Superior izba hotela Bo33**** v centre Budapešti, strešné wellness, raňajky so sektom a dieťa do 8 rokov zdarma

Bo33 Hotel**** Family & Suites, Maďarsko - Budapešť Bo33 Hotel**** Family & Suites, Maďarsko - Budapešť (mapa)

Cena od 109,00 € Kúpiť od 109,00 €

od 109,00 €

Až 42 % zľava Bežná cena: 157 - 471,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Extra dlhá platnosť

Rozhodli ste sa navštíviť Budapešť? Skvelá voľba! Už teraz sa môžete tešiť na milých domácich, ale aj ochotný personál v Bo33 Hotel Family & Suites****. Pobyt vám maximálne spríjemnia, napríklad hneď pri raňajkách pohárom sektu. Poriadne si ho vychutnajte, niet sa kam ponáhľať – vďaka perfektnej polohe hotela je všetko na skok. A určite vyskúšajte aj strešné wellness, kam máte voľný vstup.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,9

Vynikajúce hodnotenie

16 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

4* hotel priamo v centre Budapešti, izba Superior

4* hotel priamo v centre Budapešti, izba Superior

Príjemné strešné wellness neobmedzene

Príjemné strešné wellness neobmedzene

Chutné raňajky, šampanské, Nespresso kávovar na izbe

Chutné raňajky, šampanské, Nespresso kávovar na izbe

Family friendly, dieťa do 8 rokov s raňajkami zdarma

Family friendly, dieťa do 8 rokov s raňajkami zdarma

Vyberte si z nasledujúcich možností

1 noc
109,00 €

2 noci
199,00 €

3 noci
269,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Bo33 Hotel**** Family & Suites

O hoteli

V metropole Maďarska je otvorený štvorhviezdičkový rodinný hotel Bo33 Hotel**** Family & Suites, ktorý je výhodný svojou výbornou polohou kúsok od historického a kultúrneho centra Budapešti a zároveň aj prístupný všetkými dopravnými prostriedkami. Je však výnimočný aj svojím špecifickým dizajnom a profesionálnymi službami predčiacimi akékoľvek vaše očakávania.

Ako už názov napovedá, pobyt si tu môžete vychutnať aj s dieťaťom, pretože tento hotel sa špecifikuje ako pro-rodinne orientovaný. Napriek blízkemu hlučnému centru je hotel zasadený do tichého prostredia, takže váš komfort a spánok nebude nič rušiť. K relaxu využite hotelové wellness alebo fitness centrum. Hotel disponuje vlastným parkoviskom v podzemnej garáži, všetko pre pohodlie hosťa.

Ubytovanie

Izba SUPERIOR

Každá izba má zvukotesné steny a odhlučnené okná, čo zvyšuje komfort pre vás a vašu rodinu počas pobytu v rušnom meste. Medzi štandardnú výbavu izby v tomto hoteli patrí aj kapsulový kávovar Nespresso a rýchlovarná kanvica – pripravte si pohodlne každé ráno lahodnú kávu alebo čaj. Výnimočnosť hotela spočíva aj v poskytovaní internetovej televízie s množstvom zábavných programov. Niektoré izby majú vlastný balkón a v kúpeľni je buď sprcha alebo vaňa.

 

Gastronómia

Tešiť sa môžete na výborné raňajky so sektom, ktoré máte v cene. Ak dostanete chuť aj na ďalšie nápoje či pochúťky, 24 hodín denne je pre vás otvorený lobby bar a občerstviť sa môžete aj v snack bare. 

Wellness

Relaxovať môžete vo wellness na streche hotela. Oddajte sa bublinkám vo vírivke s výhľadom, vychutnajte si saunu či parný kúpeľ. 

Tipy na voľný čas

Budapešť – mesto termálnych kúpeľov
Je to jediné mesto v Európe, v ktorom je vybudovaných tak veľa termálnych zariadení a termálnych prameňov. Od roku 1934 sa Budapešť oficiálne pýši názvom – Mesto kúpeľov. V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu sú kúpele vyhľadávané miesto na oddych a vypnutie od všetkých starostí. Typická atmosféra budapeštianskych kúpeľov si získa každého.

Termálne kúpele Széchenyi
Sú to najväčšie kúpele v meste, ktoré vznikli v obrovskom mestskom parku a ako prvé boli otvorené v mestskej štvrti Pešť. Otvorené sú denne (6.00-22.00 hod.). Po celý rok je možné zaplávať si v 3 exteriérových bazénoch – takisto aj počas zimy. Vo vnútri si je možné vybrať spomedzi viac ako 10 samostatných bazénov a takisto je možné využiť niektorú z lekárskych procedúr.Námestie hrdinov
Najnovšie zrekonštruované námestie a považuje sa za najkrajšie v celej Budapešti. Obrovské námestie, na ktorom nájdete 3 najväčšie monumenty – Galéria umenia z roku 1896, Múzeum výtvarného umenia postavené v eklektickom štýle a monument, ktorý spája všetky dokopy je Pamätník Milénia. Svoje meno nesie podľa súšia stojace uprostred námestia – pamätník neznámych vojakov – národných hrdinov.

 

Kontakt

Bo33 Hotel**** Family & Suites

Bo33 Hotel**** Family & Suites

SZÖVETSÉG UTCA 33.
1074 Budapešť
Maďarsko
+(36) 1 796 3270

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

reservation@bo33hotel.hu
www.bo33hotelbudapest.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať