Jačmeň + chlorella + spirulina v jednom nápoji na posilnenie imunitného systému

MEDICUM SK, Slovensko MEDICUM SK, Slovensko (mapa)

Cena od 15,90 € Kúpiť od 15,90 €

od 15,90 €

Až 50 % zľava Bežná cena: 29,90 - 59,90 €

Nákupom získate minimálne 15 bodov

Dlhá platnosť

Všetko, čo do svojho organizmu dáte, sa vám neskôr vráti. Doprajte si preto zlatú trojicu zelených superpotravín: jačmeň, chlorella a spirulina v jednom balení. Vďaka ich účinkom dochádza pri pravidelnom užívaní k povzbudeniu, vitalite, dlhodobej detoxikácii, naštartovaniu metabolizmu, podpore zdravia a imunity organizmu.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

35 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Silné detoxikačné účinky, dodáva vitamíny, minerály a prírodné anitoxidanty

Silné detoxikačné účinky, dodáva vitamíny, minerály a prírodné anitoxidanty

Znižuje pocit únavy, slabosti a mentálnej ťažkopádnosti

Znižuje pocit únavy, slabosti a mentálnej ťažkopádnosti

Zvyšuje imunitu, spomaľuje starnutie organizmu

Zvyšuje imunitu, spomaľuje starnutie organizmu

250 g balenie vydrží zhruba na 37 porcií, 500 g cca 74 porcií

250 g balenie vydrží zhruba na 37 porcií, 500 g cca 74 porcií

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

od 15,90 €

Bežná cena: 29,90 - 59,90 €

Nákupom získate minimálne 15 bodov

MEDICUM SK má pre vás ešte aj túto ponuku

Viac informácií

Jačmeň + chlorella + spirulina v jednom nápoji

Ideálna kombinácia živín potrebných k podpore pri mnohých ochoreniach, detoxikácii a posilnení organizmu.

 • komplexným zdrojom vitamínov, minerálov a stopových prvkov vo vyváženom pomere a v dokonale a ľahko vstrebatelnej forme
 • podporuje pitný režim športovca
 • veľmi účinné antioxidanty chránia svalové a väzivové bunky pred poškodením voľnými kyslíkovými radikálmi, ktoré vznikajú pri každej športovej záťaži
 • obsah aminokyselín je zárukou podpory tvorby svalových tkanív
 • obsahuje enzýmy, ktoré priaznivo ovplyvňujú metabolické pochody, pôsobí proti zápalom, opuchom, podporuje a až o polovicu skracuje rekonvalescenciu po úrazoch a po operáciách
 • zásadité pH odstraňuje prekyslenie organizmu a podporuje odbúravanie kyseliny mliečnej, predlžuje aerobnú svalovú činnosť
 • chlorofyl pôsobí dezodoračne a detoxikačne, potlačuje zápach potu, odstraňuje z organizmu jedovaté látky
 • je zdrojom bohatej a čistej energie ako pre vytrvalostné, tak aj pre nevytrvalostné a silové športy
 • výrazne zvyšuje vlastnú imunitu, bráni vzniku infekčných ochorení
 • neobsahuje žiadne konzervačné látky, či iné zlúčeniny
 • neobsahuje žiadne zakázané či sledované látky z hľadiska prípadnej antidopingovej kontroly
 • je zdrojom vitality, sily, vytrvalosti, dobrej nálady a pevného zdravia

Zelený jačmeň

Je zázračný prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje cenné vitamíny, minerály, enzýmy, bielkoviny a výživné látky potrebné pre správne fungovanie ľudského organizmu.

Vďaka jeho nutričnej hodnote pomáha užívanie zeleného jačmeňa získať výživné látky potrebné pre ľudské telo. Antioxidačné vlastnosti jačmeňa pomáhajú chrániť bunky pred poškodením spôsobeným oxidáciou. Vitamíny a minerály obsiahnuté v zelenom jačmeni majú množstvo prospešných účinkov pre naše telo. Vitamíny B2, B6, B12 a C pomáhajú k správnej látkovej premene dôležitej pri tvorbe energie a k správnemu fungovaniu nervového systému. Zároveň prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamíny B6, B12 a C prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Chlorella

Kompletný zdroj živín posilňuje imunitný systém, zvyšuje úroveň prospešnej mikroflóry v tráviacom trakte, podporuje lepšie trávenie, napomáha v liečbe vredov a v liečbe koliky, napomáha znižovať cholesterol , čo napomáha k ochrane proti srdcovým chorobám, účinne detoxikuje organizmus, napomáha tak schopnosti organizmu bojovať proti rakovine všetkých ľudských orgánov, stimuluje rast a obnovu tkanív. Chlorella je bohatá na horčík, ktorý je potrebný pre mentálne zdravie, obmedzuje astmatické záchvaty. Chlorella upravuje metabolizmus cukru tak, že udržuje jeho hladinu na konštantnej úrovni.

Spirulina 

Sladkovodná riasa je veľmi bohatá na prírodné zdroje živín. Spirulina napomáha odstrániť chronickú zápchu a plynatosť, podporuje tvorbu probiotických kultúr, ako sú lactobacillus a bifidobaktérie. Čistí tráviace ústrojenstvo a obnovuje zdravú črevnú mikroflóru. Je bohatým zdrojom chlorofylu, ktorý má výrazné detoxikačné vlastnosti. Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Regeneruje pečeň a čistí krv. Pôsobí ako silný antioxidant.

Zloženie:

100 % prášok z prírodného mladého zeleného jačmeňa (Hordeum vulgare L.)  v bio kvalite bez pridaných farbív, ochucovadiel a iných prísad -40%, 100 % sladkovodná riasa Chlorella -30 %, 100% prášok Spirullina – 30 %.

Výživové hodnoty v 100 g výrobku: energetická hodnota 735kJ/171kcal, bielkoviny 24 g, sacharidy 14,3 g, tuky 2 g, vláknina 47,7 g, sodík 0,1 g, chlorofyl 695 mg, horčík 180 mg (48% odporúčanej dennej dávky).

Kontakt

MEDICUM SK

MEDICUM SK

J.C. Hronského 10
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovensko
+421 2 334 5 615, 0948 648 048

info@medicum.sk
www.medicum.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať