Tieňované obočie alebo krásne pery - permanentný make-up, nanoblading obočia, tetovanie obočia metódou mircoblading či so špeciálnou NANO ihlou

Eleonor Esthetic, Bratislava - Staré Mesto Eleonor Esthetic, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Cena od 89,90 € Kúpiť od 89,90 €

od 89,90 €

Až 50 % zľava Bežná cena: 180 - 240,00 €

Nákupom získate minimálne 89 bodov

Nie sme každá vizážistka od narodenia. Aj napriek tomu, že sa máte radi, nehodláte stráviť pol života v kúpelni a večne dorovnávať a dofarbovávať to neposlušné obočie. Metódy, vďaka ktorým budete mať obočie hustejšie, pravidelnejšie a čo je najdôležitejšie, prirodzene vyzerajúce. A vydrží vám aj niekoľko rokov.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

33 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

V cene je zahrnuté aj anestetikum a konzultácia

V cene je zahrnuté aj anestetikum a konzultácia

Veľmi prirodzený a jemný výsledný efekt

Veľmi prirodzený a jemný výsledný efekt

Trvácnosť obočia je niekoľko rokov

Trvácnosť obočia je niekoľko rokov

Možnosť doladenia formy a farby

Možnosť doladenia formy a farby

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

od 89,90 €

Bežná cena: 180 - 240,00 €

Nákupom získate minimálne 89 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Eleonor Esthetic má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 9 )

Eleonor Esthetic

Snívate po pekne upravenom obočí?

Ideálnym riešením je microblading (vláskovanie) – metóda ručného tetovania obočia, ktorá spočíva v aplikácii pigmentu pod povrch pokožky pomocou špeciálnych čepieľok. Oproti klasickému tetovaniu strojčekom je obočie vytetované microbladingom jemné a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene. S metódou Microblading budete mať už hneď po zobudení krásne upravené obočie.

Ako prebieha microblading?

  • Po konzultácii s klientkou nakreslia obočie, zvolia požadovaný tvar a vyberú vhodný farebný odtieň pigmentu
  • Aplikácia lokálneho anestetika pomocou krému Emla, nasleduje samotné tetovanie pomocou špeciálnych čepieľok
  • Približne po mesiaci k nám klientka prichádza na korekciu/korekcia nie je zahrnutá v cene kupónu
  • Pigment sa v pokožke udrží približne 1 až 3 roky.

V cene je zahrnuté:

Vstupná odborná konzultácia, úprava obočia, dezinfekcia tetovaného miesta, predkreslenie obočia, krémové lokálne anestetikum EMLA, tetovanie obočia metódou microblading, krém pre domáce ošetrenie, odborné poučenie o domácom ošetrovaní a priebehu hojenia v písomnej forme.

Microblading alebo permanentný makeup?

Permanentný make-up je procedúra, ktorá spočíva vo vpravovaní prírodných pigmentov do pokožky s garanciou absolútnej hygieny. Ihly, ktoré sa používajú pri práci sú sterilné a určené vždy len na jedno použitie. Tetovanie sa prevádza mikropigmentovaním vrchnej vrstvy pokožky, v čom spočíva aj zásadný rozdiel medzi klasickým tetovaním a permanentným make-upom. Permanentné farby neobsahujú ťažké kovy, sú absolútne zdravotne nezávadné a postupne blednú až do úplného zmiznutia.

MICROBLADING  je novšia technika tetovania obočia, obľúbená po celom svete. Ide o špeciálne pero s mikroihličkami. Mikroihličky ručne, nie strojovo, vkladajú minerálny pigment do vyšších vrstiev pokožky a to len do hĺbky max. 1 mm. Rozdiel v prístrojovom a ručnom tetovaní je v tom, že ručnou technikou sa robí vláskovaná realistická technika kresby chĺpkov v povrchu pokožky. Chĺpky sú tak úplne jemné, tenké a prirodzené. Obočie pôsobí absolútne realisticky, čím sa doladí jeho tvar a obočie sa zahustí.

Permanentný makeup vydrží niekoľko rokov, keďže tetovací prístroj ide viac do hĺbky, pri microbladingu je trvanie približne rok. 

Novinka - Púdrové obočie

Permanentný makeup obočia novou vyhľadávanou metódou so špeciálnou NANO ihlou - tieňované obočie. Nie sme každá vizážistka od narodenia. Aj napriek tomu, že sa máte radi, nehodláte stráviť pol života v kúpelni a večne dorovnávať a dofarbovávať to neposlušné obočie. Metódu, vďaka ktorej budete mať obočie hustejšie, pravidelnejšie a čo je najdôležitejšie, prirodzene vyzerajúce vďaka púdrovému tieňovanému efektu. A vydrží vám aj niekoľko rokov.

NANO Blading

Nanoblading obočia je novinka v oblasti permanentného Make-upu. Jedná sa o novú NANO technológiu, so špeciálnou NANO ihlou vyvinutou pre tvorbu naozaj jemných a prirodzených vláskov obočia. Výsledok pôsobí veľmi prirodzene a jemne.

O salóne

Eleonor Esthetic nájdete priamo pod Bratislavským hradom na Zámockej ulici. Maximálna profesionalita, individuálny prístup a príjemné prostredie. Určite oceníte aj kvalitu materiálov bioEvolution, O.P.I., Smart Lashes a ProNails. Ponúkajú služby v oblasti manikúry, nechtového dizajnu, permanentného predlžovania rias, permanentného make-upu, mezoterapie a microbladingu. Nájdete tu kvalitné produkty, kvalifikované poradenstvo, pedantnosť, profesionalitu a ústretové jednanie v každom smere.

Kontakt

Eleonor Esthetic

Eleonor Esthetic

Zámocká 32
81101 Bratislava - Staré Mesto
Slovensko
+421 903 626 397

eleonoresthetic@gmail.com
www.facebook.com/pg/Eleonor-Es...
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať