Ubytovanie v Prahe s ľahkým prístupom do centra a 2 deťmi do 17 rokov zdarma

A&O Prague Rhea, Česko - Praha A&O Prague Rhea, Česko - Praha (mapa)

Cena od 75,00 € Kúpiť od 75,00 €

od 75,00 €

Až 54 % zľava Bežná cena: 149 - 445,00 €

Nákupom získate minimálne 75 bodov

Extra dlhá platnosť

Praha má svoje nezameniteľné čaro v akomkoľvek ročnom období. Najlepšie sa vám však bude objavovať, keď pred potulkami naberiete sily na pohodlnom a ľahko dostupnom mieste. Taký hotel je a&o Praha Rhea len pár krokov od zastávky MHD. Raňajky sú tu v cene a rodiny poteší ubytovanie pre dve deti do 17 rokov zdarma.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 656 351 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Moderné ubytovanie za výbornú cenu

Moderné ubytovanie za výbornú cenu

Iba pár krokov od zastávok MHD

Iba pár krokov od zastávok MHD

Ubytovanie až pre 2 deti do 17 rokov zdarma

Ubytovanie až pre 2 deti do 17 rokov zdarma

Prečítajte si aj&nbsp;<a href="https://www.zlavadna.sk/blog/kam-v-prahe-co-tu-vidiet-za-4-dni" target="_blank">cestovateľský blog ZľavaDňa&nbsp;</a>o tom, ktoré&nbsp;miesta&nbsp;v Prahe jednoducho musíte vidieť

Prečítajte si aj cestovateľský blog ZľavaDňa o tom, ktoré miesta v Prahe jednoducho musíte vidieť

Vyberte si z nasledujúcich možností

1 noc
75,00 €

2 noci
135,00 €

3 noci
219,00 €

Nákupom získate minimálne 75 bodov

A&O Prague Rhea

O hoteli Praha Rhea

Od 30. marca 2018 vás víta zrekonštruovaný a&o Praha Rhea v novom vzhľade: všetko je krajšie, modernejšie a lepšie, len cena je rovnako nízka ako predtým. Bezplatné wifi v celom hoteli a 24-hodinový servis a bar sú samozrejmosťou. Na mieste prijímajú iba české koruny.

Hotel a&o Praha Rhea sa nachádza len 3 minúty chôdze od najbližšej zastávky električky. Vďaka svojej polohe v centre je skvelým východiskovým bodom pre objavovanie najkrajších miest Prahy ako pre skupiny, tak pre rodiny a páry alebo turistov. K dispozícii je dostatok parkovacích miest pre autobusy i autá. Do hotela sa ale tiež bez problémov dostanete prostriedkami verejnej dopravy. Hotel ponúka pracovné stoly v lobby, plne vybavenú kuchyňu pre hostí a kvalitnú práčku vrátane sušičky. 

Izby

V 350 jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných a viaclôžkových izbách je priestor pre každého, či už ide o turistov, školský zájazd alebo rodinu. Izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou/WC, šampón 2v1 a kozmetické obrúsky.

Stravovanie

Raňajky v hoteli a&o Praha Rhea prebiehajú formou bufetových stolov.

Tipy na výlety

Pražský hrad je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka svojich návštevníkov Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskym sálom, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí medzi najnavštevovanejšie pražské pamiatky. Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petŕína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv. Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí. Námestie pretína Pražský poludník (14 ° 25'17 " východnej dĺžky).

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Je tradičným miestom osláv, demonštrácií a masových stretnutí. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv. Václava, za ňou dominantné budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - Palác Koruna, Rokoko, Wiehlův dom.

Určite by ste mali vidieť aj ďalšie nádherné miesta Prahy:

  • Petřín
  • Orloj
  • Prašná brána
  • Vyšehrad
  • Národné divadlo
  • ZOO a množstvo ďalších krásnych miest

Kontakt

A&O Prague Rhea

V Uzlabine 3068/19
10800 Praha
Česko

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať