Dámsky strih so Split-ender zastrihávačom s regeneračnou kúrou Fiber Clinix a fúkanou

Salón  Beauty Expert, Košice - Západ a Staré Mesto Salón Beauty Expert, Košice - Západ a Staré Mesto (mapa)

Cena  39,40 € Kúpiť 39,40 €

39,40 €

Až 21 % zľava Bežná cena: 50,40 €

Nákupom získate minimálne 39 bodov

Máte starosti s vlasmi bez života ale nechcete ich strihať? Príďte na všestrannú službu a odídete nadmieru spokojná s výsledkom po prvom sedení. Konečne vám bezpečne a rýchlo zastrihnú končeky v miestach, ktoré sú poškodené, alebo rozstrapkané, zatiaľ čo zdravé vlasy zostanú nedotknuté. Výsledkom sú mäkké, hodvábne a zdravšie vlasy, ktoré vám rýchlejšie dorastú.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

230 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Trvanie: cca 60 minút

Trvanie: cca 60 minút

Prípravky sú značky Schwarzkopf Professional

Prípravky sú značky Schwarzkopf Professional

Individuálny prístup ku každému

Individuálny prístup ku každému

Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov

Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov

Vyberte si z nasledujúcich možností

39,40 €

Bežná cena: 50,40 €

Nákupom získate minimálne 39 bodov

Salón Beauty Expert OC Galéria má pre vás ešte aj tieto ponuky

Salón Beauty Expert

Čo je to Split-Ender?

Unikátny a patentovaný zastrihávač rozštiepených končekov. Zastriháva končeky, ktoré sú zhorené, suché, rozštiepené a poškodené, tam kde majú väčšiu pravdepodobnosť výskytu. Počas toho zachovávajú vlasové pramene dlhé, krásne, zdravé a nedotknuté.

V službe je zahrnutá regeneračná kúra Fiber Clinix od Schwarzkopf Professional na mieru Vašej vlasovej potreby.

 Opakované chemické  aj vonkajšie vplyvy ovplyvňujú celistvosť vlasu. Vnútorná aj vonkajšia štruktúra môže byť oslabená, čo vedie k mdlým, lámavým, oslabeným a tenkým vlasom. Zvnútra spevňuje štruktúru vlasu, pretože obsahuje trivalentný ión, ktorý buduje nové väzby prostredníctvom vytvárania trojrozmernej siete vo vnútri vlasového vlákna.

Aký je výsledok Fiber Clinix kúry? 

Regeneruje a obnovuje zvnútra aj zvonku štruktúru vlasu. Zvyšuje pružnosť, odolnosť a vlasy sa stávajú 10 x silnejšími po dobu 60 dní. Po farbiacom ošetrení znovu vytvorí vnútorné väzby pre silnejšie a sýtejšie vlasy. Rovnako uzamyká farbu pre jej 90 % stálosť. Vďaka technológií sa stav kutikuly priblíži k prirodzenej dokonalosti a vlasy sa okamžite stanú lesklejšie, pružnejšie, poddajnejšie a silnejšie.

Aké kúry ponúka Fiber Clinix?

Pre poškodené a preťažované vlasy. Vyživuje porézne vlasy a poskytuje úplné zacelenie porézneho povrchu vlasov. Zlepšuje elasticitu, poddajnosť a lesk vlasov a zanecháva vlasy mäkké a lesklé.

Pre suché a krehké vlasy. Vyrovnáva úroveň hydratácie a zlepšuje pružnosť vlasu. Celkovo zaceľuje porézne vlasy. Až 3 x väčší lesk vlasov.

Pre hrubé, kučeravé a nepoddajné vlasy. Vyhladzuje povrch vlasov a zjemňuje krepatenie, poskytuje okamžitú hladkosť a lesk. Viditeľne vyhladzuje štruktúru vlasov.

Pre farbené vlasy. Zvyšuje vitalitu farebne ošetrených vlasov, zvyšuje hladkosť, pružnosť a lesk. Úplne zaceľuje pórovité vlasy. Až o 90 % zlepšenie zachovania farieb.

Pre jemné a slabé vlasy. Posilňuje jadro vlasu a zabezpečuje odlesky, úplne odstraňuje pórovitosť vlasov.  Nezaťažuje vlasy.

Každá rada má vlastnú ucelenú produktovú starostlivosť, ktorú vám na mieru odporučí váš hairstylista. Vďaka produktovým radám sa môžeme ľahšie starať o vlasy tak, aby sme im vrátili zdravý a prirodzený vzhľad.

Kontakt

Salón  Beauty Expert

Salón Beauty Expert

Nám. Osloboditeľov - Aupark
04001 Košice
Slovensko
0904 549 098

greatlengths.sr@gmail.com
www.beautyexpert.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Salón Beauty Expert OC Galéria

Toryská 5
04011 Košice
Slovensko
+421 904 704 796

greatlengths.sr@gmail.com
www.beautyexpert.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať