môžete získať aj viackrát v jednom mesiaci.

Kódex hodnotenia

Úprimnosť

Vážime si úprimné hodnotenia, preto žiadne nezmažeme – bez ohľadu na to či je pozitívne alebo negatívne. Objektívnosť hodnotení potrebujeme aj z vašej strany, aby mali všetci zákazníci ZľavaDňa skutočnú predstavu o každej zľave.

Relevantnosť

Nezabudnite, že na základe vášho hodnotenia sa budú rozhodovať ďalší zákazníci ZľavaDňa. Buďte čo najpresnejší a vyhnite sa obsahu, ktorý nesúvisí s daným podnikom alebo využitím zľavy.

Korektnosť

Používajte spisovné výrazy a vyhnite sa vulgarizmom, nadávkam a osočovaniu.