Mimoriadne vyhľadávaný Top Hotel Praha**** s jedinečnou záhradou a neobmedzeným wellness

TOP HOTEL Praha 4*, okres Hlavní město Praha, Česko - Praha TOP HOTEL Praha 4*, okres Hlavní město Praha, Česko - Praha (mapa)

Cena od 99,00 € Kúpiť od 99,00 €

od 99,00 €

Bežná cena: 233 - 598,00 €

Nákupom získate minimálne 99 bodov

Extra dlhá platnosť

Pokojný podvečer v Top Hoteli Praha****. Slnko sa s vami pomaly lúči. Šum fontán v japonskej záhrade upokojuje a vy si užívate to ticho... Ideálne miesto na oddych po celom dni spoznávania českej metropoly. Alebo by ste sa radšej videli vo vírivke? S neobmedzeným wellness si ju môžete dosýta užiť.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

155 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Jeden z najpredávanejších hotelov na ZľavaDňa.sk Jeden z najpredávanejších hotelov na ZľavaDňa.sk

Výborná dostupnosť do centra Prahy Výborná dostupnosť do centra Prahy

Neobmedzený vstup do wellness centra Neobmedzený vstup do wellness centra

Jedinečná japonská záhrada ako oáza relaxu Jedinečná japonská záhrada ako oáza relaxu

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

2 noci
119,00 €

3 noci
159,00 €

4 noci
209,00 €

2 noci
139,00 €

3 noci
199,00 €

4 noci
259,00 €

Nákupom získate minimálne 99 bodov

TOP HOTEL Praha 4*

Pokojný podvečer v Top Hoteli Praha****. Slnko sa s vami pomaly lúči. Šum fontán v japonskej záhrade upokojuje a vy si užívate to ticho... Ideálne miesto na oddych po celom dni spoznávania českej metropoly. Alebo by ste sa radšej videli vo vírivke? S neobmedzeným wellness si ju môžete dosýta užiť.

O hoteli

Hotel poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná japonská záhrada či veľkokapacitné parkovisko.

Wellness

Wellness centrum pozostáva z bazéna, vírivky, parnej sauny, niekoľko typov masáží a fitness centra.

Ubytovanie

Štandardné izby

Sú jednoducho a účelovo zariadené. Majú veľkosť v priemere 22 m² a sú vybavené TV + SAT, telefónom a fénom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. K dispozícii sú jednolôžkové alebo dvojlôžkové, na požiadanie aj trojlôžkové izby.

Izby Executive

Nachádzajú sa v samostatnom pavilóne hotelového komplexu. Izba Executive je v priemere (45 m2) dvakrát väčšia ako izba Štandard a ponúka väčšie pohodlie a komfort. Nechýba kúpeľňa s rohovou alebo klasickou vaňou, TV so satelitným pripojením, telefón, sušič vlasov, wifi internetové pripojenie. K dispozícii sú dvojlôžkové izby tohto typu, na výber so spojenými alebo oddelenými posteľami.

Gastronómia

Top Hotel Praha sa môže pochváliť 11 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni. 

Francúzske delikatesy v luxusnej reštaurácii s výhľadom na starobylú Prahu, moravské víno, špeciality českej domácej kuchyne, ale aj opečený špekáčik na grile či neprekonateľné dezerty a miešané nápoje. 

Novinkou je česko - indická reštaurácia Touch Of India s bohatou ponukou mäsitých aj vegetariánskych jedál od indických kuchárov.

K dispozícii sú vám tiež kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Japonská záhrada

Praha

Pražský hrad je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka svojich návštevníkov Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Juraja, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskym sálou, Daliborka a Zlatú uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí k najnavštevovanejším pražským pamiatkam. Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petřína a pohľad na ďalšie pražskej mosty.

 • Staromestské námestie
 • Václavské námestie

Pri vašich potulkách Prahou odporúčame navštíviť aj ďalšie turisticky významné miesta, medzi ktoré určite patrí:

 • Malostranské námestie
 • Pražské Jezulátko 
 • ostrov Kampa 
 • Královská záhrada 
 • palác Smiřických v Praze 
 • Petřín 
 • Židovská čtvrť (Josefov)
 • Novoměstská radnice v Praze
 • Rudolfinum
 • Villa Bertramka atd. 

Ak vás láka kultúra, poteší vás skutočne obrovské množstvo konaných podujatí - koncerty, divadlá, festivaly, divadlá, výstavy či exkurzie, odporúčame vyhľadať si podľa termínu Vášho pobytu aktuálny program  TU. 

 

Kontakt

TOP HOTEL Praha 4*

TOP HOTEL Praha 4*

Blažimská 1781/4
14900 Praha 4 – Chodov
Česko
+420 267 284 260, +420-267 284 111

Check-in: 14.00 hod.
Check-out: 11.00 hod.

revenue@tophotel.cz
www.tophotel.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem