Dudince: TOP wellness pobyt v penzióne u Mlynárky s neobmedzeným kúpaním, wellness a polpenziou

Penzión U Mlynárky, Dudince Penzión U Mlynárky, Dudince (mapa)

Cena od 204,00 € Kúpiť od 204,00 €

od 204,00 €

Až 9 % zľava Bežná cena: 225 - 343,00 €

Nákupom získate minimálne 204 bodov

Dlhá platnosť

Nechajte sa rozmaznávať v penzióne U Mlynárky. Nekonečné plávanie, relaxovanie v TOP wellness centre na Slovenku a nebude chýbať ani rašelinový zábal, ktorý relax posunie na vyššiu úroveň. Chutná strava, milý personál a komfortné ubytovanie sú samozrejmosťou vášho pobytu. Dovolenka v Dudinciach je ľahký spôsob ako uniknúť stresu.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,2

Veľmi dobré hodnotenie

258 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Jedno z TOP wellness & spa centier na Slovensku - vstup denne

Jedno z TOP wellness & spa centier na Slovensku - vstup denne

Neobmedzený vstup do vnútorného bazéna

Neobmedzený vstup do vnútorného bazéna

Na výber pobyt s rašelinovým zábalom

Na výber pobyt s rašelinovým zábalom

Rodinná atmosféra s osobitým prístupom

Rodinná atmosféra s osobitým prístupom

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
20.10.23 - 22.12.
204,00 €

3 noci
20.10.23 - 22.12.
264,00 €

2 noci
219,00 €

3 noci
279,00 €

2 noci
20.10.23 - 22.12.
214,00 €

3 noci
20.10.23 - 22.12.
324,00 €

2 noci
229,00 €

3 noci
339,00 €

Nákupom získate minimálne 204 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión U Mlynárky

Penzión U Mlynárky

Jedinečné prostredie pre rodinky, romantické páriky, wellness fanúšikov či biznis klientelu unikajúcu každodennému stresu v Dudinciach. Hostia sú unesení mimoriadnym pocitom tepla a komfortu v exkluzívne zariadených apartmánoch a izbách. Na vaše starosti vám pomôže zabudnúť jedno z top slovenských Wellness & Spa centier a jeho špecialisti pomocou masáží,  kozmetických a regeneračných wellness procedúr. Penzión je tiež ideálnym miestom pre firemné stretnutia, semináre, školenia, firemné večierky alebo svadby vo vynikajúcej lokalite Dudiniec.

Ubytovanie

Penzión U Mlynárky v Dudinciach ponúka ubytovanie ďaleko prevyšujúce predstavy o ubytovaní v penzióne. Komfortne zariadené izby a honosné apartmány sú umiestnené v luxusnom prostredí penzióna s dominantnou zimnou záhradou. „Nad očakávania“ a „prekvapujúce“ sú prívlastky ktoré boli vyslovené našimi hosťami k opísaniu tohto nadštandardného ubytovania v penzióne v Dudinciach.

Po vstupe do priestranného ubytovania, je hosť privítaný modernou a útulnou atmosférou vytvorenou, renomovaným architektom hotelov a reštaurácií. Obklopený trendovým dizajnom a kvalitným materiálom, apartmány a deluxe izby ponúkajú luxusné ubytovanie hodiace sa moderným mužom a ženám ktorí si cenia osobný komfort, tichosť a eleganciu.

Wellness & SPA

Tu objavíte drahocenný čas, luxusný priestor a staroveké liečiteľské umenie, ktoré Vás bude podporovať na ceste k zdravému životnému štýlu a vnútornému pokoju. Wellness v sebe spája tradíciu a moderné technológie, stará sa o telo, myseľ a dušu.

Relaxujte v piatich dekorovaných saunách, prejdite sa Kneippovým kúpeľom, amazonským dažďom alebo si doprajte osviežujúci kúpeľ v bazéne s vodnými masážnymi atrakciami. Svoj wellness deň skompletizujte oddychom  v priestrannej vírivke a tepidáriu s vyhľadom do okolitej prírody.

Ste pozvaní dopriať si čisté potešenie z wellnessu a spa v príjemnom prostredí Dudiniec v luxusnom penzióne u Mlynárky.

Bazén: vnútorný bazén s barom rozmerov 12m x 6m, v letných mesiacoch prepojený s terasou.
Saunový svet: disponuje 12 atrakciami - tepidárium, whirpool, fínska sauna, infra sauna, Kneippov kúpeľ, 2x amazonský dážď, aroma sauna, rímske kúpele, bylinková sauna, laconium, vodná cesta, ľadopád.
Ballneo centrum: sa nachádza v prízemí penziónu a poskytuje sa v ňom široká ponuka masáží, dámska a pánska telová a tvárová kozmetika Sothys.

Stravovanie

Raňajky sa podávajú formou bufetového stola, večere sú servírované, trojchodové výberom z viacerých menu. Obedy sa podávajú formou A´la carte a formou obedového menu v reštaurácii a v kaviarni penziónu.

Bar a zimná záhrada
Po relaxujúcom dni si u nás vychutnajte skvelú ponuku káv a miešaných drinkov, espresso alebo osviežujúce mojito pripravené skúsenými barmanmi v našom štýlovom caffé bare a zimnej záhrade. Do pozornosti by sme Vám radi dali aj ponuku kvalitných vín sústreďujúcu sa na vína vypestované v okolitých regiónoch.

Voľný čas a okolie

  • Bezprostredne pri penzióne sa nachádza vináreň s ochutnávkami vína
  • Iba 300 metrov vzdialené je Kúpalisko Dudinka
  • Pešia zóna Dudiniec je vhodná na korčuľovanie, prechádzky, jogging
  • Okolité prostredie je vhodné na turistiku, oddych a relax v prírode
  • Medzi najobľúbenejšie výlety patrí Banská Štiavnica, jednak pre krásu jej historických budov, botanickú záhradu, štiavnické bane a v neposlednom rade jazerá
  • V blízkosti Banskej Štiavnice sa nachádza obec Sv. Antol, ktorej klenotom je kaštieľ s obrovskou poľovníckou zbierkou
  • Len 15 km od Dudiniec je obec Brhlovce známa skalnými obydliami
  • Rázovitá vinohradnícka obec Sebechleby sa nachádza na úpätí Štiavnických vrchov

V zimných mesiacoch možnosti lyžovania:

  • Salamandra Resort, Banská Štiavnica vzdialenosť: 41 km, menej ako hodina

Kontakt

Penzión U Mlynárky

Penzión U Mlynárky

Karola Braxatorisa 2
962 71 Dudince
Slovensko
02/3211 7675

Check in: 14.00 hod
Check out: 10.00 hod.

penzion@umlynarky.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Dudince približne 300 m Tesárske Dúpence približne 7 km Tesárska roklina približne 7 km Kúpalisko Santovka Wellness približne 8 km Skalné obydlia Brhlovce približne 11 km

Levický Hrad približne 21 km Vodný mlyn Bohunice približne 22 km Krupinské bralce približne 25 km Rozhľadňa Vartovka približne 25 km Turecké studne v Krupine približne 26 km Hrad Sitno približne 26 km Pustý kostol Veľká Čalomija približne 26 km Počúvadlianske jazero približne 27 km Kaštieľ a múzeum Svätý Anton približne 29 km Richňava približne 29 km Kláštor v Hronskom Beňadiku približne 31 km Banské múzeum v prírode približne 32 km Arborétum Kysihýbel približne 32 km Nový zámok v Banskej Štiavnici približne 32 km Štôlňa Glanzenberg približne 32 km Banskoštiavnický Betlehem približne 32 km Banská Štiavnica približne 32 km Epicentrum Lásky približne 32 km Banská akadémia približne 32 km Starý zámok v Banskej Štiavnici približne 32 km Námestie sv. Trojice približne 32 km Banskoštiavnická kalvária približne 33 km Hodrušské Jazero približne 33 km Biokúpalisko Krtko približne 35 km Zrúcanina Hradu - Modrý Kameň približne 35 km Háj Gavurky približne 38 km Vyhne - Vodný raj približne 38 km Dubový háj Gavurky približne 38 km Kamenné more - Vyhne približne 39 km Mariánska Čeľaď približne 39 km Zveropark Revištské Podzámčie približne 40 km Kúpele Sklené Teplice približne 40 km Hrad Revište približne 41 km Vrch Kečka približne 41 km Arborétum Mlyňany približne 41 km Mauzóleum rodiny Migazzi približne 42 km Termálne kúpalisko Štúrovo približne 42 km Termálne kúpalisko Podhájska približne 43 km Mašekov mlyn približne 43 km Zámok Topoľčianky približne 44 km Aquathermal Strehová približne 46 km Čertova skala približne 46 km Kaštieľ Imra Madácha približne 47 km Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom približne 47 km Pustý Hrad približne 47 km Kaštieľ Pustý Chotár približne 48 km Zvolenský zámok približne 49 km Tatárske pivnice približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať