Apartmány penziónu Emília pre 2 – 4 osoby pri lese v Ružomberku blízko ski centra Malinô Brdo

Penzión Emília, Ružomberok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Apartmány penziónu Emília pre 2 – 4 osoby pri lese v Ružomberku blízko ski centra Malinô Brdo

Penzión Emília, Ružomberok Penzión Emília, Ružomberok (mapa)

Ukončené od 89,00 €

od 89,00 €

Až 17 % zľava Bežná cena: 89 - 315,00 €

Neutíchajúce zvuky prírody, ktoré vám prídu ako mantra. Len kúsok od penziónu Emília je les, z ktorého načerpáte energiu ako z ničoho iného. Ale ak máte radšej adrenalín, tiež za ním nemusíte chodiť ďaleko. Za 7 minút ste autom pri lyžiarskom strediskMalinô Brdo. A na večer v útulnom apartmáne si môžete trebárs požičať spoločenské hry.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 653 095 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Len 7 minút autom od ski centra Malinô Brdo

Len 7 minút autom od ski centra Malinô Brdo

Ideálne východisko na výlety, kúsok od penziónu je les

Ideálne východisko na výlety, kúsok od penziónu je les

Ubytovanie v apartmáne s balkónom

Ubytovanie v apartmáne s balkónom

Detské ihrisko hneď pri penzióne

Detské ihrisko hneď pri penzióne

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión Emília

  • wifi pripojenie wifi pripojenie
  • detské ihrisko detské ihrisko
  • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
  • baby friendly baby friendly
  • pet friendly pet friendly
  • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
  • vlastná strava vlastná strava
  • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
  • 1 prístelka 1 prístelka

Aktivity v okolí

Malinô Brdo

Lyžiarske stredisko priamo v Ružomberku ponúka 12 km zjazdových tratí, kde si počas zimnej sezóny budete môcť zalyžovať, snowboardovať alebo užiť sneh a čerstvý horský vzduch. Počas letnej sezóny môžete dať prednosť dlhšej prechádzke priamo z penziónu až na stredisko. Alebo môžete dať prednosť terénnym kolobežkám, zjazdovým bicyklom či výjazdu lanovkou.

Ukáž na mape http://www.skipark.sk

Salaš Krajinka

Vidieť z blízka bačov a salašnícku tradíciu sa nevidí každý deň. Na tomto salaši budete môcť vidieť ako sa pasú ovce, spracováva ich mlieko ale aj ochutnať tradičné slovenské jedlá.

Ukáž na mape http://www.salaskrajinka.sk

Liptovská Mara

Vodné dielo, ktoré je súčasťou Vážskej kaskády. Pri jej budovaní však bolo zaplavených 13 obcí a svojou veľkosťou ešte dnes berie dych. Na Mare si môžete najmä v lete oddýchnuť a schladiť sa alebo si zachytať ryby. Okrem toho je pre zvedavých k dispozícii vyhliadková plavba loďou alebo člnkovanie, surfovanie, či požičanie si vodných skútrov.

Ukáž na mape http://www.liptovska-mara.sk

Múzeum liptovskej dediny Pribylina

Chcete vedieť ako to vyzeralo na Slovensku počas stredoveku? Toto múzeum je súčasťou Liptovského múzea a ponúka pohľad na stredovekú spoločnosť, jej život , práva a výsady a usporiadanie. Ak budete mať šťastie, môžete sa zúčastniť zaujímavej výstavy alebo si kúpiť výrobky od ľudových remeselníkov.

Ukáž na mape Múzeum liptovskej dediny Pribylina

Bobová dráha v Pavčinej Lehote

Keď plánujete pripraviť program pre seba a deti zájdite si na štipku adrenalínu do Pavčinej Lehoty. Jedna z dvoch bobových dráh, ktoré máme na Slovensku sa nachádza práve tu a môžete si tak vychutnať príjemný výlet do lyžiarskeho strediska, ktoré sa počas leta mení na adrenalínové ihrisko. V okolí tiež nájdete malé a nenáročné turistické chodníčky a jaskyne.

Ukáž na mape http://ziarce.sk/bobova-draha

Liptovské múzeum

Históriu Liptova môžete spoznať práve v tomto múzeu. Okrem historických artefaktov uvidíte aj faunu a flóru. K múzeu neodmysliteľne patria aj rôzne remeselné dielne a ak budete mať štastie, budete sa ich môcť zúčastniť a niečo nové sa naučiť. Expozície môžete vidieť v Ružomberku, Liptovskom Mikuláši, Liptovskom Hrádku, Pribyline, Havránku, na hrade Likava, v kostole Ludrová, vo Vlkolínci, Maši a vo Vyšnej Boci.

Ukáž na mape http://www.liptovskemuzeum.sk

Liptovský hrad

Na hranici Liptovského Mikuláša a Ružomberka sídli ruina Liptovského hradu. Ten tiež obyvatelia nazývajú Sielnický alebo Liptovský starý hrad). Verejnosti je areál prístupný. Môžete sa k hradu vydať turistickým chodníkom Vlachy - Havránok - Bukovina, označeným červenou značkou.

Ukáž na mape Liptovský hrad

Galéria Ľudovíta Fullu

Táto galéria v Ružomberku je súčasťou Slovenskej národnej galérie. Môžete tu zhliadnuť najmä diela, ktoré daroval galérii Ľudovít Fulla. Okrem toho si návštevníci môžu prezrieť alteliér a pracovňu umelca. Nezabudnite, že každú prvú nedeľu v mesiaci je tu vstup zdarma.

Ukáž na mape Galéria Ľudovíta Fullu

Bešeňová

Malý výlet nikomu nezaškodí. V tejto obci nájdete napríklad travertíny, po ktorých stekajú prúdy minerálneho prameňa. Niečo zdravé a príjemné pre svoj organizmus môžete urobiť aj v aquaparku, ktorý ponúka široké spektrum služieb pre návštevníkov. Termálna voda, v ktorej sa môžete okúpať pozitívne pôsobí na dýchacie a pohybové ústrojenstvo, dermatologické a urologické problémy.

Ukáž na mape http://www.besenova.sk

Tatralandia

Na dobrú kúpačku nie je nikdy neskoro. Ani v zime! Práve na tomto mieste nájdete relax, oddych, veľa vody, tobogány, veľa tepla a zimy. V saunovom svete zo seba dostane chlad a na tobogánoch si môžete s deťmi vychutnať nespútanú zábavu. Wellness centrum ponúka mnoho možností ako zrelaxovať a zharmonizovať telo a myseľ. Jedna pleťová maska nemusí urobiť veľa zázrakov ale vo wellness balíčku si nájdete všetko potrebné pre to, aby váš zážitok bol dokonalý.

Ukáž na mape http://www.tatralandia.sk

Strečno

Príjemné prostredie obce ponúka jej návštevníkom turistické chodníčky, cyklotrasy ale aj výlet na hrad Strečno, ktorý stojí pri rieke Váh. Ak sa vám nechce prechádzať po súši, po vode to môže byť oveľa príjemnejšie. Cestovať po Váhu plťou sa určite nikomu z vás nestáva každý deň.

Ukáž na mape http://www.strecno.sk

Kúpele Lúčky

Miesto nielen pre ženy. Tieto kúpele sú jedny z najstarších na Slovensku. Tiché prostredie a kvalifikovaný personál je práve to, čo môže unavený človek potrebovať pre svoj oddych na výlete po Slovensku. Vo Vital parku si budete môcť vychutnať liečivú vodu, ktorá má v bazénoch od 28°C do 38 °C.

Ukáž na mape http://www.kupele-lucky.sk

Vlkolínec

Pamiatková rezervácia zapísaná v zozname Svetového dedičstva UNESCO ponúka návštevníkom typickú drevenú architektúru zrubových oblastí zo stredoveku. Pri návšteve skanzenu si budete môcť pozrieť Roľnícky dom, vďaka ktorému spoznáte dobové bývanie.

Ukáž na mape http://www.vlkolinec.sk

Oravský hrad

Výlet sem by ste si mali rozhodne naplánovať na celý deň. Prehliadka hradu trvá vyše hodiny a k videniu sú etnografická, prírodovedná, archeologická a historická expozícia. Oravské múzeum, kam patrí aj hrad, ponúka návštevníkom aj Oravskú lesnú železnicu, Dom Martina Kukučína, literárnu expozíciu P. O. Hviezdoslava, Florinov dom a iné.

Ukáž na mape http://www.oravskemuzeum.sk

Múzeum oravskej dediny Zuberec

V podhorí Roháčov je situovaný prírodný skanzen, ktorý ponúka viac ako 50 rozostavaných stavieb, ktoré sú rozmiestnené do niekoľkých celkov. Počas roka tu môžete zažiť remeselné dni, folklórne slávnosti, koncert Gajdošov a rôzne ďalšie podujatia, ktoré sa snažia priblížiť ľudovú kultúru a zvyky.

Ukáž na mape http://muzeum.zuberec.sk

Kontakt

Penzión Emília

Penzión Emília

Baničné 889/29
034 01 Ružomberok
Slovensko
+421 905 364 542

info@penzion-emilia.sk
www.penzion-emilia.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Malinô Brdo približne 2 km Kráľovstvo Hrabovo približne 2 km Mini ZOO Sidorovo približne 3 km Obrovo približne 3 km Čutkovská dolina približne 3 km

Vlkolínec približne 4 km Hrad Likava približne 4 km Veľký Choč približne 10 km Lúčanský vodopád približne 10 km Bešeňovské travertíny približne 11 km Bešeňová - Termálne srdce Liptova približne 11 km Arpádovský kaštieľ približne 13 km Aquapark Gothal približne 13 km Leštiny - Drevený artikulárny kostol približne 14 km Archeoskanzen Havránok približne 14 km Marina Liptov približne 14 km Liptovská Mara približne 15 km AquaRelax Dolný Kubín približne 16 km Drevený kolonádový most približne 16 km Artikulárny kostol v Istebnom približne 17 km Prosiecka dolina približne 18 km Svätý kríž - drevený artikulárny kostol približne 18 km Loď Mara približne 19 km Ďurková Útulňa približne 20 km Funpark Žiarce približne 20 km Tatralandia približne 20 km Sklabinský hrad približne 20 km ZOO Kontakt približne 20 km Zvolen (vrch) približne 21 km Náučný chodník Príbeh vody približne 21 km Hurricane Factory Tatralandia približne 21 km Habakuky približne 22 km Demänovská ľadová jaskyňa približne 22 km Bobová dráha Donovaly približne 22 km Donovaly približne 22 km Kart Centrum Liptov približne 22 km Donovalkovo približne 22 km Oravský Hrad približne 22 km Vodné mlyny Oblazy približne 22 km Demänovská jaskyňa slobody približne 23 km Veľký Rozsutec približne 23 km Areál vodného slalomu približne 24 km Jánošíkove diery približne 25 km Chopok približne 26 km Gaderská dolina približne 27 km Slovenské národné literárne múzeum približne 27 km Múzeum slovenskej dediny v Martine približne 27 km Kúpalisko Liptovský Ján približne 28 km Krpačovo približne 28 km Stanišovská jaskyňa približne 29 km Jánošíkove múzeum približne 29 km Kalište približne 29 km Rozhľadňa Terchovské srdce približne 29 km Hrad Blatnica približne 29 km Ďumbier približne 29 km Ostrá približne 29 km Jaskyňa mŕtvych netopierov približne 30 km Rezervácia ľudovej architektúry približne 30 km Chata Milana Rastislava Štefánika približne 30 km Medvedia štôlňa približne 31 km Tále približne 31 km Špania Dolina približne 31 km Hrádocké arborétum približne 31 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 32 km Kúpele Brusno približne 32 km Hrad Slovenská Ľupča približne 33 km Ohnište približne 33 km Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka približne 33 km Kúpalisko Podbrezová približne 33 km Vodný žľab Rakytovo približne 33 km Bystrianska jaskyňa približne 34 km Harmanecká jaskyňa približne 34 km Brestovská jaskyňa približne 34 km Hrad Strečno približne 34 km Múzeum oravskej dediny približne 34 km Dedečkova chata približne 34 km Kaštieľ Mošovce približne 35 km Drevený Kostol všetkých svätých približne 35 km Vodná nádrž Nová Bystrica približne 36 km Chata Bernardín približne 36 km Roháčske plesá približne 36 km Hrb - stred Slovenska približne 36 km Aqua Eden približne 36 km Ostrý Roháč približne 37 km Historická železnica Vychylovka približne 37 km Pribylina približne 37 km Vychylovské prahy približne 37 km Skanzen Vychylovka - Múzeum kysuckej dediny približne 38 km Biatlonový areál Osrblie približne 38 km Múzeum SNP približne 39 km Horehronské múzeum Brezno približne 39 km Synagóga v Brezne približne 39 km Autokino Orava približne 39 km Plážové kúpalisko Banská Bystrica približne 39 km Turčianske Teplice - kúpele približne 39 km Rozhľadňa na vrchu Bobovec približne 39 km Oravská priehrada približne 40 km Znievsky hrad približne 40 km Orloj so slnečným časom približne 41 km Juráňova dolina približne 41 km Vysoká pec Tri Vody približne 41 km Bystrá približne 42 km Aquapark Oravice približne 42 km Skalka arena približne 43 km Stredisko Skalka približne 43 km Tiesňava Malachovky približne 44 km Tajch Hrončok približne 44 km Čiernohronská železnica približne 45 km Kúpalisko Laura približne 45 km Kaštieľ Radoľa približne 45 km Mičinské travertíny približne 45 km Socha Krista v Kline približne 45 km Dolina Kościeliska približne 45 km Budatínsky zámok približne 45 km Rajecké Teplice - kúpele približne 45 km Lesnícky skanzen - Vydrovská dolina približne 45 km Kremnica, stred Európy približne 46 km Lietavský hrad približne 46 km Badínsky prales približne 46 km Snowparadise Veľká Rača Oščadnica približne 47 km Rozhľadňa na Krahulskom vrchu približne 48 km Drevený artikulárny kostol Hronsek približne 48 km Betlehem v Rajeckej Lesnej približne 48 km Kúpalisko Veronika približne 48 km Kľak približne 49 km Banské Múzeum Kremnica približne 49 km Mestský Hrad v Kremnici približne 49 km Múzeum mincí a medailí približne 49 km Važecká jaskyňa približne 49 km Kríž na vrchole Giewontu približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať