Hotel Wilga*** v Krakove s raňajkami, profi bowlingom a deťmi do 7 rokov zdarma

Hotel Wilga***, Poľsko - Krakov Hotel Wilga***, Poľsko - Krakov (mapa)

Cena od 74,00 € Kúpiť od 74,00 €

od 74,00 €

Bežná cena: 74 - 290,00 €

Nákupom získate minimálne 74 bodov

Dlhá platnosť

Vykročte zo zabehnutých koľají a strávte voľno inak. Napríklad spoznávaním pôvabného Krakova, ktorého slávne námestie je zapísané aj do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie s dobrým prístupom do centra nájdete v hoteli Wilga***, kde máte v cene aj raňajky a dieťa do 7 rokov zdarma. A čo sa bowlingu týka, je tento hotel v meste jediný svojho druhu.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 641 106 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Dobrá dostupnosť do centra s MHD

Dobrá dostupnosť do centra s MHD

V blízkosti najatraktívnejších historických miest

V blízkosti najatraktívnejších historických miest

Jediný hotel v meste s profi bowlingom

Jediný hotel v meste s profi bowlingom

Dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko zdarma

Dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko zdarma

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

1 noc
74,00 €

2 noci
144,00 €

3 noci
215,00 €

1 noc
84,00 €

2 noci
162,00 €

3 noci
243,00 €

1 noc
84,00 €

2 noci
168,00 €

3 noci
250,00 €

1 noc
98,00 €

2 noci
196,00 €

3 noci
290,00 €

Nákupom získate minimálne 74 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Wilga***

O hoteli

Hotel Wilga*** je moderný 3-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti najatraktívnejších historických miest v poľskom Krakove. Jeho výhodná poloha umožňuje hosťom ľahkú dostupnosť do starého židovského mesta Kazimierz, ku hradu Wawel alebo do centra Krakova - do Starého mesta. Je to vhodné miesto pre voľný čas aj prácu za atraktívne ceny. Hotel má k dispozícii aj 3 plne vybavené konferenčné miestnosti a reštauráciu. Milý a pohostinný personál hotela vo vás určite zanechá pozitívny dojem.

Ako jediný hotel v Krakove má Wilga profesionálny bowling. Príďte sa aj s priateľmi zabaviť pri hre a dobrom pivku či inom nápoji. Zorganizujte bowlingový turnaj, zahrajte si biliard, stolný futbal alebo sledujte športové zápasy na veľkej obrazovke.

Izby

Na jednej strane pohodlné, tiché a vytvárajúce ideálne podmienky na odpočinok, na druhej strane moderné a primerane vybavené - také sú izby hotela Wilga. Kapacita je 90 lôžok.

Hostia majú k dispozícii: 3 jednolôžkové izby, 13 dvojlôžkových izieb, 9 dvojlôžkových izieb s vyšším štandardom (kúpeľňa s vaňou), 3 rodinné izby, štúdiá, 7 trojlôžkových izieb, 1 suitu. V ponuke nájdete aj byt s celkovou rozlohou 56 m2, rozdelený na obývaciu izbu, spálňu a priestrannú kúpeľňu s pohodlnou vaňou.  

Izby sú vybavené klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, sušičom na vlasy, rádiom, wifi alebo vysokorýchlostným prístupom k internetu. 

Standard

Superior

Reštaurácia

Príjemné chvíle môžete stráviť aj v reštaurácii hotela. Štýlová klimatizovaná miestnosť je ideálna na stretnutia s priateľmi alebo rodinou. V reštaurácii sa podávajú jedlá poľskej a medzinárodnej kuchyne. Na vyžiadanie pripraví šéfkuchár aj jedlá z individuálne vybraných surovín v súlade s preferenciami a potrebami hostí.

Príďte ochutnať napr.:

  • Krém z bielej špargle s parmskou šunkou 
  • Kačicu v omáčke z čiernych ríbezlí 
  • Sorbet s jablkom a horkou čokoládou Zubrowka 

Atrakcie v Krakove

Krakov je jedným z najdôležitejších poľských turistických centier s cennými pamiatkami z rôznych epoch. V Krakove sa nachádza vyše 6-tisíc historických objektov.

Kráľovský hrad Wawel je symbolom samotného Poľska a od roku 1320 na tomto mieste začali korunovať poľských kráľov. Miestni vám určite radi porozprávajú príbeh o drakovi, ktorý sa udomácnil za jeho hradbami. Plyšových zelených dráčikov tu predávajú na každom kroku.

Staré Mesto je od roku 1978 zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO ako „korunovačné miesto poľských kráľov a svedectvo významnej stredovekej mestskej architektúry“.

Jedno z najkrajších európskych námestí je Rynek Główny. Je najväčším stredovekým trhoviskom v Poľsku a celej strednej Európe. Doposiaľ ostalo najdôležitejším uzlom Starého mesta.Mariánsky kostol je po Wawelskej katedrále druhý najvýznamnejší kostol Krakova. Ide o dvojvežový gotický šperk z roku 1223. Červenou tehlovou fasádou pripomína skôr kostoly zo Škandinávie. Skutočným pokladom je však jeho neskorogotický oltár pripomínajúci vrcholné práce z dielne Majstra Pavla z Levoče.

Jagelovská univerzita bola založená v roku 1364 Kazimírom III. Veľkým podľa vzoru talianskych univerzít v Boloni a Padove. Je druhou najstaršou univerzitou v strednej Európe (po Karlovej univerzite v Prahe).

Kazimierz – kedysi samostatné mesto, dnes súčasť Krakova známa svojou židovskou štvrťou.

Osvienčim

Koncentračný tábor Auschwitz-Birkenau bol najväčším nemeckým vyhladzovacím táborom v dobe nacizmu. Bol zriadený roku 1941 asi 3 km od zajateckého tábora Auschwitz I, v dedine Brezinka - neďaleko poľského mestečka Osvienčim, asi 60 km západne od Krakova. Do koncentračného tábora Auschwitz-Birkenau bolo deportovaných približne 1,3 milióna ľudí. „Auschwitz“ sa stal symbolom holokaustu, genocídy európskych Židov a ďalších obetí. V roku 1979 bol koncentračný tábor zapísaný do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Kontakt

Hotel Wilga***

Hotel Wilga***

ul. Przedwiośnie 16
30502 Kraków
Poľsko
(+48) 12 29 444 29, (+48) 5000 47 526

hotel@wilga.krakow.pl
www.hotelwilgakrakow.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať