Apartmány penziónu Emília pre 2 – 4 osoby pri lese v Ružomberku blízko ski centra Malinô Brdo

Penzión Emília, okres Ružomberok, Ružomberok Penzión Emília, okres Ružomberok, Ružomberok (mapa)

Cena od 89,00 € Kúpiť od 89,00 €

od 89,00 €

Bežná cena: 89 - 315,00 €

Nákupom získate minimálne 89 bodov

Extra dlhá platnosť

Neutíchajúce zvuky prírody, ktoré vám prídu ako mantra. Len kúsok od penziónu Emília je les, z ktorého načerpáte energiu ako z ničoho iného. Ale ak máte radšej adrenalín, tiež za ním nemusíte chodiť ďaleko. Za 7 minút ste autom pri lyžiarskom strediskMalinô Brdo. A na večer v útulnom apartmáne si môžete trebárs požičať spoločenské hry.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 617 115 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Len 7 minút autom od ski centra Malinô Brdo Len 7 minút autom od ski centra Malinô Brdo

Ideálne východisko na výlety, kúsok od penziónu je les Ideálne východisko na výlety, kúsok od penziónu je les

Ubytovanie v apartmáne s balkónom Ubytovanie v apartmáne s balkónom

Detské ihrisko hneď pri penzióne Detské ihrisko hneď pri penzióne

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
89,00 €

3 noci
115,00 €

4 noci
159,00 €

5 nocí
186,00 €

6 nocí
224,00 €

7 nocí
261,00 €

Nákupom získate minimálne 89 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión Emília

Neutíchajúce zvuky prírody, ktoré vám prídu ako mantra. Len kúsok od penziónu Emília je les, z ktorého načerpáte energiu ako z ničoho iného. Ale ak máte radšej adrenalín, tiež za ním nemusíte chodiť ďaleko. Za 7 minút ste autom pri lyžiarskom strediskMalinô Brdo. A na večer v útulnom apartmáne si môžete trebárs požičať spoločenské hry.

Aktivity v okolí

Malinô Brdo

Lyžiarske stredisko priamo v Ružomberku ponúka 12 km zjazdových tratí, kde si počas zimnej sezóny budete môcť zalyžovať, snowboardovať alebo užiť sneh a čerstvý horský vzduch. Počas letnej sezóny môžete dať prednosť dlhšej prechádzke priamo z penziónu až na stredisko. Alebo môžete dať prednosť terénnym kolobežkám, zjazdovým bicyklom či výjazdu lanovkou.

Ukáž na mape http://www.skipark.sk

Salaš Krajinka

Vidieť z blízka bačov a salašnícku tradíciu sa nevidí každý deň. Na tomto salaši budete môcť vidieť ako sa pasú ovce, spracováva ich mlieko ale aj ochutnať tradičné slovenské jedlá.

Ukáž na mape http://www.salaskrajinka.sk

Liptovská Mara

Vodné dielo, ktoré je súčasťou Vážskej kaskády. Pri jej budovaní však bolo zaplavených 13 obcí a svojou veľkosťou ešte dnes berie dych. Na Mare si môžete najmä v lete oddýchnuť a schladiť sa alebo si zachytať ryby. Okrem toho je pre zvedavých k dispozícii vyhliadková plavba loďou alebo člnkovanie, surfovanie, či požičanie si vodných skútrov.

Ukáž na mape http://www.liptovska-mara.sk

Múzeum liptovskej dediny Pribylina

Chcete vedieť ako to vyzeralo na Slovensku počas stredoveku? Toto múzeum je súčasťou Liptovského múzea a ponúka pohľad na stredovekú spoločnosť, jej život , práva a výsady a usporiadanie. Ak budete mať šťastie, môžete sa zúčastniť zaujímavej výstavy alebo si kúpiť výrobky od ľudových remeselníkov.

Ukáž na mape Múzeum liptovskej dediny Pribylina

Bobová dráha v Pavčinej Lehote

Keď plánujete pripraviť program pre seba a deti zájdite si na štipku adrenalínu do Pavčinej Lehoty. Jedna z dvoch bobových dráh, ktoré máme na Slovensku sa nachádza práve tu a môžete si tak vychutnať príjemný výlet do lyžiarskeho strediska, ktoré sa počas leta mení na adrenalínové ihrisko. V okolí tiež nájdete malé a nenáročné turistické chodníčky a jaskyne.

Ukáž na mape http://ziarce.sk/bobova-draha

Liptovské múzeum

Históriu Liptova môžete spoznať práve v tomto múzeu. Okrem historických artefaktov uvidíte aj faunu a flóru. K múzeu neodmysliteľne patria aj rôzne remeselné dielne a ak budete mať štastie, budete sa ich môcť zúčastniť a niečo nové sa naučiť. Expozície môžete vidieť v Ružomberku, Liptovskom Mikuláši, Liptovskom Hrádku, Pribyline, Havránku, na hrade Likava, v kostole Ludrová, vo Vlkolínci, Maši a vo Vyšnej Boci.

Ukáž na mape http://www.liptovskemuzeum.sk

Liptovský hrad

Na hranici Liptovského Mikuláša a Ružomberka sídli ruina Liptovského hradu. Ten tiež obyvatelia nazývajú Sielnický alebo Liptovský starý hrad). Verejnosti je areál prístupný. Môžete sa k hradu vydať turistickým chodníkom Vlachy - Havránok - Bukovina, označeným červenou značkou.

Ukáž na mape Liptovský hrad

Galéria Ľudovíta Fullu

Táto galéria v Ružomberku je súčasťou Slovenskej národnej galérie. Môžete tu zhliadnuť najmä diela, ktoré daroval galérii Ľudovít Fulla. Okrem toho si návštevníci môžu prezrieť alteliér a pracovňu umelca. Nezabudnite, že každú prvú nedeľu v mesiaci je tu vstup zdarma.

Ukáž na mape Galéria Ľudovíta Fullu

Bešeňová

Malý výlet nikomu nezaškodí. V tejto obci nájdete napríklad travertíny, po ktorých stekajú prúdy minerálneho prameňa. Niečo zdravé a príjemné pre svoj organizmus môžete urobiť aj v aquaparku, ktorý ponúka široké spektrum služieb pre návštevníkov. Termálna voda, v ktorej sa môžete okúpať pozitívne pôsobí na dýchacie a pohybové ústrojenstvo, dermatologické a urologické problémy.

Ukáž na mape http://www.besenova.sk

Tatralandia

Na dobrú kúpačku nie je nikdy neskoro. Ani v zime! Práve na tomto mieste nájdete relax, oddych, veľa vody, tobogány, veľa tepla a zimy. V saunovom svete zo seba dostane chlad a na tobogánoch si môžete s deťmi vychutnať nespútanú zábavu. Wellness centrum ponúka mnoho možností ako zrelaxovať a zharmonizovať telo a myseľ. Jedna pleťová maska nemusí urobiť veľa zázrakov ale vo wellness balíčku si nájdete všetko potrebné pre to, aby váš zážitok bol dokonalý.

Ukáž na mape http://www.tatralandia.sk

Strečno

Príjemné prostredie obce ponúka jej návštevníkom turistické chodníčky, cyklotrasy ale aj výlet na hrad Strečno, ktorý stojí pri rieke Váh. Ak sa vám nechce prechádzať po súši, po vode to môže byť oveľa príjemnejšie. Cestovať po Váhu plťou sa určite nikomu z vás nestáva každý deň.

Ukáž na mape http://www.strecno.sk

Kúpele Lúčky

Miesto nielen pre ženy. Tieto kúpele sú jedny z najstarších na Slovensku. Tiché prostredie a kvalifikovaný personál je práve to, čo môže unavený človek potrebovať pre svoj oddych na výlete po Slovensku. Vo Vital parku si budete môcť vychutnať liečivú vodu, ktorá má v bazénoch od 28°C do 38 °C.

Ukáž na mape http://www.kupele-lucky.sk

Vlkolínec

Pamiatková rezervácia zapísaná v zozname Svetového dedičstva UNESCO ponúka návštevníkom typickú drevenú architektúru zrubových oblastí zo stredoveku. Pri návšteve skanzenu si budete môcť pozrieť Roľnícky dom, vďaka ktorému spoznáte dobové bývanie.

Ukáž na mape http://www.vlkolinec.sk

Oravský hrad

Výlet sem by ste si mali rozhodne naplánovať na celý deň. Prehliadka hradu trvá vyše hodiny a k videniu sú etnografická, prírodovedná, archeologická a historická expozícia. Oravské múzeum, kam patrí aj hrad, ponúka návštevníkom aj Oravskú lesnú železnicu, Dom Martina Kukučína, literárnu expozíciu P. O. Hviezdoslava, Florinov dom a iné.

Ukáž na mape http://www.oravskemuzeum.sk

Múzeum oravskej dediny Zuberec

V podhorí Roháčov je situovaný prírodný skanzen, ktorý ponúka viac ako 50 rozostavaných stavieb, ktoré sú rozmiestnené do niekoľkých celkov. Počas roka tu môžete zažiť remeselné dni, folklórne slávnosti, koncert Gajdošov a rôzne ďalšie podujatia, ktoré sa snažia priblížiť ľudovú kultúru a zvyky.

Ukáž na mape http://muzeum.zuberec.sk

Kontakt

Penzión Emília

Penzión Emília

Baničné 889/29
034 01 Ružomberok
Slovensko
+421 905 364 542

info@penzion-emilia.sk
www.penzion-emilia.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež