Brazílska alebo cukrová depilácia pre ženy aj mužov v salóne ELEONOR ESTHETIC

Eleonor Esthetic, Bratislava – Staré Mesto Eleonor Esthetic, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

Cena  5,99 € Kúpiť 5,99 €

5,99 €

Až 40 % zľava Bežná cena: 10,00 €

Nákupom získate minimálne 5 bodov

Každodenný rituál so žiletkou je skutočne otravnou rutinou. Ale predstavte si, že by ste sa nemuseli už nikdy holiť. Doprajte si jemnú, bezpečnú a efektívnu metódu odstraňovania chĺpkov. Cukrová alebo brazílska depilácia pre ženy aj mužov na zvolené partie. Dobrou správou je, že hladučká pokožka vám vydrží aspoň dva-tri týždne, niektorým aj viac. Všetko závisí od typu, hrúbky a farby chlpov.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,0

Vynikajúce hodnotenie

29 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Jemná, bezpečná a efektívna metóda odstraňovania chĺpkov

Jemná, bezpečná a efektívna metóda odstraňovania chĺpkov

Nepodráždená, krásna a zamatovo jemná pokožka

Nepodráždená, krásna a zamatovo jemná pokožka

Vhodné pre dámy aj pánov

Vhodné pre dámy aj pánov

Cukrová pasta je prírodná, bez chemikálií

Cukrová pasta je prírodná, bez chemikálií

Vyberte si z nasledujúcich možností

5,99 €

Bežná cena: 10,00 €

Nákupom získate minimálne 5 bodov

Eleonor Esthetic má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 8 )

Eleonor Esthetic

Cukrová depilácia pre ženy, aj mužov

Cukrová depilácia je jemná, bezpečná, menej bolestivá a efektívna v odstraňovaní chĺpkov u žien, mužov a dokonca aj detí.  Celkom prevratná je technika, akou sa depilácia vykonáva. Cukrovou pastou sa chĺpky vytrhávajú v smere ich rastu a to v štádiu, keď majú dĺžku približne 5 mm.
Cukrová pasta sa zohrieva len na telovú teplotu a preto neprichádza k žiadnemu riziku popálenia kože ako k tomu môže dôjsť pri používaní horúceho vosku, neprichádza k  podráždeniu a zarastaniu chĺpkov a zároveň odstraňuje odumreté kožné bunky.
Výsledkom je nepodráždená, krásna a zamatovo jemná pokožka.

Brazílska depilácia pre ženy, aj mužov

 Brazílska depilácia je výborný spôsob ako sa zbaviť ochlpenia intímnych partií. Pri depilácii sa používa cukrová pasta, ktorá sa nanáša na pokožku v protismere rastu chĺpkov a následne sa strhne v smere ich rastu. Spôsob je opačný ako v prípade odstaňovania chĺpkov horúcim voskom a cukrová hmota je oveľa šetrnejšia k pokožke.
Pri brazílskej depilácii sa celkom zbavíte ochlpenia nielen na venušinom pahorku a v okolí bikín, ale aj o kúsok nižšie, v tých najintímnejších častiach vášho prirodzenia. Odstraňujú sa všetky chĺpky, avšak ak si to klientka želá, môže sa nechať tenký pásik.
Dobrou správou je, že hladučká pokožka vám vydrží aspoň dva-tri týždne, niektorým ženám vyše mesiaca. Všetko závisí od typu, hrúbky a farby chĺpkov ako aj od typu pokožky.

Depilácia  vybranej časti tela

V nasledujúcej tabuľke si môžete zvoliť kombináciu počtu kupónov pre jednotlivé ošetrenia.

 

Eleonor Esthetic

Salón ELEONOR ESTHETIC, nachádzajúci sa priamo pod Bratislavským hradom na Zámockej ulici, ponúka maximálnu profesionalitu, individuálny prístup a príjemné prostredie. Určite oceníte aj kvalitu materiálov bioEvolution, O.P.I., Smart Lashes a ProNails. Salón ponúka služby v oblasti manikúry, nechtového dizajnu, permanentného predlžovania rias, permanentného make-upu, mezoterapie, microbladingu a pedikúry. 

Zákazníkom okrem kvalitných produktov vedia poskytnúť aj kvalifikované poradenstvo, pedantnosť, profesionalitu a ústretové jednanie v každom smere.

Kontakt

Eleonor Esthetic

Eleonor Esthetic

Zámocká 32
81101 Bratislava - Staré Mesto
Slovensko
+421 903 626 397

eleonoresthetic@gmail.com
www.facebook.com/pg/Eleonor-Es...
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať