Superior izba hotela Bo33**** v centre Budapešti, strešné wellness, raňajky so sektom a dieťa do 12 rokov zdarma

Bo33 Hotel**** Family & Suites, Maďarsko - Budapešť Bo33 Hotel**** Family & Suites, Maďarsko - Budapešť (mapa)

Cena od 99,00 € Kúpiť od 99,00 €

od 99,00 €

Až 38 % zľava Bežná cena: 139 - 415,00 €

Nákupom získate minimálne 99 bodov

Rozhodli ste sa navštíviť Budapešť? Skvelá voľba! Už teraz sa môžete tešiť na milých domácich, ale aj ochotný personál v Bo33 Hotel Family & Suites****. Pobyt vám maximálne spríjemnia, napríklad hneď pri raňajkách pohárom sektu. Poriadne si ho vychutnajte, niet sa kam ponáhľať – vďaka perfektnej polohe hotela je všetko na skok. A určite vyskúšajte aj strešné wellness, kam máte voľný vstup.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,9

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

4* hotel priamo v centre Budapešti, izba Superior

4* hotel priamo v centre Budapešti, izba Superior

Príjemné strešné wellness neobmedzene

Príjemné strešné wellness neobmedzene

Chutné raňajky so sektom, Nespresso kávovar na izbe

Chutné raňajky so sektom, Nespresso kávovar na izbe

Family friendly, dieťa do 12 rokov s raňajkami zdarma

Family friendly, dieťa do 12 rokov s raňajkami zdarma

Vyberte si z nasledujúcich možností

1 noc
99,00 €

2 noci
185,00 €

3 noci
255,00 €

Nákupom získate minimálne 99 bodov

Bo33 Hotel**** Family & Suites

O hoteli

V metropole Maďarska je otvorený štvorhviezdičkový rodinný hotel Bo33 Hotel**** Family & Suites, ktorý je výhodný svojou výbornou polohou kúsok od historického a kultúrneho centra Budapešti a zároveň aj prístupný všetkými dopravnými prostriedkami. Je však výnimočný aj svojím špecifickým dizajnom a profesionálnymi službami predčiacimi akékoľvek vaše očakávania.

Ako už názov napovedá, pobyt si tu môžete vychutnať aj s dieťaťom, pretože tento hotel sa špecifikuje ako pro-rodinne orientovaný. Napriek blízkemu hlučnému centru je hotel zasadený do tichého prostredia, takže váš komfort a spánok nebude nič rušiť. K relaxu využite hotelové wellness alebo fitness centrum. Hotel disponuje vlastným parkoviskom v podzemnej garáži, všetko pre pohodlie hosťa.

Ubytovanie

Izba SUPERIOR

Každá izba má zvukotesné steny a odhlučnené okná, čo zvyšuje komfort pre vás a vašu rodinu počas pobytu v rušnom meste. Medzi štandardnú výbavu izby v tomto hoteli patrí aj kapsulový kávovar Nespresso a rýchlovarná kanvica – pripravte si pohodlne každé ráno lahodnú kávu alebo čaj. Výnimočnosť hotela spočíva aj v poskytovaní internetovej televízie s množstvom zábavných programov. Niektoré izby majú vlastný balkón a v kúpeľni je buď sprcha alebo vaňa.

 

Stravovanie

Tešiť sa môžete na výborné raňajky so sektom, ktoré máte v cene. Ak dostanete chuť aj na ďalšie nápoje či pochúťky, 24 hodín denne je pre vás otvorený lobby bar a občerstviť sa môžete aj v snack bare. 

Wellness

Relaxovať môžete vo wellness na streche hotela. Oddajte sa bublinkám vo vírivke s výhľadom, vychutnajte si saunu či parný kúpeľ. 

Tipy na voľný čas

Budapešť – mesto termálnych kúpeľov
Je to jediné mesto v Európe, v ktorom je vybudovaných tak veľa termálnych zariadení a termálnych prameňov. Od roku 1934 sa Budapešť oficiálne pýši názvom – Mesto kúpeľov. V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu sú kúpele vyhľadávané miesto na oddych a vypnutie od všetkých starostí. Typická atmosféra budapeštianskych kúpeľov si získa každého.

Termálne kúpele Széchenyi
Sú to najväčšie kúpele v meste, ktoré vznikli v obrovskom mestskom parku a ako prvé boli otvorené v mestskej štvrti Pešť. Otvorené sú denne (6.00-22.00 hod.). Po celý rok je možné zaplávať si v 3 exteriérových bazénoch – takisto aj počas zimy. Vo vnútri si je možné vybrať spomedzi viac ako 10 samostatných bazénov a takisto je možné využiť niektorú z lekárskych procedúr.Námestie hrdinov
Najnovšie zrekonštruované námestie a považuje sa za najkrajšie v celej Budapešti. Obrovské námestie, na ktorom nájdete 3 najväčšie monumenty – Galéria umenia z roku 1896, Múzeum výtvarného umenia postavené v eklektickom štýle a monument, ktorý spája všetky dokopy je Pamätník Milénia. Svoje meno nesie podľa súšia stojace uprostred námestia – pamätník neznámych vojakov – národných hrdinov.

 

Kontakt

Bo33 Hotel**** Family & Suites

Bo33 Hotel**** Family & Suites

SZÖVETSÉG UTCA 33.
1074 Budapešť
Maďarsko
+(36) 1 796 3270

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

reservation@bo33hotel.hu
www.bo33hotelbudapest.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať