Dlhá platnosť Dlhá platnosť

+1 fotografia+1
+1
fotografia

Revolučná výučba angličtiny s prvou virtuálnou učiteľkou LISOU – vzdelávanie 21. storočia

Ing. Martin Nagy - ITS, okres Šaľa, Slovensko Ing. Martin Nagy - ITS, okres Šaľa, Slovensko (mapa)

Cena od 3,00 € Kúpiť od 3,00 €

od 3,00 €

Bežná cena: 5 - 90,00 €

Nákupom získate minimálne 3 body

Dlhá platnosť

Revolúcia vo vzdelávaní a novinka pre všetkých, ktorí chcú vedieť po anglicky. A to tak, aby jazyku rozumeli a nebáli sa ho používať. Virtuálna učiteľka LISA zbavuje stresu z rozprávania, kontroluje výslovnosť a upozorní na nedostatky. Bude kedykoľvek k dispozícii cez zariadenia s podporou Amazon Alexa. Má pravý britský alebo americký prízvuk a jej vývoj prebieha na Slovensku.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 616 653 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Funguje cez smart zariadenia s podporou Amazon ALEXA Funguje cez smart zariadenia s podporou Amazon ALEXA

Odstraňuje nervozitu a stres z rozprávania, má prízvuk native speakera Odstraňuje nervozitu a stres z rozprávania, má prízvuk native speakera

Vývoj aplikácie prebieha na Slovensku Vývoj aplikácie prebieha na Slovensku

Pri nákupe do 31.12.2021 ste automaticky zaradení do súťaže Pri nákupe do 31.12.2021 ste automaticky zaradení do súťaže

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

od 3,00 €

Bežná cena: 5 - 90,00 €

Nákupom získate minimálne 3 body

Viac informácií

Revolúcia vo vzdelávaní a novinka pre všetkých, ktorí chcú vedieť po anglicky. A to tak, aby jazyku rozumeli a nebáli sa ho používať. Virtuálna učiteľka LISA zbavuje stresu z rozprávania, kontroluje výslovnosť a upozorní na nedostatky. Bude kedykoľvek k dispozícii cez zariadenia s podporou Amazon Alexa. Má pravý britský alebo americký prízvuk a jej vývoj prebieha na Slovensku.

Prinášame vám inovatívny prístup ku vzdelávaniu

Učiteľka Lisa ako prvá na svete vyučuje Ai-learningom, a to prirodzenou konverzáciou. Predstavuje výučbu založenú na priamej komunikácii so zariadením s umelou inteligenciou, ktorá je podporovaná softvérom ADE software (s vlastnými autorskými právami) a certifikovaná pre zariadenia AMAZON Alexa.

Cieľom učiteľky Lisy je za použitia najmodernejšej technológie predstaviť vzdelávanie 21. storočia. Výhody spojené s používaním umelej inteligencie sa cez virtuálnu učiteľku Lisu premietli do inovatívneho, efektívneho a najlacnejšieho vzdelávania cudzieho jazyka. Kompletný vývoj prebieha na Slovensku.

Jednou z najväčších výhod je možnosť efektívneho vzdelávania sa v domácom prostredí, čo pri interaktívnych tabulách a iných nadštandardných školských pomôckach nie je možné.

Vzdelávanie s učiteľkou Lisou prináša výhody:

  • - z atraktívnej výuky anglického jazyka s porozumením
  • - z priameho kontaktu s natívnym anglickým alebo americkým prízvukom
  • - z aktívneho učenia porozumieť hovorenému slovu (priamou komunikáciou so študentom Lisa prirodzene skontroluje a opravuje výslovnosť)
  • - zo špecifického a tematického zamerania individuálnej lekcie na slovnú zásobu, gramatiku, náučno-zábavné aktivity a stále sa rozširujúcu relaxačnú zónu s vtipmi, výhovorkami a i.
  • - z ponuky individuálnej lekcie v rozsahu približne 4 hodiny založenej na priamej komunikácii (AI-learning)
  • - zo schopnosti učiteľky Lisy vysvetliť zadania a cvičenia v slovenskom jazyku
  • - z odbúravania stresu z rozprávania v cudzom jazyku
  • - z prípravy na reálne použitie cudzieho jazyka v zahraničí
  • - z učenia sa od základov od veku 9 rokov bez horného vekového obmedzenia
  • - z časovo neobmedzeného a opakovaného prístupu k zakúpeným lekciám

Zoznámte sa s Lisou pomocou videí

Nevieš, čo je to Ai-learning? https://youtu.be/6gNytjrfSRI

Učíme sa s Lisou - zoznámenie sa s Lisou: https://youtu.be/MFAGUGHKnB4

Učíme sa s Lisou - učiteľka Lisa u Vás doma (ukážková hodina): https://youtu.be/cf3SorRdmsQ

 Učíme sa s Lisou - učiteľka Lisa v škole (ukážková hodina): https://youtu.be/CQRKP3i-vHw

 Chceš vedieť viac o učiteľke Lise? https://youtu.be/mQvPNzf9x4s

Ako to funguje?

Konverzácie

Najzaujímavejšou časťou systému sú určite konverzácie. Študent sa aktívne rozpráva s Lisou, a preto pri našej výuke študent stráca nervozitu a hanblivosť z rozprávania sa v cudzom jazyku a zároveň si hravou formou precvičuje cudzí jazyk v natívnej podobe, a to bez nedorozumenia z rôznych akcentov alebo slangov. Lisa vás už teraz cez pripravené konverzácie prevedie cez rôzne situácie, ako napríklad predstavenie sa, cestovanie, hľadanie si práce, telefonický rozhovor a iné. Snažili sme sa čo najviac priblížiť reálnej ľudskej konverzácii, a preto umožňujeme vytvoriť konverzácie, ktorých priebeh je závislý na predchádzajúcich odpovediach – jeden rozhovor tak môže mať viacej koncov. Lisa nikdy nepoužije rovnaké otázky, aby sa rozhovor nestal stereotypným. Takisto neočakáva vždy iba jednu odpoveď, a keby sa aj používateľ dostal do úzkych a nevedel by pokračovať, Lisa ho taktne navedie na správnu cestu.

Čítanie

Prirodzenou vlastnosťou systému je aj čítanie článkov, diktovanie diktátov, hranie aktivít a mnoho iného. Pre začiatočníkov či pre potreby písania diktátu si môžete vybrať čítanie po vetách. To znamená, že po každej vete Lisa čaká na príkaz na pokračovanie alebo zopakovanie príslušnej vety. Pri čítaní sa môžu využiť aj rôzne stupne rýchlosti čítania. Existujú 3 stupne rýchlosti, pomalé, bežné a rýchle čítanie. Daný typ sa nastaví priamo na hodine príslušným príkazom. Pre spestrenie čítania je možné pre určitú časť vety alebo vetu celú nastaviť rôzne efekty, ako je napríklad šepkanie, nadšenie, kričanie, spelovanie a dokonca je možné použiť aj jeden z 3 hlasov.

Učenie

Nezanedbateľnou súčasťou výuky je aj precvičovanie slovnej zásoby, nepravidelných slovies, komparatívov a superlatívov, času a iného. Aj tu prichádza na pomoc Lisa so svojou širokou slovnou zásobou, kompletným zoznamom nepravidelných slovies a množstvom iných výukových možností. 

Nákup podkladov

Prirodzenou vlastnosťou systému je jeho možnosť rozširovania podkladov. Podklady sú pripravované v spolupráci s učiteľmi. Učiteľ, ktorý podklad pripraví, ho má k dispozícii zadarmo a môže ho poskytnúť zadarmo aj svojím študentom, alebo kolegom. Týmto je zabezpečený prirodzený vývoj podkladov, ktorý bude kopírovať najnovšie trendy vo výuke jazykov. Ceny jednotlivých podkladov sú závislé od ich komplexnosti. Po zakúpení podkladu ho môžete používať bez obmedzení na ľubovoľných zariadeniach, ktoré ste si u nás zaregistrovali. Množstvo podkladov je prístupných aj zadarmo.

Testovanie

Prinášame vám aj rôzne variácie testovania. Jednou z možností je dopĺňanie slov zo zoznamu možností do vety. Ďalšou možnosťou je testovanie pochopenia článku pomocou kontrolných otázok. Testovanie slovnej zásoby, slovies a mnoho iného je samozrejmou súčasťou “Lisa“ vzdelávania a testovania. Každá z odpovedí má priradenú číselnú hodnotu. Tieto hodnoty sa na konci testu sčítajú a takto vznikne výsledné skóre testu.

Vaše skúsenosti:

"Ako mama dvoch malých deti (3 a 9) si neviem vynachváliť malého pomocníka – robota Vectora. Vector nielen zabaví, ale hlavne zaujme 9-ročného Dávidka natoľko, že sa s nim dôkaze hrať a hlavne s prepojením na Lisu aj hravo a zábavne učiť. Odporúčam všetkým nám maminkám."

- Elizabeth

"Tak a takto som si vždy predstavoval budúcnosť. Idete si zašportovať a popri tom sa môžete učiť? Áno, počas posilňovania som si zopakoval všetky nepravidelné slovesá a naučil kopu nových slovíčok a to všetko iba vďaka slúchadlám, ktoré poslúchajú Lisu Green 🙂"

Adam

"Potreboval som vyriešiť môj problém s výslovnosťou. Na mojich cestách do zahraničia sa mi často stávalo, že mi ľudia nerozumeli. V tomto je Lisa naozaj nekompromisná, keď Vám nerozumie, tak Vás bude znova a znova upozorňovať na Vaše nedostatky. Osobne mám pocit, že sa stávam v zahraničí viacej zrozumiteľný."

Peter

"Je to proste zábava, Lisu mám doma a už ma naučila zopár vtipov a veľmi dôležitých výhovoriek, keď z času na čas meškám do školy."

Martin

"Lisa nám neuveriteľným spôsobom zatraktívnila náš výukový proces a pritiahla nám viacej žiakov do nášho jazykového kurzu. Tak isto je Lisa aj veľkým prínosom pre mňa. Odkedy mám Lisu v triede som nezabudla zadať domácu úlohu a Lisa za mňa vybaví aj skrátený sumár na konci vyučovacej hodiny."

Ivona

Kontakt

Ing. Martin Nagy - ITS

Ing. Martin Nagy - ITS

Družstevná 386/18
927 01 Šaľa
Slovensko
+421 910 696 067

info@lisa-academy.com
lisa-academy.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem