Príjemné štúdiá Penziónu Nesvady v areáli termálneho kúpaliska aj so vstupmi do bazénov

Penzión Nesvady, Nové Zámky - Nesvady Penzión Nesvady, Nové Zámky - Nesvady (mapa)

Cena od 116,00 € Kúpiť od 116,00 €

od 116,00 €

Až 10 % zľava Bežná cena: 116 - 352,00 €

Nákupom získate minimálne 116 bodov

Dlhá platnosť

Penzión Nesvady ponúka komfortne vybavené štúdiá, ideálne pre dlhodobé aj kratšie pobyty. Disponujú vlastnou kuchynkou so všetkým, čo budete potrebovať, vlastným balkónom aj samostatnou kúpeľňou. Penzión sa nachádza priamo v areáli termálneho kúpaliska, kde nájdete relaxačno-zážitkový bazén s masážnymi tryskami, sedací, rekreačný aj ochladzovací bazén. Vstupy môžete mať už v rámci pobytu!

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 734 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska

Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska

V ponuke pobyty so vstupmi do Thermál Nesvady - Naszvad

V ponuke pobyty so vstupmi do Thermál Nesvady - Naszvad

Kompletne vybavené štúdia s kuchynkou pre 2 osoby

Kompletne vybavené štúdia s kuchynkou pre 2 osoby

Parkovanie v cene

Parkovanie v cene

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

Nákupom získate minimálne 116 bodov

Penzión Nesvady

O penzióne

Penzión Nesvady sa nachádza na dohľad z termálneho kúpaliska Thermál Nesvady a ponúka komfortné ubytovanie v novootvorenom komplexe štúdií a apartmánov v rekreačnom areáli termálneho kúpaliska.

Ubytovanie

V novootvorenom penzióne sú 36 štúdií a 6 apartmánov, kde nájdete TV, káblovú televíziu, klimatizáciuWifi. Súčasťou každého štúdia a apartmánu je kuchynská linka s keramickou varnou doskou, mikrovlnkou chladničkou. Vlastná kúpeľňa je samozrejmosťou. 

Thermál Nesvady - Naszvad

Geotermálna voda v Nesvadoch vyviera z hĺbky 1 504 metrov. Jej výhody si môžete vyskúšať v dvoch bazénoch termálnych kúpeľov Nesvady - Naszvad.  Nájdete tu 6 bazénov, z ktorých 4 sú dostupné celoročne a 2 počas letnej sezóny.

Rekreačný, exteriérový, neplavecký bazén disponuje masážnymi tryskami, vzduchovými perličkami a podhladinovým osvetlením. Teplota vody je okolo 28-30 °C a hĺbka je 1,1 m.

Zážitkový termálny bazén s geotermálnou vodou a s recirkuláciou, so sedacím bazénom a ochladzovacím bazénom na vonkajšom obvode slúži na relaxáciu. Nájdete tu masážne vzduchové ležadlá, masážne vzduchové sedačky, masážne trysky či vzduchové perličky. Teplota vody je 36-38 °C a hĺbka 1,1 m.

Teplota vody v sedacom bazéne s geotermálnou vodou a s podhladinovým osvetlením je 39 °C a v ochladzovacom oddychovom bazéne vás čaká osviežjúcich 18 °C. 

V bazéne pre deti do 6 rokov ponúkajú Termály Nervady zábavné vodné atrakcie: vodný ježko a nová vzduchová perlička alebo pirátske pobrežie. Najväčšia nafukovacia vodná atrakcia na Slovensku je určená pre deti od 5 do 13 rokov a ponúka nekonečnú zábavu na dvoch pirátskych lodiach.

Kontakt

Penzión Nesvady

Penzión Nesvady

Fialková 2987
94651 Nesvady
Slovensko
+421 905 806 834

info@ubytovanienesvady.sk
www.ubytovanienesvady.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať