Hotel Bauer*** s polpenziou, neobmedzeným wellness a vstupom do detskej herne s možnosťou stráženia

HOTEL BAUER, okres Frýdek-Místek, Česko - Beskydy - Bílá HOTEL BAUER, okres Frýdek-Místek, Česko - Beskydy - Bílá (mapa)

Cena od 119,00 € Kúpiť od 119,00 €

od 119,00 €

Bežná cena: 144 - 811,00 €

Nákupom získate minimálne 119 bodov

Bílá, Bílá, Bílá, komu by sa neľúbila! Nám sa to v Bílej páči a vo výborne hodnotenom hoteli Bauer*** ešte viac. Leží v malebnom údolí horskej riečky v nadmorskej výške 521 m. Bazén, vírivka a saunový svet vám poskytnú neobmedzený relax, detská herňa zase poteší vaše ratolesti.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,3

Vynikajúce hodnotenie

7 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Obľúbený, skvelo hodnotený hotel len 10 km od našich hraníc Obľúbený, skvelo hodnotený hotel len 10 km od našich hraníc

Luxusné wellness s bazénom, vírivkou a saunovým svetom Luxusné wellness s bazénom, vírivkou a saunovým svetom

Veľká detská herňa, možnosť stráženia detí Veľká detská herňa, možnosť stráženia detí

Neďaleko Bílý Kříž, Pustevny, Lysá hora, Smrk a iné Neďaleko Bílý Kříž, Pustevny, Lysá hora, Smrk a iné

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

1 noc
119,00 €

2 noci
186,00 €

3 noci
254,00 €

4 noci
322,00 €

5 nocí
389,00 €

1 noc
137,00 €

2 noci
223,00 €

3 noci
308,00 €

4 noci
394,00 €

5 nocí
479,00 €

Nákupom získate minimálne 119 bodov

HOTEL BAUER

Bílá, Bílá, Bílá, komu by sa neľúbila! Nám sa to v Bílej páči a vo výborne hodnotenom hoteli Bauer*** ešte viac. Leží v malebnom údolí horskej riečky v nadmorskej výške 521 m. Bazén, vírivka a saunový svet vám poskytnú neobmedzený relax, detská herňa zase poteší vaše ratolesti.

O lokalite

Úžasná dovolenka  v "Moravskom Špindli", len 10 km od slovenských hraníc, so širokou paletou aktivít na voľný čas, navyše s neobmedzeným vstupom do wellness centra a výbornou polpenziou v rodinnom hoteli Bauer*** s moderným vybavením a službami, ktoré ocenia nielen rodiny s deťmi!

Rodinný hotel Bauer***

Hotel Bauer*** leží v malebnom údolí horskej riečky Bílá, v nadmorskej výške 521 m, v centre špičkovo vybaveného horského strediska, kde si od jari môžete užívať všetky ponúkané aktivity a obohatiť tak svoj deň o skvelé zážitky.

2 typy ubytovania

Ubytovanie priamo v hoteli

V hoteli vás čakajú moderne vybavené izby športového charakteru, v ktorých príjemný komfort dopĺňa vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, TV a pripojením k wifi.

 

Ubytovanie v dependance (20 m od hotela)

Ďalšou možnosťou je ubytovanie v dependance Horec a Javořina, typu štúdio, kde sú izby vybavené spoločnou predsieňou s dvoma vstupmi do samostatných trojlôžkových izieb, ktoré majú spoločnú kúpeľňu s toaletou. Tu je vybavenie izieb jednoduché, taktiež športového charakteru a s možnosťou zapožičania TV. 

Skvelé jedlo v reštaurácii, Horskej jizbe i pizzerii

Hotelová reštaurácia je otvorená v kompletne novom dizajne a ponúka posedenie v príjemnej atmosfére. Ponuka jedál a nápojov je totožná ako v štýlovej Horskej jizbe vybavenej tradičným dreveným nábytkom a vyzdobenej historickými fotkami a artefaktmi odkazujúcimi na bohatú minulosť obce Bílá a regiónu Beskýd. 

Horská jizba je otvorená denne a podáva sa tu ako denné menu, tak bohatý výber z jedálneho lístka - pozrite sa TU.

Bufet/Pizzeria je v prevádzke po väčšiu časť roka, so širokou ponukou jednoduchých jedál na rýchle občerstvenie. Základom je domáca pizza, ktorá je medzi návštevníkmi obľúbená vďaka svojej vynikajúcej kvalite.

V lete je v prevádzke priestranná terasa, ktorá pojme cca 100 hostí. Ako lahôdku v letnej sezóne ponúka hotel čerstvé pstruhy, ktoré si môžete sami vyloviť v jazierku, za bufetom. Pstruhy vám po vylovení ihneď pripravia na jedenie.

Moderné wellness centrum v hoteli

Bonusom vašej dovolenky v tejto atraktívnej oblasti je aj možnosť regenerácie a odpočinku vo vodnom a saunovom svete, kam môžete zavítať kedykoľvek v otváracej dobe.K dispozícii je nový bazén s teplotou vody 29 °C a množstvom atrakcií, ako napríklad protiprúd, masážne trysky či vodný hríb.Nechýba ani oddychová zóna, terasa, bublinková terapia v podobe vírivky pre 6 – 8 osôb a teplotou vody až 38 °C.

Saunový svet je jasnou odpoveďou na otázku, ako stráviť zvyšok dňa po celodenných aktivitách v okolí.
 

Čo ďalšieho vo wellness nájdete:

 • Rímske kúpele
 • Fínsku saunu
 • Bylinkovú saunu
 • Odpočiváreň
 • Vonkajšiu ochladzovňu na terase

Detský kútik

Detská super herňa je určená pre deti do 12 rokov. Deti tu nájdu obľúbené guličkové more so šmýkačkou, mini horolezeckú stenu, tajomnú jaskyňu s ľadovými kvapľami, vláčikodráhu, tvorivú dielňu a veľa ďalšej zábavy. Vstup pre hotelových hostí je zdarma.

Detský park

Vedľa hotela sa nachádza detský letný park, ktorý poskytuje množstvo atrakcií a programov pre vaše ratolesti, ktoré tu nájdu zábavu na celý deň. 

 • letný tubing
 • nová vzduchová trampolína
 • 2x vodný svet
 • šliapacie autá BERGTOYS
 • rodinné šliapacie auto BERGTOYS
 • obrie pieskovisko
 • detská lezecká stena
 • aquazorbing
 • 2. bazén s lodičkami
 • pláž uprostred hôr
 • indiánska dedina
 • minigolf
 • odpočinkovej zóny pre rodičov
 • hojdacie siete
 • horské bicykle, elektrobicykle, zjazdové bicykle, detské bicykle, terénne kolobežky
 • nafukovací skákací hrad so šmykľavkou

Aktivity

Za zvieratkami do Obůrky

Na výlet za zvieratkami sa vydajte do neďalekej Obůrky (cca polhodinová prechádzka od hotela). Nájdete tu trojicu diviačích kamarátov, danielov, jelene, muflóny alebo jelene sika. V areáli sú umiestnené aj odpočinkové stoly, kde si počas teplejších mesiacov môžete usporiadať napríklad piknik. Prítulné muflóny, majestátne jelene, ale napríklad aj plaché daniele sa tešia na vašu návštevu.

Bicykle a kolobežky

Tam, kde končia tri beskydské údolia, začína sa najzapadnutejšia, avšak najkúzelnejšia časť Beskýd. Cyklopotulky údoliami horských potôčikov a bystrín pod hraničným hrebeňom nadchnú všetkých milovníkov pokojnej a malebnej prírody. Vybrané miesta všetkých piatich cyklistických trás sú výborne dostupné autom aj cyklobusmi.

Hotel Bauer ponúka všetkým cyklistom cyklomapy týchto trás úplne zdarma, rovnako tak uzamykateľnú úschovňu bicyklov.

Priamo oproti hotelu je nástupná stanica Zbojníckej lanovky, ktorá vás vyvezie aj s kolobežkou na štartovú dráhu hneď dvoch kolobežkárskych trás, a to: 1. Zbojnícka - kolobežková trasa (4,5 km) a 2. K osade Kavalčanky (10 km). Na oboch trasách si vyskúšate až tri druhy povrchov, a to lesnú cestu, čiastočne spevnený povrch a asfalt. Požičovňa kolobežiek sa nachádza vedľa hotela.

Lanový park

Detský lanový park je situovaný za hotelom v priľahlom lesíku a ponúka 8 prekážok vo výške 1-5 metrov s parádnym zjazdom. Všetky prekážky sú obohnané bezpečnostnou sieťou tak, aby zachytila prípadný pád dieťaťa. Nie sú teda potrebné žiadne obmedzujúce postroje a lanová dráha je 100 % bezpečná. K lanovému parku patrí aj systém vodných kanálikov s vodnými kolesami, prepadmi a stavidlami, a tiež náučný kútik líšky Bystrušky.

Pešia turistika

 • Lysá hora - najvyšší vrchol Moravskoslezských Beskýd s výškou 1 323 m
 • Pustevny - horské sedlo vo výške 1 018 m n. m., významná križovatka turistických ciest
 • Radhošť (1 129 m n. m.) - na vrchole stojí mohutná kaplnka z roku 1898 so súsoším Cyrila a Metoda. Na hrebeni cca 2 km východne od vrcholu sa nachádza slávna socha Radegasta, pohanského boha slovanských Ratarov
 • Smrek - druhá najvyššia hora Beskýd (1 276 m n. m.)
 • Biely Kríž - osada v horskom uzle Zadných Beskýd na rozhraní Moravy a Slovenska
 • Grůň - hrebeň Grůňu sa nachádza cca 5,5 km od Bielej. Na Grůne nájdete drevený kostol Panny Márie z roku 1887, za pekného počasia odtiaľ býva krásny výhľad na Fatru a Roháče
 • Bumbálka - známe cestné horské sedlo vo výške 860 m n. m.

Cykloturistika

Beskydy sú ideálnym prostredím pre cyklistov všetkých "vyznaní", od nenáročnej cykloturistiky (i na elektrobicykloch) po MTB. Na Bílej je všetko uľahčené vďaka lanovej dráhe, ktorá vás aj s bicyklom vyvezie na hrebeň, odkiaľ sa ponúka nepreberné množstvo značených aj neznačených ciest, po ktorých sa môžete vydať. Vynikajúca na tieto účely je nový rad máp nakladateľstva SHOCART v mierke 1:40 000, Moravskoslezské Beskydy, v ktorej sú nielen vyznačené cyklistické trasy, ale sú tu precízne zakreslené aj ostatné lesné cesty, takže je možné kombinovať jazdu po "oficiálnych" značených trasách s dobrodružstvom a naplánovať si výlet, kde budete úplne sami.

Ďalšie tipy na výlety a voľný čas nájdete TU

Kontakt

HOTEL BAUER

HOTEL BAUER

Bílá 148
73915 Staré Hamry
Česko
+420 602 730 012

info@hotelbauer.cz
hotelbauer.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Sudopark približne 9 km Korňanský ropný prameň približne 9 km Kamenné gule približne 20 km Rozhľadňa Marťákov kopec približne 21 km Rozhľadňa na Svederníckom vrchu približne 24 km

Mohlo by Vás zaujímať